جو بایدن پیش بینی برنده ویسکانسین اولیه

بزرگنمایی این تصویر

معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

جو بایدن برنده ویسکانسین دموکراتیک اولیه آسوشیتد پرس پروژه ها.

معاون سابق رئیس جمهور که در حال حاضر این حزب presumptive نامزد پس از ایالت ورمونت برنی ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در هفته گذشته.

ساندرز به طور رسمی تایید بایدن روز دوشنبه.

این تصمیم توسط ساندرز برای پایان دادن به پیشنهاد او آمد روز شنبه یک روز پس از ویسکانسین برگزار اصلی خود را با وجود گسترده بهداشت عمومی ترس ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.


در حال بارگذاری…

دولت فرماندار دموکرات سعی کرده بود برای به تاخیر انداختن فرد در رای گیری اما رد شد توسط ویسکانسین دیوان عالی کشور است. روز سه شنبه انتخابات شامل انتخابات مقدماتی, بلکه دولت های محلی و نژادها است. بسیاری از این دفاتر باید شرایط است که شروع آن در اواخر این ماه.

هر چند در شخص رای گیری به این نتیجه رسیدند سهشنبه جداگانه حکم دادگاه محدود county کارمندان از انتشار نتایج تا شنبه.

صحنه در ویسکانسین روز سه شنبه بی سابقه بود و درو محکومیت از بسیاری از رای دهندگان که معلوم شد با پوشیدن ماسک و کسی که تا به حال به صبر در اجتماعی فاصله خطوط به بازیگران برگه های رای در کاهش تعداد حوزه های رأی گیری.

دولت رای و حزبی دعوا که قبل از آن — ارائه یک نگاه اجمالی از پتانسیل جنجال و هیاهو در ماه نوامبر و تنظیم کردن بحث در مورد گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری.

ویسکانسین رای دهندگان درخواست نزدیک به 1.3 میلیون رای غایب — ثبت — اما دولت و کمیسیون انتخابات گزارش داد که از صبح روز دوشنبه تنها در حدود 1.1 میلیون شده بود بازگشت و پردازش شده است.

میلواکی ژورنال سنتینل گزارش داد که ایالات متحده خدمات پستی ممکن است با موفقیت تمام درخواست برگه های رای در روز انتخابات. و در برخی از مکان های رای گیری بازگردانده شدند بدون مهر باطله تمبر پست که ممکن است باطل آنها را برای اهداف شمارش.

ویسکانسین کلی انتخابات در میدان نبرد است که رئیس جمهور تهمت برنده محدود در سال 2016 است که ارزش 84 متعهد نمایندگان در مقدماتی حزب دموکرات.

با وجود ساندرز’ تعلیق او گفت که او خواهد ماند در انتخابات برای همه باقی مانده مقدماتی به منظور افزوده شدن بیشتر نمایندگان را به حزب دموکرات را تصویب کنوانسیون. با بیشتر نمایندگان خود قسم خورده سوسیالیستی و دموکراتیک برگزار خواهد شد بیشتر نوسان در تاثیرگذاری بر روی پلت فرم ها و قوانین.

ساندرز برنده شده بود ویسکانسین اولیه در سال 2016 بیش از نامزد احتمالی هیلاری کلینتون ، شکست خود را در این سال نشان می دهد که چگونه او شانس بدتر در میانه در مقایسه با چهار سال پیش. مثال دیگر: بایدن برنده هر شهرستان در میشیگان چند هفته پیش پس از ساندرز برنده است که دولت نیز در سال 2016.

ویسکانسین شامل دموکراتیک اولیه را برای اولین بار در شخص رای گیری پس از 17 مارس قبل از coronavirus طرح میتوانست به این کمپین و ایالات متحده با تاخیر خود را به مسابقات.

آلاسکا همه-پست الکترونیکی-در دموکراتیک اولیه به این نتیجه رسیدند این آخر هفته با نتایج منتشر شد شنبه. بایدن برنده وجود دارد و همچنین سپردن 55 درصد از رای و 11 بیشتر نمایندگان.

با گزارش NPR برت Neely

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de