قاضی بلوک فرمان با هدف جلوگیری از برخی سقط جنین

NASHVILLE – یک قاضی فدرال را مسدود کرده است, تنسی, شهرستان ى فرمان که ممنوع خاصی سقط جنین.

ایالات متحده منطقه قاضی الی ریچاردسون صدور یک فرمان جمعه مقدماتی مسدود کردن اجرای فرمان در Mt. ژولیت. فرمان را مانع از سقط جنین ارائه دهنده carafem از انجام جراحی سقط جنین در دفتر خود در تنسی جامعه است.

این شهر مقررات هنوز هم مجاز دارو برای سقط جنین تا حدود 10 هفته از بارداری, اما نه فولاد که carafem شد برنامه ریزی برای ارائه Tennessean گزارش شده است.

اجازه می دهد نه فولاد سقط جنین موثر خواهد بار یک زن از دریافت خدمات سقط جنین در Mt. ژولیت اگر او 11 یا بیشتر در هفته باردار معنی او را مجبور به چشم پوشی از سقط جنین و یا سفر به نشویل ناکسویل یا ممفیس به یک دریافت خواهید کرد.

قاضی اشاره کرد که سفارش خود را ندارد تعیین کننده مسائل مطرح شده در طرح دعوی در دادگاه.

اندرو بک کارکنان ارشد وکیل با آیتالله سیستانی آزادی باروری پروژه به نام حکم یک “لازم ملامت به تن. ژولیت مقامات آشکار ضد سقط جنین دستور کار است.”

“فرمان بر خلاف قانون اساسی بود و از نظر پزشکی غیر ضروری در خدمت تنها به مانع Tennesseans’ حق دسترسی به سقط جنین, مراقبت از” بک در بیانیه ای گفت.

یک تماس به شهر هال به دنبال نظر شنبه شد و بلافاصله بازگشت.

در حکم ریچاردسون گفت: اظهارات از اعضای هیئت کمیسیون به تصویب رساند که این فرمان نشان داد که هدف از منطقه بندی تنظیم شد به “جایی قابل توجهی مانع در مسیر یک زن به دنبال سقط جنین.”

“مقامات خود دست آنها روشن ساخته و موقعیت خود را: که آنها را به انجام آنچه آنها می تواند به جلوگیری از سقط جنین در Mt. ژولیت چرا که با توجه به آنها (و احتمالا بسیاری از ترکیبات آنها) سقط جنین از نظر اخلاقی اشتباه است” این قاضی نوشت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>