ایتالیا قفل کردن مقدار شمالی کشور در تلاش برای شامل coronavirus

رم—دولت ایتالیا در روز شنبه در زمان فوق العاده ای گام از قفل کردن مقدار شمالی کشور محدود کردن جنبش برای حدود یک چهارم از جمعیت در مناطق که در خدمت به عنوان اقتصادی کشور موتور.

این حرکت نشان دهنده گسترده ترین تلاش چین برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس و به مثابه به خطر انداختن اقتصاد ایتالیا در کوتاه مدت برای نجات آن از نابسامانی های این ویروس در دراز مدت.

“ما مواجه با یک وضعیت اضطراری ملی اضطراری” نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در اعلام فرمان دولت در یک کنفرانس خبری پس از 2 صبح یکشنبه.

او به نام این اقدامات را “بسیار جدی” اما لازم است برای جلوگیری از سرایت و سهولت بار در ایتالیا را تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی. او گفت: مردم مسافرت به خارج از, و یا در اطراف قفل-کردن مناطق را به “تعهد” به توضیح دهد که چرا به مقامات.

“این لحظه ای از خود مسئولیت” او گفت:.

ایتالیا شیوع است و تحمیل آسیب های جدی در یکی از این قاره را بیشتر اقتصاد شکننده. آن منجر به بسته شدن مدارس و شنبه آن را آلوده رهبر یکی از احزاب ائتلاف حاکم به عنوان نیکولا Zingaretti سر از حزب دموکرات و رئیس جمهور از منطقه لاتزیو اعلام کرد که او آلوده شد.

توسط شنبه, ایتالیا تا به حال بیش از 5800 موارد ویروس 233 از آنها منجر به مرگ با افزایش تقریبا 800 عفونت و 49 مرگ و میر از روز قبل.

این اقدامات به نوبه خود امتداد ایتالیا ثروتمند شمال — از جمله اقتصادی و فرهنگی سرمایه میلان و برجسته توریستی مانند ونیز — به قرنطینه مناطق قرمز حداقل تا آوریل 3. آنها را جلوگیری از حرکت آزاد در حدود 16 میلیون نفر است.

به عنوان دولت ملاقات در اواخر شب شنبه وزرای اصرار داشت این طرح صرفا یک پیش نویس است. شوکه منطقه ای و شهری رهبران استدلال کرد که آنها گرفتار کردن گارد و اجرای قوانین به طور ناگهانی غیر ممکن خواهد بود.

کونته همچنین اعلام کرد که دولت گسترش کمتر اقدامات محدود کننده که قبلا اعمال شده در شمال مانند بسته شدن موزه ها, سینما, دیسکو ها و شرط بندی سرو به بقیه کشور است.

کونته گفت: مقامات نیاز به تایید ویژه سفر مجوز یا خارج از مناطق تعیین شده برای خانواده و یا محل کار شرایط اضطراری. افسران پلیس و سربازان خواهد بود قدرت را به اجرای تدابیر مهار.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im