‘این غرب وحشی’: برای دیدار با همه گیر سوخت تقاضای کارخانه ها به نوبه خود به ساخت ماسک

بزرگنمایی این تصویر

داروخانه کارمند را نشان می دهد KN95 محافظ و ماسک های صورت که در چین ساخته شده بودند. شرکت هایی مانند طلایی اقیانوس آرام مد و طراحی در شانگهای که مورد استفاده برای فروش پرده باید چرخد به ساخت KN95 ماسک مانند این. جان نازکا/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جان نازکا/ایسنا

در قبل از COVID-19 عصر مایکل Crotty شرکت طلایی اقیانوس آرام مد و طراحی مستقر در شانگهای فروخته پرده. اما از آنجا که اقتصاد جهانی زمین به توقف هیچکس خرید پرده. آنها در حال خرید ماسک.

“این دوزخ در بالاترین سطح خود می گوید:” Crotty. “این غرب وحشی و این واقعا یک وضعیت منحصر به فرد که در آن این کارخانه است که می تواند این کالا را در صندلی راننده در لحظه است.”

این COVID-19 همه گیر شده جهانی رایگان برای همه برای تولید تجهیزات حفاظتی به خصوص ماسک صورت. و این به معنای کارخانجات مانند Crotty را آغاز کرده اند و آنها را برای دیدار با تقاضا است.

خوشبختانه برای Crotty خود تولید کنندگان چینی به سرعت خریداری تجهیزات اتوماسیون و تبدیل خود را در خطوط مونتاژ به ماسک-ساخت نیروگاهی. خود تولید کنندگان کارخانه ramped تا تولید و در حال حاضر قادر به ایجاد حداقل 15 میلیون ماسک در هفته است.

“این یک راه برای انتقال و حفظ کسب و کار در نورد می گوید:” 70 ساله تاجر. “وجود دارد را به هزاران و هزاران نفر از مردم بیرون رفتن از کسب و کار. و این یک فاجعه است. ما خوش شانس هستید که این محصولات در زیر ما مدل کسب و کار.”

بزرگنمایی این تصویر

مایکل Crotty (مرکز) با ژانگ Guangli (سمت چپ) و Archi لیو و همکاران برای 18 سال در طلایی اقیانوس آرام مد و طراحی شانگهای پرده سازنده است که در حال حاضر باعث می شود ماسک. مایکل Crotty پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مایکل Crotty

Crotty با دهه تجربه تولید در چین در حال حاضر تولید KN95 چینی نسخه از N95 ماسک ماسک طراحی شده برای جلوگیری از 95% از ذرات کوچک هنگامی که فرسوده به درستی. او می گوید اولین سفارش خود را برای 5,000 ماسک آمد از بیمارستان شیکاگو که در آن دختر خود را کار می کند.

“بنابراین در حال حاضر من شلوغ تر از من شده است در مدت زمان طولانی,” او می گوید. “تنها تفاوت مهم این است که در پرده کسب و کار ما تا به حال 10 مشتریان و ما می دانستیم که همه آنها برای یک زمان طولانی. و این یک فرآیند ساده است.”

این روزها او می گوید: او تماس گرفتن از بیمارستان ها و مدارس و حتی افرادی که ادعا می شود نزدیک به نارندرا نخست وزیر هند و رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان است.

“و به من گفته شد که اردوغان موظف است که هر شهروند ترکیه بود که با توجه به پنج ماسک رایگان,” او می گوید. “وجود دارد حدود 83 میلیون نفر در ترکیه است. به طوری که بیش از 400 میلیون ماسک به صورت رایگان به مردم. که فقط یک کشور است.”

Crotty می گوید: تامین کنندگان خود را در حال حاضر اهرم بیش از مشتریان خود را و آنها درخواست برای حداقل 50% سپرده قبل از گرفتن سفارش.

انجام سفارش هر چند به خصوص اگر آن را به رهبری ایالات متحده می تواند یک چالش. به سرکوب تقلبی چینی مقامات گمرکی را آغاز کرده اند بازرسی صادرات با برچسب پزشکی با استفاده از یک فرایند است که می تواند باعث گسترده تاخیر برای صادرات به ایالات متحده بیمارستان.

“پس به شما می گویند به بیمارستان ‘ما می توانید آن را از چین آداب و رسوم اما شما رو به برچسب آن را برای استفاده شخصی یا تجاری استفاده کنید نه برای اهداف پزشکی و پس از آن آداب و رسوم ایالات متحده در حال رفتن به در نگاه کنید که برای یک بیمارستان و گفتند: آنها با استفاده از این برای استفاده های پزشکی?'” Crotty می گوید.

در پراگ یکی دیگر از اجرایی برایان Yamato نیز تبدیل برخی از شرکت خطوط مونتاژ به تولید ماسک. او با این نسخهها کار برای Dukane یک ایلینوی-بر اساس شرکت که مبادرت به فروش التراسونیک جوش تجهیزات برای تولید کنندگان.

Yamato به تیم فکر می کردم: چرا خود ما ماسک? “و ما به تازگی آغاز شده نوع راه اندازی و آزمایش و کار با آن. ما از طریق رفت و من فکر می کنم ما چهارم طراحی ماسک در حال حاضر” او می گوید: با خندیدن.

Dukane را چک کارخانه ساخته شده 50,000 ماسک تا کنون, اما نه به فروش می رسد یک واحد. Yamato اهدا کرده است آنها را به دولت چک.

در ابتدا او می گوید او نگران بود در مورد حق داشتن گواهینامه خود را با نام تجاری جدید ماسک خط. اتحادیه اروپا مقررات سختگیرانه آن را به سختی جایی برای معرفی یک محصول جدید بود. اما او مطمئن بود توسط دولت چک که آن را نمی خواهد یک مشکل است. این است که آنها به او گفت اضطراری و کل جهان هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>