J. Crew تشکیل پرونده ورشکستگی ممکن است تاریخ و زمان آخرین برای خرده فروشان ناودان توسط Pandemic

بزرگنمایی این تصویر

J. Crew گفت: آن را به امید تشکیل پرونده ورشکستگی کمک خواهد کرد که آن را دریافت منابع مالی خود را به منظور در حالی که آن را نگه می دارد در حال اجرا هر چند در حال حاضر تحت COVID-19 محدودیت. ژن J. Puskar/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ژن J. Puskar/AP

با میلیون ها نفر از آمریکایی ها از محل کار و فروشگاه خود را به طور موقت بسته J. Crew عنوان برای ورشکستگی. آن می تواند برای اولین بار از چندین خرده فروشان به فرو ریختن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تحت مشکلات مالی که تا قبل از بحران است.

اعلام ورشکستگی آن تشکیل پرونده در دوشنبه J. Crew آن گفت: امیدوار است این حرکت کمک خواهد کرد که آن را دریافت منابع مالی خود را به منظور در حالی که این شرکت را نگه می دارد در حال اجرا هر چند در حال حاضر تحت COVID-19 محدودیت. این شرکت در عمل 181 J. Crew, فروشگاه 140 Madewell فروشگاه ها و 170 J. Crew کارخانه فروشگاه.

“همانطور که ما نگاه به بازگشایی فروشگاه ما به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است این جامع تجدید ساختار مالی باید ما را قادر می سازد کسب و کار و نام تجاری به رشد برای سال های آینده” Jan خواننده, مدیر عامل شرکت J. Crew گروه در بیانیه ای گفت:.

Coronavirus همه گیر سمت چپ فروشگاه ها و مراکز بسته برای هفته ها و بسیاری از خرده فروشان تلاش برای نگه دارید تا با صورتحساب خود را. که شده است به خصوص برای شرکت های در حال حاضر در پریشانی مالی, مانند, J. Crew, J. C. Penney, Neiman Marcus سیرز و برادران بروکس. چند در حال حاضر با توجه به ورشکستگی و یا فروش به دنبال اصلاح خود را وسیع شبکه های فروشگاه.

فروش لباس کاهش بیش از 50% در ماه گذشته با بسیاری از کارگران furloughed یا گذاشته است.

در حال حاضر مراکز و فروشگاه ها به آرامی شروع به بازگشایی در برخی از نقاط کشور اما معلوم نیست چگونه به سرعت آمریکایی ها را به صرف در لباس و لوازم جانبی با توجه سرسام آور بیکاری است. فاصله برای مثال هشدار داده است که برخی از فروشگاه های آن به سادگی ممکن است هرگز دوباره.

J. Crew تا به حال دقت اجتناب از ورشکستگی در سال های اخیر به عنوان بدهی های خود را تا این حد رواج نزدیک به 1.7 میلیارد دلاری در حال رشد پس از خریداری leveraged خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت های آن را در زمان خصوصی در سال 2011.

Preppy خرده فروش, راه اندازی در سال 1947 و مارک J. Crew در سال 1983 تا به حال یک رنسانس از انواع در اواخر 2000s اولیه 2010s. خرده فروش, شناخته شده برای راست سایه ها و preppy سبک بدون لوکس و برچسب قیمت را به دست آورد ستایش به عنوان یک مورد علاقه سابق بانوی اول میشل اوباما.

اما به زودی آن خود را آغاز کرد و آهسته رکود. بیشتر رقبای رشد وفادار پایگاه های فن آنلاین. J. Crew شروع مواجهه با انتقاد از کیفیت آن است. مدیران اعتبار برای چشم انداز خلاق که منجر به احیای چپ در یک موج است.

J. Crew به تازگی برنامه ریزی برای پرداخت برخی از بدهی که از طریق تزریق پول نقد از چرخش آن بیشتر گاه به گاه و جوانی نام تجاری فرعی Madewell. اما این لیست عمومی به حالت تعلیق در آمد و در اوایل بهار امسال و در حال حاضر به نظر می رسد قابل دفاع در بازار تحول coronavirus.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>