جان Prine قهرمان, ‘جدید’ نشویل می میرد پس از توسعه COVID-19 علائم

بزرگنمایی این تصویر

جان Prine انجام در طول Coachella در آوریل 27, 2014. فریز Harrison/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

فریز Harrison/گتی ایماژ

جان Prine یک معوج و ادراکی نویسنده که آهنگ ها اغلب شبیه رنگی, داستان کوتاه, درگذشت, شنبه در نشویل از عوارض مربوط به COVID-19. مرگ او تایید شد توسط خود روزنامه نگار به نمایندگی از خانواده اش. او 73 سال است ،

Prine در بیمارستان بستری شد هفته گذشته پس از سقوط بیمار و قرار دادن در یک شنبه شب با توجه به بیانیه ای از خانواده اش.

حتی به عنوان یک مرد جوان Prine — که معروف مشغول به کار به عنوان یک پستچی قبل از تبدیل به موسیقی تمام وقت- نوشته خاطره انگیز آهنگ که تكذيب و سن و سال او. با یک مکالمه صوتی رویکرد او به سرعت توسعه داده است شهرت به عنوان یک مجری که empathized با شخصیت های خود را. مورد علاقه خود را 1971 خود با عنوان اولین ویژگی های درد “سلام در آن وجود دارد” نوشته شده از دیدگاه تنهایی مرد مسن که به سادگی می خواهد متوجه شود و به همان اندازه تلخ و شیرین “فرشته از Montgomery.” دومی آهنگ روایت یک زن میانسال با تاسف عمیق بر سر راه زندگی او معلوم شد ازدواج یک مرد که صرفا “یک کودک دیگر که رشد کرده است.”

اهدای کرامت در نادیده گرفته و به حاشیه رانده شده بود با یک مضمون مشترک در سراسر Prine حرفه ای; او شناخته شد دقیق و عکس های شرح داری در مورد مردم عادی که نشان داده شده بزرگتر حقایق در مورد جامعه است. یکی از امضا آهنگ ها “سام سنگ” یک همدلانه داستان تزئین کهنه که به دلیل مصرف بیش از حد او مشکل تطبیق دوباره به زندگی واقعی پس از جنگ. (Prine گفته او بر اساس شخصیت در اطراف دوستان بودند که جنگ ویتنام جانبازان و همچنین سربازان او مواجه می شوند در طول خود را دو سال از روی لئامت دادن به عنوان یک ارتش مکانیک.)

مانند “سام سنگ” بسیاری از Prine ها نیز توانایی غیر طبیعی به آدرس (اگر پیش بینی نیست) اجتماعی و سیاسی زمانه. انجام نگرفته 1984 آهنگ “Unwed پدران” نشان می دهد مهلک دو استاندارد مربوط به جنسيت: عنوانی گروه “نمی توان زحمت / آنها اجرا مانند آب از طریق یک جریان کوه” در حالی که زنان جوان آنها اشباع هستند خجالت و صورت عواقب. ثبت شده برای جان Prine, “پرچم خود را عکس برگردان نمی خواهد شما را به بهشت دیگر” انتقاد از افرادی که با استفاده از تقوا و میهن پرستی به عنوان یک پوشش برای حمایت از یک جنگ ناعادلانه — موضوع او می خواهم دوباره در سال 2005 “برخی از انسان نیست انسان” که کشد هیچ مشت کوبیدن هر دو ریاکارانه مردم و جنگ عراق آغاز شده توسط جورج دبلیو بوش است.

اما مانند همکار نوشتن ترانه پاپ هنر Shel Silverstein, Prine همچنین پردهی خود با اشاره به تفسیر غریب در جدول دو طرفه. “برخی از انسان نیست انسان” ادعا می کند که درون قلب این turncoats است “چند منجمد پیتزا, برخی از تکه های یخ با مو و شکسته بستنی چوبی” در حالی که “ابی عزیز” است موزون, rollicking ریتم به آن آیات آن را به عنوان به آرامی chides مشاوره-ستون شاکيان به شمارش نعمت های خود را. “نارنجی کبود (زنجیره ای از غم و اندوه)” با استفاده از هر دو پوچی (محراب پسر بچه توسط یک قطار رخ داد) و دنیوی (یک نیمکت makeout) برای تشویق مردم به ماندن مثبت و قدردانی است.

