‘آن را مانند از دست دادن یک خانواده’: یک L. A. کلوپ شبانه و کارگران خود را مبارزه برای بقا در طول شیوع کروناویروس

در مارس 12, جانی لونا نشان داد تا برای کار در منزل در اتاق, Highland Park. 33 ساله و پدر دو نور مدیر باشگاه 500 ظرفیت موسیقی مستقل محل درست کردن محبوب کشش از فیگورا خیابان. او اجرا می شود روشنایی تخته در Wiltern, ال ری و مکانهای دیگر بیش از حد, اما آن شب او رزرو شده به DJ تسلیم در اتاق مجاور رستوران جستجوگر سالن.

لونا از پله ها بالا رفت در منزل با سنگین خود را در جعبهها از وینیل در دو. سابق ماسونی محل برگزاری نهفته حرکت پرنیان با یک نقاشی دیواری از یک معبد باستانی در پشت صحنه و پنج اشاره کرد و شبکه های چوبی ستاره و آهن candelabras نصب شده در بالای طبقه رقص. محل مورد علاقه گت پسند مانند بیلی Corgan, مرگ, دره دختران و Deerhunter. قمر Bridgers و لارنس Rothman بازی کرده اند دستیابی به موفقیت مجموعه وجود دارد و Dave Chappelle یک بار کاهش یافته است در تعجب ایستاده گیگ.

اما ترس از coronavirus شده بود گردش در تمام هفته و باشگاه معمول جمعیت تا به حال به رقیق. تنها دو نفر در رستوران. محل را به مدیر کل داد لونا یک شام رایگان و فرستاده او را به خانه.

تبلیغات

زمانی که لونا دوباره به جای خود را در بیل هایقتس او را دیدم یک سیل از دست پاچه ایمیل.

“این زمانی است که من شروع به جرم لغو” لونا گفت. “من شروع به عرق کمی که من متوجه شدم که همه از مارس لغو شد و سپس توسط شنبه, ما متوجه کل صنعت خواهد بود تعطیل است.”

Johnny Luna

جانی لونا روشنایی مدیر در تسلیم اتاق: “ما یک مدبر دسته, اما نگه داشتن ما خوابگاه چیزی است که نگرانی من بیشتر است.”

(Jason آرموند/لس آنجلس تایمز)

از کروناویروس که باعث COVID-19 اتحادش را تغییر جهان در ژرف راه از هفته گذشته. همه از کالیفرنیا تحت امن در خانه سفارش). تمام بخش های اقتصاد محلی — سرگرمی, فیلم, مهمان نوازی, تفریحات شبانه در حال قفل شده است و برای یک نامشخص مقدار از زمان. یک رکود اقتصادی است ،

تبلیغات

پس از South by Southwest کنفرانس در Austin, تگزاس, لغو شد و پس از آن Indio این جشنواره Coachella به تعویق افتاد آن بود آشکار است که موسیقی زنده کسب و کار خواهد بود عمیقا تحت تاثیر COVID-19. این ماه مگا مروج زندگی ملت و AEG ضربه مکث در همه تورهای خود را و جشنواره ها, اما با خزانه و گران قیمت بیمه نامه آنها خواهد شد به احتمال زیاد آب و طوفان است.

اما برای کوچک با ظرفیت مستقل کاباره ها که به صورت ستون فقرات L. A. در صحنه موسیقی محلی coronavirus بی سابقه است کابوس.

“سالن کنترل AEG و زندگی ملت را جریمه خواهد شد. اما کوچکتر مستقل سالن در حال رفتن به تحت فشار گفت:” پاتریک آدلر یک محقق در دانشگاه تورنتو و یک دانشجوی دکتری در دانشگاه UCLA که مطالعات جشنواره های موسیقی و زندگی می کنند-music اقتصاد است. “اکثر کوچکتر مکان ندارد و یک ماه اجاره بها در دست, پس از دو ماه آنها را نابود خواهد کرد.”

