توکیو – برخی از ساکنان در طول ژاپنی ساحل شمالی ایستاده در کنار جاده و مشرف به دریا ارائه سکوت دعا برای عزیزان خود را از دست داد در یک زلزله و سونامی نه سال پیش چهارشنبه. اما در توکیو و بسیاری از جاهای دیگر در سراسر ژاپن روز بود که به خاطر بدون اصلی دولت مراسم با توجه به شیوع کروناویروس.

در 11 مارس 2011 قدر 9.0 زلزله و پس از آن سونامی ویران بزرگ عصری ژاپن در ساحل شمالی و باعث یک بحران در یک نیروگاه هسته ای در فوکوشیما آلوده مناطق بزرگ و جابجا بسیاری از ساکنان.

برای هشت سال گذشته ساکنان و مقامات را جمع آوری و در محلی شهر سالن به دعا در حالی که در توکیو دولت برگزار اصلی یادبود با حضور امپریالیستی اعضای خانواده زنده تلویزیونی در سراسر کشور. در این سال یادبود حوادث شده اند به نام زیر شینزو آبه درخواست برای لغو, به تعویق انداختن یا کوچک تجمعات به عنوان بخشی از اقدامات برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

در توکیو ژاپن و وزرای خود را به جمع آوری در دفتر نخست وزیر به ارائه یک نماز سکوت در 2:46 بعد از ظهر لحظه ای دریایی زلزله زده. در فاجعه-آمار شهرها در Iwate, Miyagi و فوکوشیما میز قرار داده شد و برای بازدید کنندگان به ثبت نام پیام ها و ذخیره کردن گل.

به طور جداگانه چند صد نفر و از جمله ضد هسته ای در اعتراض به جمع آوری در توکیو Hibiya پارک به مناسبت سالگرد با موسیقی و سخنرانی.

زلزله و سونامی در سمت چپ بیش از 18000 نفر کشته و تخریب بسیاری از خانه ها و کسب و کار. بحران در نیروگاه فوکوشیما ارسال بیش از 160 ، 000 نفر در حال فرار از این منطقه است. بیش از 40,000 هنوز هم قادر به بازگشت به خانه با توجه به تابش آلودگی و نگرانی.

ژاپن تایید کرده است بیش از 1,250 موارد coronavirus از جمله 696 از کشتی کروز و 19 مرگ و میر.

___

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر در https://www.twitter.com/mariyamaguchi

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im