و “کریسمس در زندان” دارای یکی از بهترین شعر — “او مرا به یاد یک بازی شطرنج با کسی که من را تحسین” — در حالی که تجسم خود را آرام هتک حرمت. “این در مورد یک فرد که در جایی مانند یک زندان در یک وضعیت آنها نمی خواهند به در و قصد آنها در جایی دیگر” او نوشت: در یادداشت بوش به سال 1993 را بزرگ روز: جان Prine گلچینو اضافه کرد که “من با استفاده از تمام تصاویر به عنوان اگر آن را واقعی است. … و احساساتی پسر من قرار داده و آن را در کریسمس.”

Prine متولد شد و در تاریخ 10 اکتبر سال 1946 به پدر و مادر قوی و روابط خانوادگی به بهشت کنتاکی یک محل که بعدها به عنوان پس زمینه به “بهشت” خود داستان احتیاطی در مورد زغال سنگ شهر کشور نابود شده و دور انداخته با منافع شرکت های بزرگ.

مطرح شده در میوود حومه شیکاگو جوان Prine بلعیدم 45s از Buddy Holly جانی نقدی و لیتل ریچارد و خیس کردن موسیقی کشور پدرش را دوست داشت مانند هنک ویلیامز پدر ارنست اقبال تب و روی acuff را از دست. مطلب مهمتر Prine آموخته ابتدایی گیتار مهارت های خود را از قدیمی ترین برادر دیو یک قوم فن که فراموش نشدنی استعداد او کارتر خانواده LP. “من یاد گرفتم که تمام کسانی که آهنگ ها,” او گفت: NPR تری ناخالص در سال 2018 است. “و نه بیش از حد طولانی پس از آن من شروع به نوشتن زمانی که من 14. و من ملودی همیشه بیرون آمد مثل قدیمی timey کشور مسائل است.” در اطراف این زمان Prine نیز شروع به یادگیری انگشت چیدن با پخش آهنگ توسط الیزابت Cotten و می سی سی پی, John Hurt, او اضافه کرد: “من می خواهم به نشستن در گنجه در تاریکی در مورد من همیشه رفت و نابینا برای دیدن اگر من می تواند بازی کند.”

اگر چه Prine نیز شروع به گرفتن درس های گیتار در شیکاگو شهر قدیمی مدرسه موسیقی محلی شروع در پاییز سال 1963 او هنوز هم نیست با توجه به دنبال کردن موسیقی به عنوان یک شغلی تمام وقت. در واقع او به عنوان یک پستچی و کنسرتهایی در شب در کنار زمانی که سخاوتمندانه زنده بررسی از منتقد راجر ایبرت در اواخر سال 1970 افزایش شهرت او در شیکاگو نوپای عامیانه ، یک قرارداد ضبط با Atlantic Records آمد و در اوایل سال 1971 پس از آن اجرایی جری Wexler دیدم Prine انجام سه آهنگ ها در طول یک Kris Kristofferson, مجموعه ای در خط پایین در شهر نیویورک است.

جان Prine, حلق آویز کردن در کالج ایالتی جورجیا در سال 1975. تام هیل/WireImage پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تام هیل/WireImage

Prine دریافت نامزدی جایزه گرمی برای بهترین هنرمند جدید در سال 1972 در قدرت از اولین بازی خود را و شروع به تبدیل سوابق در سرعت سریع برای بقیه از 1970s. تقریبا بلافاصله آهنگ های خود را پوشش داده شد توسط دیگر هنرمندان: با Bonnie Raitt آیا یک نسخه از “فرشته از مونتگمری” (آیا به عنوان جان دنور و تانیا تاکر) در حالی که Bette Midler, Everly Brothers باتلاق Dogg و بعد راهزنان نیز ثبت Prine-گذراند آهنگ.

بودن در کانون توجه نمی آمد به طور طبیعی. “من تا به حال یک زمان دشوار گوش دادن به آنها را به خاطر من خیلی عصبی بود گفت:” هوای تازه در مورد خود را در اوایل ، “انتظار نداشتم به این کار را برای یک زندگی یک هنرمند ضبط. من فقط پخش موسیقی برای لذت از آن و نوشتن آهنگ برای … است که به نوعی از من فرار می دانید از ملالت از جهان است.”

اما Prine اولیه موفقیت به او اجازه نزدیک شدن به شروع کار خود را در شرایط خود را دارد. با مدیر Al Bunetta او تشکیل مستقل برچسب Oh Boy Records در سال 1981 راه اندازی آن را با یک کریسمس, “I Saw Mommy Kissing Santa Claus.” Prine آهسته خروجی خود را در 80s و 90s اما خود را گسترش صوتی حوزه co-نوشتن “جکی” با جان بچه Mellencamp برای دومی ضربه 1983 LP Uh-Huh و همکاری با اعضای Tom Petty & The Heartbreakers برای 1991 آلبوم سال از دست رفتهاست که برنده یک جایزه گرمی برای بهترین آلبوم فولک معاصر. (Prine نیز برنده شد و در همان رده برای سال 2005 را عادلانه و مربع.)

شروع در اواسط دهه 90 Prine همچنین برخورد با چندین جدی مسائل مربوط به سلامت. او یک تومور سرطانی در گردن او برداشته شده در سال 1996 با موفقیت ضرب و شتم سرطان ریه در سال 2013 و تا به حال یک قلب استنت کاشته شده در سال 2019. در سال 2018 او اعتراف کرد به NPR تری ناخالص که در سال 1996 به سرطان عمل جراحی تغییر صدای خود را.

“آن کاهش یافته پایین تر و آن را احساس دوستانه به من,” او گفت:. “بنابراین من در واقع می تواند نشستن در استودیو و گوش به آواز من بازی برگشت. قبل از اینکه من می خواهم اجرا راه دیگر.” او عرضه جدید خود صدای آن را احساس کمی ناهموار راحتی مانند یک سنگ swathed در خزه — با 1999 را در وجود خودمانکه شامل دوئت را پوشش می دهد با هنرمندان مانند عنبیه DeMent پتی Loveless and Lucinda ویلیامز. او منتشر شد قوم و خویشی-روح عاقبت در سال 2016 برای بهتر یا بدترکه همچنین برجسته DeMent, در علاوه بر این به دوئت با هنرمندان معاصر Miranda Lambert, Kacey Musgraves و Morgane استاپلتون.

بزرگنمایی این تصویر

جان Prine در هتل ادیسون در میدان تایمز در سال 1999. نیویورک دیلی نیوز بایگانی/NY Daily News via Getty Images پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نیویورک دیلی نیوز بایگانی/NY Daily News via Getty Images

Prine حرفه ای دریافت یکی دیگر از افزایش اخیرا هم پس از کار او دفاع و پشتیبانی مدرن آمریکا عمل می کند مانند Jason Isbell و آماندا Shires — دو هنرمند با آنها Prine همکاری — Sturgill سیمپسون و مارگو قیمت. در سال 2019 او القاء شد به تالار مشاهیر ترانه سرایان سال پس از انتشار این درخت از بخششخود را برای اولین بار آلبوم جدید آهنگ اصلی پس عادلانه و مربع. آلبوم ویژه همکاری می نویسد: با دن اورباخ و در زمان طولانی ورقه پت مک لافلین و کیت سایکس و عرضه در شماره 5 در بیلبورد‘s Top 200.

درخت بخشش به پایان می رسد با یک آهنگ به نام “وقتی که من به بهشت” یک نگاه دقیق در چه Prine گفت که او در نظر گرفته شده برای انجام پس از او می میرد: شروع یک گروه دیدن صمیم قلب ترک اعضای خانواده سفارش یک کوکتل, لرزش دست خدا و تشویق شایع بخشش. (در اشاره به معمول خود را معوج خط او همچنین گفت که او می خواهم لذت بردن از سیگار است که “نه مایل طولانی است.”) شعر احساساتی هستند و هرزگرد و آن را روشن است که Prine برنامه ریزی شده برای نگه داشتن زمان خوب رفتن در بهشت است. این احتمال وجود دارد که این آهنگ در نظر گرفته شده بود winking بیت از آنجا در مورد مرگ و میر خود, اگر چه در حال حاضر شاید بهتر است به عنوان تفسیر Prine ارائه یک طرح برای چگونه زندگی می کنند زندگی با ذوق در حالی که شما هنوز هم در اینجا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im