ایتالیا جنگ شامل اروپا و عمده شیوع کروناویروس

رم—مقامات دولتی درهم در روز یکشنبه شامل عمده شیوع کروناویروس در اروپا و قفل کردن حداقل 10 شهرهای نزدیک میلان بسته شدن مدارس و لغو یاد کارناوال ونیز به عنوان نزدیک به 150 نفر بودند اعلام کرد در روزهای اخیر.

این موارد جدید عمدتا در منطقه لومباردی که شامل میلان و ایتالیا یکی از متراکم ترین مناطق. سنبله — از کمتر از پنج مورد شناخته شده قبل از پنج شنبه — به سرعت ساخته شده در کشور بزرگترین آزمون که آیا این ویروس می تواند به موفقیت های موجود در جامعه اروپا است.

Coronavirus بحران آغاز شد در چین در اواخر ماه دسامبر و پس از آن بیش از 2000 نفر کشته شده اند در سراسر جهان با بسیاری از موارد و مرگ و میر در چین است. این کشور استبدادی دولت گرفته شده فوق العاده قرنطینه اقدامات و اعمال محدودیت های سفت در سفر است اما هنوز هم تلاش برای مهار ویروس.

در آسیا و در خارج از چین سخت ترین آمار کشور شده است کره جنوبی که در آن وجود داشته است 602 تایید عفونت و شش مرگ و میر. روز یکشنبه رئیس جمهور مون جائه-در قرار دادن این کشور در بالاترین ممکن است هشدار توانمند سازی دولت برای قفل کردن شهرستانها و سایر اقدامات گسترده ای برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“آینده چند روز خواهد بود یک زمان بحرانی برای ما,” او گفت: در نشست اضطراری مقامات دولتی.

همان چالش شرکت بافندگی در ایتالیا و اروپا و چهارمین اقتصاد که در آن دولت لرزان و اغلب مجادله ائتلاف بین حزب دموکرات و 5 ستاره جنبش شده است در بی نظمی برای ماه می باشد.

5-Star جنبش اغلب گل آلود آب در مهم مسائل بهداشتی مانند واکسیناسیون با آغوش تئوری های توطئه و بازی در رای عدم اعتماد به دولت است. آیا دولت می تواند یکی شدن و ضربه محکم و ناگهانی در محل اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس خواهد بود یکی از بزرگترین بحران های آن مواجه است.

دولت پاسخ شده است تهاجمی که تا کنون به رهبری وزیر بهداشت روبرتو Speranza.

منطقه ای و مقامات شهری در سراسر ایتالیا تصویب یک سری از موجب محدود پس از دولت صادر شده و اقدامات اضطراری در اواخر روز شنبه. تمام وقایع عمومی در ناحیه لمباردی در شمال لغو شده اند که آیا “فرهنگی, تفریحی, مذهبی یا ورزشی” با توجه به فرمان صادر شده توسط Attilio فونتانا رئیس جمهور از منطقه لومباردی پیش نویس با وزارت بهداشت. موزه ها دستور داده شده است به درهای بسته خود را.

بسیاری از مکانهای دیگر در لومباردی گذشته از آن ضروری ارائه خدمات بسته شده اند از جمله ترین کافه کاباره ها و فیلم تئاتر و همچنین کلیساها. در برخی دیگر از مناطق مشابه از تعطیلی صورت گرفت.

“ما مردم را دعوت به ماندن در خانه را امتحان کنید و شامل این پدیده است که ما هنوز هم نمی دانم جز این که آن را تهاجمی اما به سرعت حرکت می کند,” Giulio Gallera این مقام مسئول بهداشت برای منطقه لومباردی گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری روز شنبه.

در لومباردی 10 شهر قفل شده بودند را پس از یک خوشه از موارد ظهور در شهر کدگنو در حدود 60 کیلومتری جنوب شرقی میلان. حداقل 50000 نفر هستند تحت تاثیر این مستند. ساکنان قرار بود به ترک و یا می رسند تنها با اجازه مخصوص.

روز یکشنبه پلیس و نیروهای مسلح و پرسنل مستقر شدند به مانیتور ورودی به شهرها.

“حداکثر احتیاط در نظر گرفته شده برای حفاظت از شهروندان” نخست وزیر جوزپه کونته از ایتالیا در توییتر نوشت یکشنبه.

دو ساختارهای نظامی در لومباردی که آماده برای تبدیل شدن به انزوا اردوگاه در حالی که نظامی دیگر سایت ها و هتل ها شناسایی شده در سراسر کشور. یک پایگاه نظامی در رم شده است مسکن evacuees از ووهان چین که در آن ویروس آغاز شد و مسافران از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی است که تحت قرنطینه در یوکوهاما ژاپن است.

شیوع بیماری در کدگنو آغاز شد و پس از 38 سال, پیر مرد شناخته شده به عنوان “بیمار یک” پذیرفته شد و مبتلا به این ویروس به این شهر بیمارستان در روز پنج شنبه. اما مرد در حال توسعه علائم شاید پنج روز قبل از آن به طور بالقوه اجازه می دهد این ویروس به گسترش است.

حتی بیشتر نگرانکننده است که مقامات بهداشت هنوز هم نمی دانم چگونه او قراردادی به این ویروس به دلیل او تا به حال نه به چین بوده است. اما در بسیاری از موارد در لومباردی مقامات می گویند ممکن است قابل ردیابی است که به یک مورد.

حداقل پنج عضو از بیمارستان و کادر پزشکی در کدگنو و چند نفر آلوده شده اند. افراد دیگر که تست مثبت شامل مرد باردار, همسر, یک دوست نزدیک و دیگران که صرف زمان با آنها. شهرهای اطراف آنهایی که در آن مرد کار می کند و زندگی را شامل شده است در خاموش کردن.

شبیه مستند روش های اعمال خواهد شد اگر جدید خوشه ظهور در هر نقطه در ایتالیا, مقامات گفت. با توجه به فرمان دولت محلی مقامات موظف به “همه مناسب مهار اقدامات” در مورد کسی که دارای آزمایش مثبت برای این ویروس و منبع سرایت ناشناخته است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

قرنطینه اقدامات نیز اعمال می شود به هر کسی که تماس نزدیک با فرد مبتلا به ویروس است.

Gallera سلامت رسمی برای لومباردی گفت: بیمارستان شد افزایش مراقبت های ویژه امکانات و هتل ها و سازه های دیگر که مشخص شد که ممکن است سالن برای منزوی کردن مردم با این ویروس.

“ما اقدام قبل از emptively” برای جلوگیری از مدیریت یک بزرگتر اضطراری, او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im