جف بزوس وعده 10 میلیارد دلار برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی سیاره را “بزرگترین تهدید”

بزرگنمایی این تصویر

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس روز دوشنبه اعلام کرد او را صرف 10 میلیارد دلار از ثروت خود را به راه اندازی یک ابتکار جهانی برای مبارزه با تغییر آب و هوا. او عکس است در اینجا در مقابل کنسولگری عربستان در استانبول ترکیه در ماه اکتبر. عارف Hudaverdi Yaman/Anadolu Agency via Getty Images پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

عارف Hudaverdi Yaman/Anadolu Agency via Getty Images

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس روز دوشنبه اعلام کرد او در حال ارتکاب 10 میلیارد دلار برای مبارزه با تغییر آب و هوا که او را “بزرگترین تهدید برای سیاره ما است.”

بزوس می گوید این کمک ها را به سمت ایجاد بزوس صندوق زمین.

“این ابتکار جهانی را به صندوق دانشمندان و فعالان سازمان های غیر دولتی — هر گونه تلاش است که ارائه می دهد یک امکان واقعی برای کمک به حفظ و حفاظت از جهان طبیعی” او می نویسد: در یک Instagram post. “من می خواهم به کار در کنار دیگران هر دو به تقویت راه های شناخته شده و برای کشف راه های جدید مبارزه با تاثیر مخرب تغییر آب و هوا بر روی این سیاره است.”

مشاهده این پست در Instagram

امروز من هیجان زده به اعلام من راه اندازی بزوس صندوق زمین.⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣ تغییرات آب و هوایی بزرگترین تهدید برای سیاره ما است. من می خواهم به کار در کنار دیگران هر دو به تقویت راه های شناخته شده و برای کشف راه های جدید مبارزه با تاثیر مخرب تغییر آب و هوا بر روی این سیاره همه ما به اشتراک بگذارید. این ابتکار جهانی را به صندوق دانشمندان و فعالان سازمان های غیر دولتی — هر گونه تلاش است که ارائه می دهد یک امکان واقعی برای کمک به حفظ و حفاظت از جهان طبیعی است. ما می توانیم صرفه جویی در زمین است. آن را به اقدام جمعی از شرکت های بزرگ و شرکت های کوچک, ملت, متحده, جهانی, سازمان ها و افراد است. ⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣ من ارتکاب 10 میلیارد دلار برای شروع و آغاز خواهد شد صدور کمک های مالی در این تابستان. زمین یک چیزی که همه ما مشترک است — بیایید محافظت از آن را با هم.⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣ – جف

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط جف بزوس (@jeffbezos) در

بزوس می افزاید: “این را به اقدام جمعی از شرکت های بزرگ و شرکت های کوچک, ملت, متحده, جهانی, سازمان ها و افراد است.”

اما برخی از آمازون کارگران عمیقا انتقادی خود را از کارفرمای خود و محیط زیست, ضبط, می گویند آن است که آمازون خود شده است که در همدستی در بحران آب و هوا و باید تغییر راه خود را.

“ما تحسین جف بزوس” انسان دوستی اما یک دست نمی تواند به آن چیزی که در نظر گرفتن دور” آمازون کارکنان برای آب و هوا دادگستری گفت: در بیانیه ای در پاسخ به این تعهد است.

“هنگامی که آمازون قصد توقف کمک های نفت و گاز شرکت تاخت و تاز زمین با هم بیشتر چاه های نفت و گاز? زمانی که آمازون قصد توقف بودجه آب و هوا-انکار فکر می کنم مخازن مانند رقابتی سازمانی موسسه و آب و هوا-تاخیر در سیاست ؟ زمانی که آمازون مسئولیت برای ریه کودکان در نزدیکی آن انبارها با حرکت از دیزلی به برقی حمل و نقل?”

در آوریل هزاران نفر از آمازون کارگران امضا نامه ای سرگشاده به بزوس و آمازون را هیئت مدیره دعوت از آنها برای پایان دادن به قرارداد با شرکت نفت و گاز توقف کمک های مالی به تغییر آب و هوا-انکار قانونگذاران و تعیین اهداف قابل اندازه گیری.

حدود 1,700 کارگران پیوست جهانی آب و هوا اعتصاب در سپتامبر. 20. در بیانیه ای گفتند “به عنوان کارمند در یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین شرکت ها در جهان نقش ما در مواجهه با بحران آب و هوا است که برای اطمینان از شرکت های پیشرو در آب و هوای زیر نیست.”

یک روز قبل از اعتصاب آمازون خطاب به خواسته اعلام آن آب و هوا تعهد, تعهد به استفاده از 100% تجدید پذیر انرژی تا سال 2030 و رسیدن به کربن بی طرفی توسط 2040.

بخشی از آن تعهد شامل خرید 100,000 تولید گازهای گلخانه ای-رایگان وسایل نقلیه الکتریکی از Rivian یک میشیگان بر اساس شرکت است که در آن سرمایه گذاری صدها میلیون دلار است.

E-commerce کرگدن کشتی میلیاردها اقلام در سراسر جهان با تکیه بر سوخت های فسیلی به ناوگان خود را از هواپیما ها و کامیون ها.

بزوس ثروتمندترین فرد در جهان با توجه به فوربس قرار می دهد که خود را خالص ارزش دلار در 126.9 میلیارد دلار است.

جهان دوم ثروتمندترین فرد, بیل گیتس که فوربس می گوید: مسیرهای بزوس توسط $14.5 میلیارد و نیز ساخت آب و هوا بحران بشردوستانه اولویت است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>