جو Coulombe بنیانگذار و اسم تریدر می میرد 89

بزرگنمایی این تصویر

معامله گر جو بنیانگذار جو Coulombe دیده می شود در اطراف 1985 در پاسادنا کالیفرنیا درگذشت یکشنبه در سن 89. اسم گیبسون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اسم گیبسون/AP

این ایده زمانی که اعلام کرد به سادگی نمی کند دقیقا الهام جیغ “مواد غذایی امپراتوری.” در عین حال که فقط آنچه شد از دریایی با مضمون تخصص بازار که جو Coulombe برای اولین بار در سال 1967 باز در پاسادنا کالیفرنیا. — که در چندین دهه است که به دنبال شکوفا شده به یک وب سایت از صدها مکان در ده ها تن از متحده است.

روز جمعه بیش از سه دهه پس از بازنشستگی از زنجیره ای است که هنوز هم خرس نام خود را Coulombe درگذشت در پاسادنا در سن 89. این شرکت تایید مرگ او به NPR یک ایمیل به شنبه.

“جو فرد مناسب در زمان مناسب برای معامله گر جو. او درخشان متفکر با یک مسحور شخصیت است که به سادگی گالوانیزه همه با او کار می کرد” مدیر عامل دن زهر در بیانیه ای گفت: همراه با اعلان.

“او نه تنها بنیانگذار ما شد ما اولین سخنگو. او ستاره دار در فریبنده تبلیغات رادیو برای سال همیشه امضای خود را با منحصر به فرد ‘با تشکر برای گوش دادن.’ جو یک کادر از رهبران که انجام شده در چشم انداز خود را و کمک به شکل معامله گر جو در اوایل سال.”

کسانی که در سال های اولیه شروع با متوسط یک سری از فروشگاه رفاه با نام عاجلانه که Rexall داروخانه های زنجیره ای تا به حال وظیفه Coulombe با عامل در لس آنجلس در اواخر 1950s. در عرض چند سال او تا به حال خریداری عاجلانه برای خود — اما به زودی خود را در بر داشت مجموعه ای از فروشگاه های مواجه با یک فشار از 7-Eleven, که او توصیف شده در سال 2011 به عنوان “800 پوند گوریل از فروشگاه رفاه.”

“پس” او گفت: لس آنجلس تایمز در سال 2011, “من تا به حال به انجام کاری متفاوت است.”

او به یاد می آورد دیدن آمار است که سطح آموزش و پرورش در ایالات متحده آمریکا شد و پررونق است و به او یک ایده: چرا که نه تهیه این بهتر تحصیل بهتر-سفر — اما هنوز هم به میزان متوسطی حقوق و مزایای کلاس از مشتری ؟

“همه معامله گر جو بودند در نزدیکی مراکز یادگیری است. پاسادنا که در آن را باز کردم یکی از اولین بود چرا که پاسادنا مظهر یک تحصیلکرده شهر,” او توضیح داد. “من reframed این: معامله گر جو برای overeducated و underpaid مردم برای همه نوازندگان کلاسیک, موزه داران, روزنامه نگاران — که چرا ما همیشه به حال خوب مطبوعات رک و پوست کنده!”

که در موضوع دریایی, خوب, Coulombe واقعا تکیه در.

“من به عنوان خوانده شده که [بوئینگ] 747 [هواپیما] را اساسا کاهش هزینه های سفر و من با اصطلاح “معامله گر” برای بیرون کشیدن دریاهای جنوب. اولین فروشگاه لود شد با دریایی مصنوعات. ما می خواهم به اسکله در سن پدرو, ما می خواهم به خرید پرچم زنجیر تمام چیزهای که. من [قرار داده] پیاده روی در جعبه به شکل کشتی با توپ در وسط فروشگاه” او می افزاید. “این یک ایده وحشتناک است.”

Coulombe و شرکت نوپای رفت و یک قدم بیشتر در سال 1972 راه اندازی معامله گر جو برچسب و سیلی زدن دمدمی نام در سالم و نسبتا کم قیمت مواد غذایی مانند غلات این شرکت برای اولین بار, خصوصی برچسب محصول.

و البته نیز وجود دارد که در نهایت به معروف ارزان چارلز شاو شراب — شاید بهتر شناخته شده با نام مستعار “دو باک چاک” در کالیفرنیا. وجود دارد دیگر شراب محلی موجود در انبار بیش از حد ،

“من به طور تصادفی ایجاد بزرگترین مجموعه ای از کالیفرنیا شراب. در سال 1967 هیچ کس علاقه مند بود در شراب و اجازه دهید به تنهایی کالیفرنیا شراب” او به یاد می آورد در سال 2005 مصاحبه با کوریولیس پژوهش است. “ما برای اولین بار به فضای قفسه به آنچه بعدها به عنوان شناخته شده بوتیک کالیفرنیا از wineries.”

بث Kowitt که گزارش شده در این شرکت برای ثروت , مجله توضیح داد: این شرکت روند به NPR در سال 2010.

“آنها به خرید به طور مستقیم از تولید کنندگان در هر زمان ممکن است که طول می کشد مقدار زیادی از هزینه های. بنابراین وجود دارد هیچ واسطه. به طوری که آنها در حال رفتن را از طریق توزیع کنندگان” Kowitt گفت. “همچنین از آنجا که آنها در حال خرید در چنین حجم زیادی از آنها می تواند امن تخفیف های بزرگ از تولید کنندگان.”

در پایان اسامی انواع محصولات عجیب و غریب, دکور آن ادامه داد: به طور خاص در ذهن مصرف کننده.

“همه این مسائل با هدف پنهان,” Coulombe گفت: در سال 2005 “به طوری که زمانی که تحصیلکرده فرد پیاده روی پایین راهرو می دانند که بدون هر چیزی را فریاد آنها را, آنها می دانند که آنها در یک خروجی با هدف با سواد فرد است.”

او به فروش سهام خود در این شرکت به صاحب Aldi Nord, آلمانی زنجیره ای مواد غذایی در سال 1979 هر چند او باقی ماند به عنوان رئیس اجرایی تا در نهایت بازنشستگی از معامله گر جو در سال 1988. این شرکت در حال حاضر دارای بیش از 500 فروشگاه در 42 ایالت و ناحیه کلمبیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>