‘آن را به طرز مرموزی آرام’: شهردار John Tory برگ خود-انزوا — برای پیدا کردن یک تغییر تورنتو

شهردار تورنتو جان حزب محافظه آمده از دو هفته از خود انزوا در روز پنج شنبه به یک تغییر شهر.

“آن را به طرز مرموزی ساکت و آرام,” او گفت: پس از ورود در دفتر کار خود در اوایل بعد از ظهر.

در 15 روز پس از او تصمیم گرفت به توصیه یکی از مقامات بهداشت برای جداسازی خود از دیگران پس از بازگشت از یک سفر کاری به لندن تعداد COVID-19 نفر در شهرستان او حاکم است به ضرب گلوله به 319 و تمام اما ضروری کسب و کار و خدمات در این شهر بسته شده اند.

نقاط محبوب مانند Toronto Eaton Centre, که جذب نزدیک به 50 میلیون نفر از گردشگران و خریداران یک سال تقریبا خالی از سکنه. این شهرستان در خیابان های اصلی به طور معمول فشرد با ترافیک در تمام ساعات روز در حال سکوت.

برای دو هفته حزب محافظه انجام شده در شهرستان کسب و کار از طریق پست الکترونیکی و ویدئو کنفرانس و تماس و صحبت با مشاوران به شهرداران در شهرهای دیگر; پاسخ به سوالات از ساکنان از طریق کنترل از راه دور رسانه ها ظاهر و نگه داشتن در لمس مکرر با اورژانس عملیات مرکز راه اندازی برای هماهنگی این شهرستان در پاسخ به این بیماری همه گیر.

او را امضا کرد روز دوشنبه دولت از اورژانس بیانیه — برای اولین بار در تاریخ این شهر — از محل سکونت خود را در حالی که رئیس خود را-از-کارکنان لوقا رابرتسون ایستاده بود نزدیک – اما نه بیش از حد نزدیک است.

رابرتسون وارد تحمل یک فایل با اسناد و مدارک. حزب محافظه عینک دستکش به ثبت نام در اسناد و مدارک و استفاده Lysol ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای پاک کردن اسناد و فایل را به فولدر قبل از توزیع همه چیز را برای محافظت از رابرتسون و هر کس دیگری که ممکن است بعدی رسیدگی به پرونده.

“البته من پارانوئید که من محو آن است که جوهر قلم من آن را امضا خواهد شروع به اجرا و سپس آن را نگاه وحشتناک وجود دارد و تنها دو نسخه از آن” گفت: حزب محافظه صحبت کردن در شب آخرین روز کامل در انزوا.

به طور کلی حزب محافظه کار گفت: کار در انزوا ثابت مولد اگر چه او با اشاره به این که بر خلاف بسیاری از مردم که در حال حاضر باید کار از خانه او تا به حال به نفع یک آپارتمان محل سکونت و کارکنان دوستان و خانواده حذف کردن پوشه کار و کیسه های مواد غذایی.

همسایه کاهش یافته است استارباکس قهوه در هر روز 7 صبح تا استارباکس بسته شده است. سپس او روشن به Tim Hortons.

حزب محافظه کار گفت که او نمی باید زمان خسته می شود و او زمان بیشتری را به فکر می کنم – به ویژه در مورد اینکه آیا او نیاز به فراخوانی اقدامات اضطراری برای اولین بار در تاریخ این شهر یک تصمیم روز دوشنبه اعلام کرد پس از برتر داگ فورد دستور داد تمام غیر ضروری در محل کار در این استان به مدت 14 روز.

“من می توانم فکر می کنم در مورد آن را با وضوح بیشتری به این دلیل من در اینجا توسط خودم – هیچ کس سرگردان در داخل و یا خارج وجود دارد فقط چیزی رفتن” گفت: حزب محافظه کار.

او خود گفت که به عنوان به زودی به عنوان او را از انزوا دوره به پایان رسید او را مستقیما به طبقه پایین و پیاده روی بیرون اما دو هفته بعد که به نظر نمی رسد مانند یک ایده خوب دیگر.

حتی راه رفتن در پیاده رو مملو برای کسی که به عنوان قابل تشخیص به عنوان شهردار تورنتو که اغلب با نزدیک شدن به آن چیزی که او می گوید او به طور کلی استقبال, اما می تواند مشکل ساز اجتماعی-دورى قوانین در جایی است که توصیه می شود مردم نگه داشتن دو متر فاصله از یک دیگر.

حزب محافظه کار که برنامه است که معمولا بسته بندی شده با برنامه های اجتماعی در شب و اغلب در تعطیلات آخر هفته پدید آمده به یک جهان که در آن تعاملات اجتماعی هستند دلسرد حتی در بین اعضای خانواده که اصلا با هم زندگی می کنند و چند مکان وجود دارد از چپ به دیدار حتی اگر آنها می تواند دیدار خواهد کرد.

“در حالی که من ممکن است گفت:” خدای من, من دوست دارم به بیرون رفتن برای شام’ وجود ندارد شام به بیرون رفتن در یک رستوران” گفت: حزب محافظه کار.

همسرش خاردار وارد محل سکونت خود را برای یک دیدار پنج شنبه شب پس از قرنطینه به پایان رسید, اما خواهد ماند با فرزندان خود در حالی که او همچنان به ماندن در محل سکونت خود را به اطمینان حاصل شود که او نمی ویروس تصویب به او اگر او آلوده می شود.

اولین کاری که او کرد به مرتب جری-تقلب استودیو تلویزیونی او مجموعه خود را برای کنترل از راه دور رسانه ها ظاهر — اپل نشسته در بالای 11 کتاب و آلبوم عکس خانواده و یک لامپ در این نزدیکی هست برای روشن کردن صورت خود را. او قصد دارد به کار از شهرداری — اما نه منحصرا.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“حتی رفتن به دفتر من فکر می کنم من محدود شود در این زمان من می توانم صرف وجود دارد چرا که ما در حال درخواست از مردم برای انجام این کار است و من می خواهم به عنوان مثال مجموعه بهترین من می توانم” حزب محافظه گفت.

تورنتو رئیس آتش نشانی متی Pegg که پیشرو در این شهر واکنش اضطراری به این بیماری همه گیر در برابر حزب محافظه کار باقی مانده در انزوا از لحظه ای که او به خانه بازگشت از لندن تا همان زمان 14 روز بعد برای کار در سراسر.

“او شده است و کاملا این مدل از خود جدا می کند.”

Francine Kopun
فرانسین Kopun یک تورنتو-بر اساس گزارش خبرنگار پوشش سالن شهر و شهرداری سیاست است. او در توییتر دنبال کنید: @KopunF

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im