اورشلیم – جدید کروناویروس مجبور است بالا تر مقامات اسرائیلی به انزوای این کشور و وزیر بهداشت که تا به حال به تماس مکرر با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر آزمایش مثبت وزارت بهداشت گفت: پنج شنبه.

خاورمیانه بیش از 78,000 تایید موارد ویروس بسیاری از کسانی که در ایران و بیش از 3500 مرگ و میر.

اسرائیل وزیر بهداشت Yaakov Litzman و همسرش که او نیز قراردادی به این ویروس هستند در انزوا احساس خوب و در حال درمان بیانیه ای گفت:. درخواست برای ورود به انزوا خواهد شد به کسانی که در تماس با وزیر در دو هفته گذشته اعلام این خبر گفت:.

این روزنامه اسرائیلی “هاآرتص” گزارش داد که رئیس موساد اسرائیل جاسوسی آژانس و شورای امنیت ملی خواسته شد برای رفتن به جداسازی به دلیل تماس های خود را با Litzman. نتانیاهو رفته بود به قرنطینه قبلا پس از یک دستیار آزمایش مثبت برای ویروس اما نتانیاهو تا کنون آزمایش منفی است.

اسرائیل رفته به نزدیکی-مستند سعی کنید برای جلوگیری از شیوع ویروس. این کشور گزارش کرده است فقط بیش از 6,200 موارد تایید شده و 29 نفر کشته شده اند از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

اسرائیل بزرگ, insular فوق العاده ارتدکس که Litzman یک عضو بوده است به خصوص ضربه با عفونت. در مراحل اولیه از شیوع برخی از خاخام تا به حال تحت فشار قرار دادند و یا نادیده گرفته و دولت موظف جنبش محدودیت اما مقاومت به نظر می رسد کاهش یافته است.

روز چهارشنبه نتانیاهو دستور داد کمربند پلیس در اطراف تا حد زیادی فوق العاده ارتدوکس شهر ” بنی Brak شرق تل آویو برای محدود کردن جنبش به و از شهر. بنی Brak اتحاد دوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در اسرائیل است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند علائم شدید مانند ذات الریه و یا مرگ.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im