Jefferson Davis مجسمه رای دادند از Kentucky State Capitol

بزرگنمایی این تصویر

شارلین هالووی (راست) و Gracie لوئیس ایستاده بود در مقابل مجسمه جفرسون دیویس در کنتاکی کنگره در سال 2017 در یک تجمع خواستار مجسمه را برداشت. آدم پرتو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آدم پرتو/AP

یک ایالت کنتاکی کمیسیون رأی در روز جمعه به حذف یک مجسمه جفرسون دیویس از دولت کاپیتول اصلی برجک.

مجسمه سابق رئیس جمهور کنفدراسیون که متولد کنتاکی ایستاده بود در برجک برای 84 سال است. این 11-1 رای توسط دولت خواص تاریخی مشورتی کمیسیون درخواست شده بود که در هفته گذشته توسط رژیم صهیونیستی. اندی Beshear که گفت این مجسمه باید در جای دیگر نقل مکان کرد.

اعضای این کمیسیون گفت: در این جلسه که مجسمه خواهد شد نقل مکان کرد به Jefferson Davis بنای دولت سایت تاریخی در نزدیکی فرویو, Ky., که در آن دیویس متولد شد. یک حرکت خدمه بود که در برجک قبل از این جلسه آغاز شد.

تماس برای حذف مجسمه بزرگ شده اند در هفته های اخیر پس از تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی را برانگیخت توسط پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. در کنتاکی و در Louisville, ویژه, پلیس, قتل Breonna تیلور نیز موجب بزرگ جنبشهای اعتراضی.

“امروز شده است, یک روز تاریخی در مشترک المنافع” رژیم صهیونیستی. Beshear در بیانیه ای گفت. “آنچه در آن معنی است که … هر کودک است که قدم به این کنگره احساس خوش آمدید و هیچ یک از آنها را باید برای نگاه در یک نماد و یک مجسمه که مخفف اسارت از اجداد خود. امروز یک حرکت به سمت نشان می دهد که همه خوش است در این ساختمان است. ما باید سیستماتیک مسائل است که ما باید آدرس, اما در حال حاضر زمان به واقعا حرکت رو به جلو است.”

معلوم نیست چه چیزی را جایگزین مجسمه. با توجه به لویی پیک مجله یک سناتور به نام برای یک بنای تاریخی به کارل Brashear, یک Kentuckian بود که نیروی دریایی ایالات متحده و سیاه استاد غواص. چند برجسته دیگر سیاه Kentuckians قرار داده شده است رو به جلو به عنوان امکانات از جمله محمد علی با توجه به لگزینگتون هرالد رهبر است.

Joshua Graham, یک نماینده دولت از فرانکفورت بود که در سایت فقط پس از تصمیم به حذف دیویس’ مجسمه. “او رفته خانواده او گفت:” در یک صدای جیر جیر. “جلال Hallelujah!”

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>