قاضی تکذیب اخراج اقامت برای پسر 5 با سر آسیب

هوستون – یک قاضی فدرال رد یک درخواست اضطراری ماندن دوشنبه به نیاز است که در 5 سال گواتمالا پسر نمی شود اخراج قبل از او دیده می شود توسط یک متخصص مغز و اعصاب کودکان با توجه به طرفداران برای کودک است.

وکلای خانواده کودک طرح به درخواست تجدید نظر قاضی استفان V. ویلسون انکار در طول یک شنبه شنوایی در کالیفرنیا به 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر.

پسر عمه و طرفداران می گویند او شدید, سردرد شکایت در مورد شنوایی نرمال سطح صدا و دچار علائم دیگر از آنها اثری به سقوط خود را از سبد خرید در ماه دسامبر. مدت کوتاهی پس از او در بیمارستان تشخیص داده شود کودک با شکستگی جمجمه و خونریزی در اطراف مغز خود را.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک است در دفاع از مراقبت از آن را با توجه به 5 ساله که یخ عوامل بازداشت شده در ژانویه با مادرش, پدر و 1 سال در آن خانواده بازداشتگاه در Glazer, Texas. پس از چندین بررسی یو پی اس در Glazer آژانس می گوید: آن زمان که کودک به سن آنتونیو هفته گذشته در بیمارستان پس از نگرانی در ابتدا مطرح شده بود که او هنوز هم با داشتن علائم. که در بیمارستان گفت: فرزند MRI نرمال بود و هیچ نشانه ای که او هنوز هم در حال خونریزی در جمجمه او. او گرفته شده بود و نه به یک متخصص مغز و اعصاب کودکان

با داشتن مادر است دستور اخراج توسط یک قاضی مهاجرت او و دو فرزند او می تواند پرواز به گواتمالا در این هفته مگر اینکه دادگاه بدتر ، پدر بچه ها در نظر گرفته شد به یک جداگانه مهاجرت زندان در کالیفرنیا است.

یخ کاهش یافته است به نظر دوشنبه و وزارت دادگستری نیست پاسخ دادن به یک پیام است.

امی مالدونادو, وکیل مهاجرت, کار با خانواده گفت که او امیدوار 9th مدار جلوگیری می کند فرزند را اخراج. خانواده و وکلا نیز در خواست از دادگاه برای جلوگیری از یخ از تلاش برای بلافاصله اخراج خانواده است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>