کاهش کار ضربه 2 نفر از اعضای خانواده من در اورلاندو: سال گذشته هیچ کار

بزرگنمایی این تصویر

دو هفته پس از پرلا پیمنتل گذاشته شد خاموش پدر خود را از دست داده و کار خود را به عنوان یک حمل و نقل پیمانکار برای دیزنی جهان. این انبار که در آن مادر خود را با این نسخهها کار نیز شروع کردند به کارکنان. حسن نیت ارائه میدهد از پرلا پیمنتل پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حسن نیت ارائه میدهد از پرلا پیمنتل

پرلا پیمنتل زندگی در اورلاندو فلوریدا., خانه به دیزنی جهان و دیگر استراحتگاه های محبوب. او هماهنگ کننده رویداد که به طور ناگهانی در بر داشت خود را با هیچ رویدادی به منظور هماهنگی در ماه مارس است. توریستی مکه بوده است به خصوص ضربه سخت.

“ما می تواند بگوید که این شرکت به دلیل صدمه زدن به ما که همه از مشتریان ما لغو,” او می گوید. “شما واقعا انتظار آن را به اتفاق می افتد به شما.”

او کارفرمایان گفت: آنها خوشحال به rehire او هنگامی که کسب و کار بر میدارد و دوباره. “اما من نمی توانم تعداد در زمانی که اتفاق می افتد,” او می گوید. “من به پرداخت صورتحساب … وام های دانشجویی.”

مشاغل از دست داد. کسب و کار در خطر است. جلسات رفته مجازی. چهره Coronavirus رکود اقتصادی ارائه می دهد عکس از کار آمریکایی که زندگی شده اند طرح میتوانست با این بیماری همه گیر.

برای پیمنتل را اخراج یک خانواده امر است. دو هفته بعد از او گذاشته پیمنتل پدر خود را از دست داده به عنوان یک حمل و نقل پیمانکار برای دیزنی جهان. این انبار که در آن مادر خود را با این نسخهها کار نیز شروع کردند به کارکنان. “چند روز در هفته به آنها ارسال را به خانه زود است. او کمی نگران” پیمنتل می گوید.

در حال حاضر تنها برادر او دارای اعتماد چک.

“برادر من در واقع با این نسخهها کار به عنوان یک تحویل پیتزا فرد” پیمنتل گفت. “او بسیار خوب انجام به عنوان شما می توانید تصور کنید. بسیاری از مردم در حال سفارش ،

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>