داده های وارد شده با دانشگاه تورنتو همکار ریچارد فلوریدا نشان می دهد که L. A. کنسرت مروج و هنرمندان خواهد بود و بیشتر تحت تاثیر تعطیلی بیش از هر شهر دیگر در کشور است. کالیفرنیای جنوبی است و این کشور را برجسته مقصد اصلی جشنواره های موسیقی با یک در 10 در میزبانی اینجا. آدلر تخمین می زند که تنها 5 درصد از مروج و 30 درصد از هنرمندان را می توانید در ادامه حرفه خود در این محیط و آنها به خوبی خاموش برای شروع با.

“تبلیغاتی نیروی کار در دمای بسیار ضعیف توانید حتی در بهترین زمان و با دستمزد سالیانه از $38,000,” او گفت:. “به طوری که آنها نه تنها بسیار در معرض این بحران اما آنها احتمالا آن را احساس بیشتر.

“آنها در حال پیچ,” او اضافه شده با استفاده از یک قوی تر صفت برای توصیف آینده به احتمال زیاد برای بسیاری از سالن های کوچک.

Lodge Room

Drugdealer شامل Weyes خون در منزل در سال 2018 است.

(تسلیم اتاق)

تبلیغات

برای به دست آوردن یک حس از آنچه آنها در مقابل این بار در مصاحبه های مختلف از 75 عضو هیات در منزل اتاق از صاحبان به صورت پاره وقت bartenders. این باشگاه است, سمبل از نوع برگزاری بیشتر در معرض خطر است. سال گذشته محل تولید 178 نشان می دهد و 42 خصوصی, حوادث, پرفروش $2.6 میلیون, با توجه به صاحبان آن است. تسلیم اتاق سه وقت کارکنان اما هنوز نمی تواند ارائه بیمه درمانی برای کارکنان. در طول خاموش کردن زمانی که منابع تاریخ و زمان آخرین محل استعداد خریدار و مدیر کل قرعه کشی خواهد شد حقوق و دستمزد, اما پاره وقت کارکنان باید صبر کنید تا بازگشایی جدید برای حقوق.

به درجات مختلف کارکنان در حال وحشت زده خود را برای کسب و کار و معیشت خود را. بسیاری دیگر از صاحبان باشگاه مهندسین صدا و استعداد خریداران و barbacks در اطراف شهر هستند به احتمال زیاد در چند ماه آینده بدون کار و سهم آنها آن ترس است.

“این احساس بسیار فاجعه بار” گفت: Khalilah Pianta, 30, که با این نسخهها کار در یک استودیو عکس روز و تمایل نوار در منزل اتاق در شب. او نقل مکان کرد به L. A. یک سال و نیم پیش از ملبورن استرالیا مانند بسیاری از کسانی که در اینجا گله برای L. A. شب زنده داری و صنایع خلاق ، او می خواهم انجام شده است و تا کنون این سال, اما در حال حاضر او می گوید: “من مانند دو ماه حداکثر صرفه جویی اساسی برای بقا مسائل است.”

Pianta فقط نقل مکان به یک آپارتمان جدید در نزدیکی Lincoln Heights. او نه خرید مبلمان حال و نشیمن را خالی بماند ، “این رفتن به بسیار بی ثمر در اینجا در حالی که” او به شوخی. “برای من نوار یک راه برای حفظ خودم در حالی که من به دنبال یک حرفه ای خلاق. اما همه کارهای من لغو شده در استودیو و در حال حاضر من ایمنی کار ناپدید شده بیش از حد.”

از او می خواهم دیوانه وار تقاضا برای بیکاری و شغل در هر صنایع هنوز استخدام — کارمند فروشگاه مواد غذایی تحویل رانندگی هر آزاد عکس کنسرتهایی که انجام می شود از خانه. اما این شوک ناگهانی به اقتصاد است تاکید فقط چگونه مخاطره آمیز زندگی در صنایع خلاق هستند حتی زمانی که بار خوب هستند.

“من امیدوارم که این می درخشد نور چقدر این صنایع کمک به جامعه” Pianta گفت. “بسیاری از مردم در این صنعت هیچ پول و هیچ پشتیبان. زمانی که این مردم در حال رفتن به می خواهید به بیرون رفتن و غذا خوردن و دیدن موسیقی. اما اگر هیچ کس نمی تواند از پرداخت اجاره و زنده ماندن آن مکان ممکن است وجود داشته باشد بعد.”

