ان پی آر

جکسون حکم ماسک صورت آن را به عنوان آماده به میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن در جمهوریخواه

جکسونویل فلوریدا., در حال حاضر نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک صورت در حالی که در داخل خانه و در فضاهای عمومی که در آن آنها می توانند اقامت 6 فوت دور از مردم دیگر امید به آهسته سنبله در coronavirus موارد است.

“هر فرد بیش از سن شش (6) که در یک فضای عمومی باید پوشیدن ماسک یا پوشش که قادر به شرکت در اجتماعی, فاصله,” دستور متحده است.

این قانون صدق نمی کند و به افرادی که نمی توانید یک ماسک به علت دلیل دلایل پزشکی. این اثر در زمان اواخر دوشنبه در جکسنویل و Duval County, که به اشتراک گذاری یک حکومت واحد.

در هفته گذشته Duval County بارها و بارها شکست سوابق روزانه جدید کروناویروس موارد شکستن 700 مورد علامت آن را به عنوان مجموعه ای جدید اوج در چند روز متوالی با توجه به داده ها از فلوریدا وزارت بهداشت.

بیش از 6,200 coronavirus موارد تایید شده اند در Duval County, از جمله 64 مرگ و میر.

جکسون شهردار لنی کاری شده بود و انتقاد خود را برای پاسخ به COVID-19 بحران — به خصوص سفارش خود را به بخشی از بازگشایی سواحل در ماه آوریل تنها یک ماه به گسترده shutdown. در آن زمان فلوریدا مرگ و میر از این ویروس بود و رسیدن به قله های جدید.

کاری را پوشیده است و یک ماسک در بالا مشخصات حوادث و او به خواست دیگران به دنبال سلامت کارشناسان مشاوره برای پوشش چهره خود را. اما او نیز در برابر صحبت اتخاذ یک ماسک صورت دستور.

“من به حمایت و پوشیدن ماسک در جمعیت فضاهای” کاری گفت: از طریق توییتر در هفته گذشته. اما او افزود: “گروه فکر می کنم می گوید جهانی موظف ماسک پوشیدن پاسخ است.”

به دنبال رد این ایده کاری گفت: نیاز به ماسک “را حل نمی کند گروه های زیادی از مردم با تجمع در میله و غیره. که در حال نقض بازگشایی ظرفیت مورد نیاز است.”

صدها نفر از پزشکان در جکسنویل منطقه به تازگی امضا نامه ای سرگشاده به کاری و شورای شهر ترغیب آنها نیاز به ماسک. در این نامه همچنین گفت: مسئولان باید با به تعویق انداختن و یا به شدت در مقیاس پایین کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه که جکسون در حال آماده سازی برای میزبانی در اواخر ماه اوت.

این هنوز روشن نیست که چگونه این قانون ممکن است تحت تاثیر قرارداد.

“مقامات شهرستان گفت: این حکم هنوز خیلی دور از RNC برای تعیین اگر آن را هر گونه تاثیر در آن” به عنوان عضو ایستگاه WJCT گزارش شده است.

خواه کنوانسیون منتقل شد از کارولینای شمالی پس از رئیس جمهور تهمت مخالفت با لیبریا روی کوپر بیش اقدامات احتیاطی برای یک رویداد عمومی در طول یک بیماری همه گیر.

“ما در حال کار با مقامات محلی در جکسنویل به مطمئن شوید که ما باید امن کنوانسیون” RNC رئیس Ronna McDaniel گفت: در روز سه شنبه.

در اوایل ماه ژوئن کوپر در نامه ای به McDaniel گفت: آن را “بسیار بعید” است که در کارولینای شمالی اجازه می دهد یک مقیاس کامل کنوانسیون در ادامه به شارلوت.

با استناد به عدم اطمینان در مورد چگونه همه گیر ممکن است آشکار کوپر گفت: RNC مسئولان باید برنامه ریزی برای برگزاری “یک مدرج به پایین کنوانسیون با مردم کمتر اجتماعی فاصله و چهره پوشانده اند.”

هنگامی که جکسون اعلام کرد مقامات جدید ماسک دستور جکسون کلانتر مایک ویلیامز پرسیده شد که چگونه خود را در بخش ممکن است در مقابله با این ماسک صورت قانون الزامات زمانی که کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه می گیرد.

“البته اگر شما در حال راه رفتن به یک محل و شما لازم نیست که یک ماسک شما نمی خواهد اجازه داده می شود در بالای سر من که یکی از راه حل آسان و سریع به آن است. اما ما همچنان به کار بر روی تمام این برنامه ها به ما نزدیک شدن به آن است.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول