John Lewis, پس از مغلوب ساختن پیشی جستن هدف حمایت جو بایدن از رئیس جمهور

آتلانتا – حقوق مدنی آیکون و گرجستان Rep., John Lewis, حمایت جو بایدن از رئیس جمهور به آینده نگر دموکراتیک نامزد شاید بزرگترین نمادین حمایت در میان بسیاری از کهنه سیاه و قانونگذاران که پشت نامزدی خود را.

“ما نیاز به صدای او” 80 سال سن لوئیس به خبرنگاران گفت: پیش از این کمپین روز شنبه اعلام خواهد شد. او توضیح داده 77 ساله بایدن به عنوان “یک مرد شجاعت از وجدان یک مرد از ایمان” و گفت: معاون سابق رئیس جمهور را “کمک به ما دوباره راه ما به عنوان یک ملت است.”

17-مدت آتلانتا کنگره لوئیس مبارزه با سرطان لوزالمعده اما گفت که او می خواهم “سفر در سراسر امریکا” برای بایدن اگر اجتماعی فاصله دستورالعمل ها کاسته میان coronavirus بیماری همه گیر.

لوئیس متناسب با یک پیام به جوان سیاه رای دهندگان که نشده ام, حمایت بایدن با همان شور و شوق به عنوان مسن آمریکایی های آفریقایی تبار.

“من می خواهم بگویم در افراد جوان داستان سلما و مونتگمری و می سی سی پی” لوئیس گفت: به یاد بودن مورد ضرب و شتم نزدیک به مرگ در ایالت آلاباما سربازان به او راهپیمایی برای رای دادن حقوق در سال 1965. “اگر ما موفق به رای دادن ما به حساب نمی آوریم. رای گیری است که بدون خشونت ابزار ما در جامعه است و ما باید از آن استفاده کنید.”

Lewis به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما گفت که تیز “ما یک انتخاب است.”

سیاه و رای دهندگان باید لنگر بایدن اصلی ائتلاف شروع با حمایت قاطع در کارولینای جنوبی است. یک Feb. 29 پیروزی وجود دارد رو بایدن از طریق پیروزی که منجر به غیر قابل عبور نماینده رهبری بیش از برنی ساندرز قبل از COVID-19 ویروس باعث بیش از یک دوجین متحده از جمله لوئیس’ گرجستان به تاخیر مقدماتی خود را.

بایدن تیم یک بار بازدید گرجستان مارس 24 مسابقه به عنوان یک احتمال ضربه برای Sanders. گرجستان در حال حاضر به رای دادن مارس 19 بنابراین لوئیس’ برکت در این نقطه است که بیشتر در مورد مشخصات ملی از هر میدانی وضعیت در صفحه اصلی.

شاید بیشتر قابل مشاهده زندگی نمایندگان آمریکایی های سیاه و سفید’ حقوق مدنی مبارزه لوئیس یکی از اصلی آزادی سواران. گروه سوار اتوبوس را از طریق تفکیک جنوبی در اوایل 1960s به چالش Jim Crow قوانین. آنها مورد ضرب و شتم در چندین ایستگاه های اتوبوس در طول راه. در مارس سال 1965 لوئیس بود در میان کسانی که در ضرب و شتم و گاز کشته توسط مقامات در یکشنبه خونین در شهر سلما در ایالت آلاباما به عنوان آنها سعی در ماه مارس به کنگره آمریکا در مونتگمری.

“من یک کمی خون روی آن پل تقریبا درگذشت,” لوییس روز دوشنبه گفت:.

در سال 1963 او در رهبری سازمان از ماه مارس در واشنگتن که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور به او تحویل داده بهترین-آدرس شناخته شده است. لوئیس بود در ایندیاناپولیس در آوریل سال 1968 در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری نامزد رابرت اف کندی, شب پادشاه در ممفیس ترور شد. کندی خواهد بود ترور هشت هفته بعد.

بایدن یک جوان دانشکده حقوق دانش آموز در زمان و در حال حاضر اغلب به نقل از پادشاه و کندی خود را به عنوان “دو سیاسی قهرمانان.” بایدن اعتبارات جنبش حقوق مدنی دهه قبل از او می خواهم تبدیل به معاون اول رئیس جمهور, باراک اوباما, کشور اولین رئیس جمهور سیاه پوست به عنوان الهام بخش برای فعالیت سیاسی خود را. هنوز بایدن گاهی اوقات overplays خود عمل اجتماعی در آن دوران است.

به عنوان اولین-دوره سناتور ایالات متحده از ایالت دلاور بایدن تحت فشار قرار دادند برای گسترش قانون حق رای سال 1965 که به تصویب رسیده بود پس از لوئیس’ پیاده روی. بایدن در مبارزه علیه redlining — استانداردهای بانکی ساخته شده است که آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای خانواده ها به امن وام های مسکن در محلات. اما بایدن نیز پیشرو منتقد دادگاه دستور قرارگرفتن به زور ادغام مدارس دولتی. او اشاره می کند که بسیاری از پدر و مادر سیاه پیوست سفید پوستان در مخالفت با قرارگرفتن و او را به redlining به عنوان ساختاری مانع به مدرسه ادغام.

او در اوایل سال 2020 کمپین بایدن به یاد می آورد “مدنیت” که در دهه 1970 سنا با وجود آن فهرستی از چندین قسم خورده نژادپرستان منتخب در طول Jim Crow عصر. او توضیح داد که او می خواهم مبارزه خود را با همکاران در مورد مسائل مانند حق رای در بر داشت اما زمینه های مشترک در مسائل ربطی به نژاد.

جوان آفریقایی آمریکایی مفسران excoriated بایدن به عنوان نادرست و غلط و نامناسب به رهبری دموکرات ها در سال 2020 است. لوئیس پیوست چند, سیاه قانونگذاران به دفاع از بایدن — و روشن کردن نسل شکاف در سمت چپ.

Nodding به حزب تنوع بایدن وعده داده است دولت او خواهد بود “شبیه کشور است.” او را متعهد به معرفی یک زن سیاه به دیوان عالی کشور پس اول خود را خالی. او را متعهد به نام یک زن به عنوان همسر در حال اجرا.

“این امر می تواند خوب به یک زن از رنگ” به عنوان معاون رئیس جمهور لوئیس گفت: توقف کوتاه گفت: او انتظار چنین حرکت می کند.

هر چند لوئیس اجتناب صریح انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سخنان او اشاره به بایدن کمپین موضوع است که به کارگردانی مستقیما در جمهوری وقت. بایدن در انتخابات لوئیس گفت: خواهد “از گرو در اوردن روح از امریکا است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

لوئیس فراموش نشدنی درهم با مغلوب ساختن پیشی جستن روز قبل از رئیس جمهور افتتاح در سال 2017. لوئیس گفت: او را نمی بیند مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “مشروع رئیس جمهور” باعث تهمت به انفجار لوئیس به عنوان “تمام بحث” و بدنام خود را اکثریت سیاه منطقه به عنوان “جنایت آلوده” و “سقوط از هم جدا.” در میان دیگر نشانگر آتلانتا مستقر در منطقه شامل Coca-Cola world ستاد, سایت بازی های المپیک 1996 باز و بسته شدن مراسم پادشاه و کلیسا و دفن, سایت جیمی کارتر را در انتخابات ریاست کتابخانه و موزه گرجستان کنگره و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de