ایتالیا شهر های موثر مستند پس از مرگ, ویروس, خوشه

رم – ده شهر در شمال ایتالیا بودند در موثر مستند شنبه پس از ویروس جدید مربوط به چین مدعی اول مرگ و میر در ایتالیا و بیمار تعداد فزاینده ای از مردم که تا به حال هیچ لینک مستقیم به منشاء ویروس.

ثانویه contagions درخواست مقامات محلی در شهرها در لومباردی و ونتو به سفارش مدارس کسب و کار و رستوران ها بسته شده و به لغو, رویدادهای ورزشی و توده ها.

اولیه فرمان گذراند توسط وزیر بهداشت تحمیل موثر مستند در 10 شهر در اطراف لدی جنوب شرقی میلان. اما فردی شهرستانها است که در خارج از هسته کمربند منطقه مانند کرمونا صادر شده خود را لغو محدودیت مدرسه پس از تایید موارد است.

دولتی RAI گزارش تلویزیون 78 ساله یکی از دو نفر در منطقه ونتو شده اند آلوده جمعه درگذشت. ایتالیایی, خبرگزاری ANSA و LaPresse همچنین گزارش مرگ با استناد به ونتو منطقه ای رئیس جمهور لوکا Zaia.

تعداد آلوده بودند در شار ثابت پس از لومباردی گزارش اولیه quadrupling از موارد در جمعه آوردن ایتالیا در مجموع به حداقل 19. مقامات برنامه ریزی یک کنفرانس خبری بعد از شنبه به اکثر تا به روز آمار و ارقام.

مقامات خواست آرام اما اذعان کرد که این خوشه بودند و هشدار داده بودند که آلوده که تا به حال شناخته شده در تماس با هر کسی که به طور مستقیم مربوط به چین است. مرد اول به تایید به عنوان آلوده تا به حال ملاقات با کسی که تا به حال در بازگشت از چین اما همچنان بدون علائم است.

به طور جداگانه پنج شنبه, 19 ایتالیایی ها که صرف بیش از دو هفته قرنطینه در یک ویروس زده بوش کروز در ژاپن فرود آمد در رم نظامی Pratica di Mare فرودگاه. آنها تا به حال شده رشته در الماس شاهزاده پس از Feb. 5.

پس اول چک های بهداشتی و ضد عفونی روند مسافران منتقل شدند به ارتش پردیس Cecchignola جایی که آنها صرف خواهد شد در 14 روز انزوا دوره است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im