ژاپن-صادرات نزول در ماه مارس به عنوان همه گیر بازدید بازارهای عمده

توکیو – ژاپن-صادرات غرق 11.7 درصد در ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ناودان خودرو محموله به آمریکا

وزارت مالیه روز دوشنبه گفت که صادرات به ایالات متحده کاهش یافت و 16.5 درصد در ماه مارس سال جاری در حالی که کسانی که به چین کاهش یافته است 8.7%.

تجارت کاهش پیدا کرده است و بشدت به تازگی با توجه به محدودیت های مسافرتی و خاموش شدن ناگهانی با هدف مهار شیوع کروناویروس. چشم انداز تیره و تار با صندوق بین المللی پول پیش بینی اقتصاد جهان در حال رفتن به آن بدترین رکود از دهه 1930′ رکود بزرگ.

ژاپن واردات به طور کلی در ماه مارس نیز دچار غرق 5.0% با توجه به موقت و ارقام هستند که بطور تطبیقی فصلی.

اقتصاد ژاپن را شریک عمده تجاری است که تحت بدترین حالت آن انقباض حداقل از دهه 1960 با توجه به پکن.

ژاپن واردات به طور کلی در ماه مارس نیز دچار غرق 5.0%.

Yoshimasa Maruyama اقتصاددان ارشد برای SMBC Nikko Securities خود را کاهش داد, پیش بینی برای اقتصاد ژاپن گفت که او انتظار دارد قرارداد در 21 درصد سالیانه در سه ماهه اول.

زودتر هوا به نام برای 14 درصد انقباض. دولت stay-در-خانه درخواست صادر شده در اوایل این ماه است نابود هزینه های مصرف کننده گفت: در گزارش دوشنبه.

دولت درخواست توقف غیر ضروری سفر و خواست بسیاری از کسب و کار به سراسر کشور در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که باعث COVID-19.

مرگ و میر ناشی از کوروناویروس مجموع حدود 250 نفر در ژاپن با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. اما موارد شده اند صعودی به تازگی بیشتر در توکیو و دیگر مناطق شهری است.

این بیماری بسیار مهم است در یک اقلیت از موارد اما مردم نیز می تواند آلوده برای روز تا علائم ظاهر می شود و یا بدون علائم در همه. که کمک به مردم ناخواسته گسترش این ویروس که هنوز هیچ واکسن و یا درمان است.

___

یوری Kageyama است در توییتر https://twitter.com/yurikageyama

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>