ایتالیا امیدوار ویروس است که, کاهش, اما, ترس, جدید یورش در جنوب

رم – پزشکان و پرستاران در ایتالیا غرق شمالی بیمارستان ها استقبال کرده اند اندکی ثبات در تعدادی از عفونت کروناویروس اما ترس این ویروس هنوز هم در سکوت در جنوب دو هفته به غرب افراطی ترین در سراسر کشور خاموش کردن.

به عنوان مرده در ایتالیا نگه داشتن ستون تا virologists هشدار می دهند که تعداد واقعی ایتالیا را از موارد مثبت است که تا پنج بار به عنوان بالا به عنوان رسمی تعداد 80,539. که به معنی عفونت هنوز هم برای صعود و حتی با ایتالیایی ها دستور به ماندن در خانه برای همه اما ضروری فعالیت است.

ایتالیا کانون در اروپا همه گیر شده است تا کنون بیشتر ویروس مرگ و میر ناشی از هر کشور در جهان تیره و تار شمارش 8,165. روز جمعه ایتالیا است که در مسیر به پیش افتادن از چین در آن عفونت تعداد و بیشترین موارد از هر کشور پس از آمریکا

“این چیزی است که ویرانگر گفت:” برگرد. ماریو Carminati که تاکنون بیش از یک کلیسای کوچک Lombard شهر سریت به میزبان تابوت قبل از آنها گرفته شده توسط کاروان نظامی به سوزانده شود. این هفته ده ها تن به صف شدند تا در دو ردیف های شسته و رفته پایین راهرو مرکزی شدند و بلافاصله جایگزین جدید زمانی که آنها دور گرفته شده است.

“حداقل بستگان و خانواده خود می دانم که کسی که مراقبت از آنها را با دعا و نیایش قبل از آنها دور گرفته شده,” او گفت:.

با وجود تلفات مقامات همچنین ابراز خوشبینی محتاطانه که نمایی گسترش ویروس شروع به آهسته در سخت ضربه شمالی به لطف دو هفته از نظامی-اجرا stay-at-home سفارشات. برای چند روز این هفته جدید عفونت و مرگ و میر نشان داد نشانه هایی از کاهش و اورژانس نیست شاهد سونامی از بیمار است که مشخص می شود اولین هفته از این بیماری همه گیر زیر ایتالیا اولین تست مثبت Feb. 20.

“این شماره ها هنوز هم بالا اما برای چند روز در حال حاضر اعداد را متوقف کرده اند در حال افزایش, تشکر از خدا,” دکتر گفت: لوکا Lorini سر از مراقبت های ویژه در ژان بیستوسوم بیمارستان در برگامو, یکی از سخت ترین ضربه از ایتالیا بیمارستان های دولتی.

برخی از 500 پرسنل پزشکی در بیمارستان آلوده هستند و Lorini گفت که او در بر داشت خود را درمان همکاران و دوستان و فرزندان و دوستان و پدر و مادر از دوستان در خود غرق 88-تخت ICU است که در خدمت یک شهر 120,000.

او شگفتی است که او هنوز ایستاده و شگفتی شاید اگر او آلوده در اوایل با اندکی علائم و توسعه ایمنی. در سراسر کشور حداقل 33 پزشکان فوت کرده اند و 6,414 پرسنل پزشکی باید آزمایش مثبت

“ما می دانیم که آن را قبل از ما رفتن به نبرد و ما آن را قبول” Lorini آسوشیتدپرس گفت.

در جای دیگر در برگامو, ایتالیایی ارتش Alpini کوهنوردی نیروهای در حال ساخت یک بیمارستان صحرایی به کارکنان در بخش, توسط برخی از 150 پرسنل پزشکی فرستاده شده توسط روسیه یکی از تنها تعداد انگشت شماری از کشورها همراه با چین و کوبا برای پاسخ به ایتالیا درخواست فوری برای تجهیزات پزشکی ماسک محافظ و پرسنل.

اما این نیاز نیز در حال رشد در جنوب که در آن بیمارستان ها حتی کمتر آماده و مجهز از مرفه شمال.

“این ماده از ساعت نه روز” فرماندار منطقه کامپانیا که شامل ناپل نوشت: به دولت مرکزی شکایت که فوری خود را درخواست هواکش رفته بود توجهی نشد. “وجود دارد یک شانس واقعی برای اضافه کردن یک تراژدی از جنوب به تراژدی شمال.”

Cateno De Luca شهردار سیسیلی شهر مسینا در زمان فوق العاده ای مرحله از ضبط یک هشدار به ساکنان خود بینی, gravelly صدای هواپیماهای بدون سرنشین به بازی به عنوان آنها پرواز در سراسر شهرستان ساحلی نظارت بر ساکنان جنبش.

“همین حالا برو بیرون! است که منظور از شهردار De Luca!” هواپیماهای بدون سرنشین انفجار.