در این میان زندگی حرفه ای موسیقی در حال تلاش برای سوار شدن به این و سالم ماندن. لونا گفت: تسلیم اتاق را از مالک اجازه دهید او را به باشگاه روشنایی کنسول بنابراین او می تواند عمل جدید نصب setups. چراغ ساخته اند برای برخی از سرگرم کننده خانه احزاب با کودکان و نوجوانان سنین 14 و 9 که از مدرسه به خانه به صورت بالقوه بقیه مدت است. داشتن پدربزرگ و مادربزرگ خود در این نزدیکی هست برای مهد کودک امری ضروری است.

تبلیغات

“من اخذ شده است در بسیاری از پادکست ها و تمرین پیانو,” لونا خندید. اما 20 یا بیشتر کنسرتهایی او معمولا کتاب در هر ماه نخواهد بود بازگشت هر زمان به زودی. “همه چیز من انجام حرفه ای متوقف است,” او گفت:. “من بهترین صرفه جویی در پول, بنابراین من می خواهم به دروغ گفتن اگر گفت: من نگران نیست. مکانهای دیگر من اغلب به کار در متعلق به شرکت شرکت. اما تسلیم اتاق است که به طور کامل مستقل است, بنابراین من بیشتر نگران آن محل. ما همه خانواده وجود دارد.”

این تیم پشت سر تسلیم اتاق است فقط به عنوان نگران اگر هنوز هم امیدوار برای مدت طولانی.

Dalton Gerlach and Raghav Desai

دالتون Gerlach, سمت چپ صاحب تسلیم و Raghav دسای استعداد خریدار: “بقا در این کسب و کار است که هفته به هفته و حتی در زمان خوب” گفت: Gerlach. “این بدیهی است که بسیار بیشتر چشمگیر است.”

(Mel Melcon/لس آنجلس تایمز)

دالتون Gerlach باز تسلیم اتاق در سال 2017, فقط به عنوان پارک کوهستانی در حال تبدیل شدن به قلب این شهر را زنده موسیقی indie در صحنه است. 30-سال-خانواده (همراه با سه سرمایه گذاران) co-صاحب شکوه ماسونی ساختمان است که خانه های آن کمک می کند که برای ماندن در کسب و کار اگر وجود دارد یک بسته. اما وجود دارد یک وام به پرداخت و در حالی که “وام دهندگان نیست بیش از حد دوستانه در چنین شرایطی این بی سابقه است و من امیدوارم که ما می توانیم تسلیم همه چیز,” او گفت:.

Gerlach گفت که او احساس عمیق ناامیدی از اعزام کارکنان خود را تا این ضربات ،

“ما برخی از ذخایر کنار اما ما هرگز فکر ما می خواهم به استفاده از آنها برای این” او گفت:, و اضافه کرد که او تخمین زده می شود باشگاه می تواند آویزان برای چهار تا پنج ماه در حالت آماده به کار. “ما خوش بین ما باقی می ماند اما ما تا به حال به انجام سخت چیزهایی مانند قطع ساعتی کارکنان. هر کس در لگد زدن به کاهش پرداخت. بقا در این کسب و کار است که هفته به هفته و ماه به ماه و حتی در زمان خوب است. این بدیهی است که بسیار بیشتر چشمگیر است.”

Gerlach شده است کار از خانه در فرانکلین روستا با دوست دختر خود را و مدیریت چند چیز در سمت چپ در حالی که باشگاه می رود تیره — دادن تمام unsold در آن زمان مواد غذایی برای کارکنان و برخورد با فروشنده قرارداد برای بقیه سال. او ترس چه انزوای اجتماعی انجام خواهد شد برای روحیه کارکنان خود را.

“این عجیب و غریب مردم را درک نمی کنند چقدر این به این معنی برای ما. گاهی اوقات آن را احساس می کند مانند کار است اما زمانی که شما آن را ندارید آن را مانند از دست دادن یک خانواده است.”

