توکیو – اپراتور نیروگاه هسته ای در جنوب ژاپن مجبور به تعطیل کردن یکی از آن راکتور دوشنبه به دلیل یک شکست برای دیدار با مهلت برای اضافه کردن ضد ترور ایمنی تاسیسات ساخته شده اجباری پس از فاجعه فوکوشیما.

کیوشو Electric Power Co. تعطیل شماره 1 راکتور در آن سندای نیروگاه هسته ای در استان کاگوشیما در جنوب ژاپن تبدیل به آنلاین به دلیل تاخیر در جلسه مقررات جدید.

این شرکت شروع آن زودتر از برنامه ریزی شده به طور منظم بازرسی دوشنبه به کار نیاز, در میان دیگر اقدامات ایمنی. آن را مجبور به تعطیل کردن یکی دیگر از راکتور در سندای گیاه در نیز ممکن است برای عدم دیدار با نیاز به معنی نیمی از نه راکتورهای گرفته خواهد شد offline به دلیل بزهکاری.

کیوشو الکتریک تنها گیاه با تاخیر. کانسای Electric Power Co. انتظار می رود که به خاموش کردن دو راکتور در آن چیریو گیاه در غرب ژاپن در ماه اوت و اکتبر.

ضد ترور ایمنی مورد نیاز به تصویب رسید در سال 2013 پس از مارس 2011 فوکوشیما هسته ای meltdowns که در معرض قابل توجه فقدان فرهنگ ایمنی و شفافیت هسته ای میان اپراتورها و سهل انگاری در نظارت هسته ای تنظیم کننده باعث عمده تعمیرات اساسی و اصلاحات.

پس از فوکوشیما قوانین و مقررات نیاز به گیاه اپراتورها به ایجاد امکانات برای موارد اضطراری مانند ممکن است حملات تروریستی و هواپیما سقوط در ظرف پنج سال از تصویب طرح ساخت و ساز با مقررات هسته ای اقتدار.

کیوشو الکتریک با هدف تحقق نیاز و تکمیل سایر اقدامات ایمنی لازم و راه اندازی مجدد راکتور در پایان این سال است.

علاوه بر شکست در اقدامات ایمنی کانسای الکتریک نیز زیر آتش آمده بیش از انطباق آن مشکلات پس از قرار گرفتن در معرض آن چندین دهه فساد بین شرکت و چیریو صفحه اصلی به یکی از نیروگاه های هسته ای.

روز دوشنبه تاکاشی Morimoto جمهور جدید کانسای الکتریک ژاپن دومین قدرت شرکت مواخذه شد توسط وزارت اقتصاد تجارت و صنعت و دستور به ایجاد سازمانی اصلاحات برای بهبود حکومتداری و گزارش به وزارت ژوئن. Morimoto جایگزین سلف خود Shigeki Iwane که استعفا شنبه.

این اقدام به دنبال روز شنبه گزارش توسط یک کمیته مستقل است که به بررسی رشوه رسوایی که گفت: 75 مسئولان شرکت برق هسته ای گروه تا به حال دریافت پول و هدیه به ارزش 360 میلیون ین ($3.4 میلیون دلار) از یک معاون سابق شهردار چیریو برای سه دهه تا زمان مرگ خود در سال گذشته است.

___

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر در https://www.twitter.com/mariyamaguchi

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de