ایتالیا را بالای مرگ و میر و تهاجمی گسترش ویروس منجر ایتالیایی اپیدیولوژی به تخمین می زنند که تعداد واقعی از آلوده می تواند به عنوان بالا به عنوان 450,000 که تحت آزمایش قرار دادن ایتالیایی ها در معرض خطر بیشتر سرایت. در حال حاضر ایتالیا تنها آزمایش مردم نشان دادن علائم به دلیل آن labs نمی روند هر بیشتر و تا به امروز بیش از 360,000 آزمون انجام شده است.

Virologist دکتر آندریا Crisanti مدیر پزشکی مولکولی در دانشگاه پادوا و یک مشاور برای ونتو منطقه ای دولت امتیاز به تنها کنترل شده مطالعه اپیدمیولوژیک انجام شده در این شیوع در کوچک ونتو شهر Vo’Euganeo به عنوان شواهدی وجود دارد که ایتالیا با اعداد واقعی از عفونت ها بسیار بالاتر است و خطر نیست تست بیشتر به طور گسترده ای عظیم است.

ایتالیا و ثبت آن در اول مرگ در Vo و شهر قفل شده بود Feb. 22 و کل جمعیت 3,300 تست شده است. با توجه به مطالعه 3 درصد از Vo ساکنان آلوده بودند اما بین 50%-75% از آنها بدون علامت است. اما از آنجا که تمام موارد مثبت شناسایی شدند جدا و قرنطینه بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها علامتی Vo دیده است آن عفونت های جدید فرو ریختن.

“این شهر کوچک به ما آموخته زیادی” Crisanti گفت: دولتی RAI radio.

Crisanti گفت: Vo مطالعه نشان داد که حتی بدون علامت مردم انتقال این ویروس پس از چند عفونت های جدید ثبت شده بین آزمايشات درون خانواده ها از افراد بدون علامت. تنها راه برای متوقف کردن گسترش گفت که رای بیشتر تست فعال نظارت در تمام موارد مثبت و قرنطینه.

بر اساس Vo, نتایج ونتو رژیم صهیونیستی است. لوکا Zaia در حال برنامه ریزی برای بسیار سطح شیب دار تا تست در سراسر منطقه با هدف رسیدن به 20,000 آزمون در روز و دست از ماسک محافظ به هر خانواده. در حال حاضر Veneto آزمایش قرار گرفته است و حدود 80,000 مردم نسبت به سخت ضربه لمباردی درب بعدی است نسبتا پایین مرگ و میر با 287 مرده و 6,935 موارد مثبت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

دولت در مارس 10 تحمیلی در سراسر کشور مستند پس از اولیه قرنطینه از یک دوجین شهرهای کوچک در لومباردی و ونتو موفق به متوقف کردن گسترش ویروس. در روز پنج شنبه, ایتالیا idled غیر ضروری را تولید و صنعت گسترده ترین تولید shutdown در جهان است.

صنعتی لابی Confindustria تخمین زده می تواند هزینه 70 میلیارد به 100 میلیارد یورو ($77 میلیارد-$110 میلیارد دلار) از ثروت ملی یک ماه اگر 70 ٪ از شرکت ها بسته هستند.

دو هفته در این اقدامات به نظر می رسد داشتن اثر خود را بر روی این ویروس کاهش عفونت های جدید و تسکین فشار بر سیستم بهداشت و درمان. روز بیش از 10 ، 000 از ایتالیا 80,000 آلوده درمان شده بودند.

بیست روز پس از پایین آمدن با تب و پس از نزدیک به یک هفته در هوا تحت فشار کلاه پمپاژ اکسیژن به ویروس زده ریه ها, Fausto Russo در حال حاضر تنفس خود و امیدوار به رفتن به خانه به عنوان اوایل روز شنبه از سانتا ماریا Goretti بیمارستان, لاتینا, در نزدیکی رم.

“این یک احساس وحشتناک و قادر به نفس کشیدن” گفت: روسیه یک زن 38 ساله مربی تناسب اندام. “تصور کنید که قرار دادن سر خود را زیر آب است.”

Lorini این دکتر به خوبی می داند که تلفات این ویروس طول می کشد در هر دو گروه بيماران و کارکنان بيمارستان. هنگامی که او به خانه می رود هر شب یک پیاده روی پنج دقیقه از بیمارستان او اجازه می دهد تا خود را از چند دقیقه گوش دادن به موسیقی و “جدا” از شدت ICU بخش است.

فعلی خود را مورد علاقه آهنگ بروس Springstein “راز باغ”. او با لبخند به او فکر می کند در مورد شعر. “شما رفته یک میلیون مایل/ چگونه دور شما/ به جایی که شما نمی توانید به یاد داشته باشید و شما می توانید را فراموش کرده ام.”

“گوش دادن به آن امروز” Lorini پیشنهاد شده است. “آن را به شما یک حس از حساسیت است.”

___

بری گزارش از Soave, ایتالیا.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im