Raghav دسای تسلیم اتاق استعداد خریدار شده است پناه با سگ خود را در گلندیل آپارتمان. “او یک همراه و همدم من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم نیاز تا به حال” 27 ساله به شوخی. “او را نگه می دارد من عاقل و اجازه می دهد تا به من برای فرار از این وضعیت است.”

که واقعیت این است خالی تقویم و هیچ چشم انداز رزرو نشان می دهد تا در تابستان در اولین. “South by Southwest لغو شد یک واقعیت را بررسی کنید,” او گفت:. “یک هفته بعد از آن بود Coachella که مانند” اوه ، این است که به ما تاثیر می گذارد.’ پس از آن دولت ساخته شده و توصیه های خود را و آن همه هم پاشید. شده است واقعا عجیب و غریب است. چگونه یک محل وجود داشته باشد که مردم مجاز نیست برای رفتن به کنسرت?”

دسای شده است ایمیل هنرمندان و عوامل سعی کنید و نگه دارید خرما برای بعد از آن در سال و بدانند چگونه به بازپرداخت طرفداران که خریداری بلیط در پیشبرد (او امیدوار است که بسیاری را آویزان بر روی بلیط برای reschedulings). اما به عنوان نقطه تماس برای هنرمندان که از طریق تسلیم اتاق او را بیشتر عصبی در مورد چگونه آنها را نگه دارید.

“من نگران bands,” او گفت:. “بسیاری از معیشت توسط این تحت تاثیر قرار: تور مدیران صوتی مهندسین bartenders. چه رفتن به اتفاق می افتد به آنها را؟”

در حال حاضر برای تسلیم اتاق کارکنان موافقت کردند که فوری اقتصادی — ترجیحا یک بررسی در حال حاضر — خواهد بود مفید ترین راه برای حفظ معیشت.

“اجاره یخ نیز بسیار مهم” Pianta گفت. “که بزرگترین سربار در حالی که همه چیز تعطیل. صنایع بزرگ در حال از دست دادن پول, اما آنها هنوز هم می توانید استطاعت به پرداخت مردم است. ما نیاز به پول برای کسب و کارهای کوچک و مترجمان آزاد که نمی تواند. که در آن شما پیدا کردن کار هنگامی که وجود ندارد?”

لونا مثل همه مصاحبه نمی انتظار کمک های زیادی را از تهمت و دولت برگزار شد اما برای L. A. یا کالیفرنیا به رسمیت شناختن چقدر مهم شب زنده داری و سرگرمی برای اقتصاد دولتی است. او روشن بود در آنچه که او مورد نیاز برای زنده ماندن. “اجاره توقف وام مسکن, توقف و قبوض آب و برق در برگزاری” لونا گفت. “ما یک مدبر دسته, اما نگه داشتن محل اقامت ما چیزی است که نگرانی من بیشتر است.”

در پی تعطیلی ضبط آکادمی MusiCares بنیاد اعلام $2 میلیون امداد صندوق کمک به هنرمندان و موسیقی متخصصان صنعت متاثر از این بیماری همه گیر به عنوان شیرین امداد موسیقی صندوق L. A. و آمریکا فدراسیون نوازندگان. تعدادی از سازمان های دیگر نیز از ویژگی های این لیست منابع به صورت مستقل هنرمندان.

نکات باقی مانده در شب زنده داری این روزها در حال ترسناک به اندازه کافی. اما از دست دادن هویت است که می آید از بسته بودن در عوارض آن را بیش از حد.

زندگی بدون موسیقی زنده و بدون بغل کردن دوستان و به اشتراک گذاری نوشیدنی در حالی که مورد علاقه جدید گروه انجام شده است هزینه های شما نمی توانید فقط کمیت.

“شما ساخت یک جهان در اطراف این چیزی که شما” دسای گفت. “این فقط کار می کنند. حال کردن با مردم شما می دانید, این ایده از یک جامعه — من ساخته شده زندگی من در اطراف آن به مدت شش سال. وقتی که خرد در حال حاضر چیست؟”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im