زندانی باسک رهبر معاوضه زندان برای بازداشت خانگی در فرانسه

پاریس - یک دیرین رئیس خشونت آمیز گروه تجزیه طلب باسک اتا آزاد شد پنج شنبه از پلیس مبادله یک سلول زندان برای با

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399

پاریس - یک دیرین رئیس خشونت آمیز گروه تجزیه طلب باسک اتا آزاد شد پنج شنبه از پلیس مبادله یک سلول زندان برای بازداشت خانگی در فرانسه با نظارت الکترونیکی دستبند.

خوزه آنتونیو Urruticoetxea Bengoetxea شناخته شده با نام مستعار Josu Ternera تنها قادر به ترک محل اقامت خود را در قبل از توافق روز و در ساعت تعیین شده توسط پاریس دادگاه تجدید نظر. این حکم روز چهارشنبه که او باید منتشر شده از پاریس' La Santé زندان است. او آزاد شد پنج شنبه صبح.

و همچنین سفارش الکترونیکی دستبند ردیابی و بازداشت خانگی برای حداقل شش ماه دادگاه نیز ممنوع Ternera از ترک سرزمین اصلی فرانسه است.

او دستگیر شد و در فرانسه شهر در مارس 2019 پس از 17 سال در اجرا. او تا به حال شده است بیشتر می خواستم عضو اتا از سال 2002.

اتا که حرف اول ایستاده برای "باسک میهن و آزادی" در زبان باسک, کشته و بیش از 850 نفر در طول یک دهه خشونت کمپین برای ایجاد یک دولت مستقل در شمال اسپانیا و جنوب فرانسه.

این نیرو داد تا سلاح خود را در سال 2017 و پس از آن منحل شده بعد از ضعیف پایدار پلیس تلاش به از بین بردن آن عملیات و دستگیری رهبران آن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن