اسرائیل روز موش خرمای کوهی امریکا: برگزاری انتخابات. تماس دیگری رای بدهند. تکرار

بزرگنمایی این تصویر

انتخابات تابلوهای تبلیغاتی نشان می دهد بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل (راست) و رقیب نامزد Benny Gantz در بنی Brak اسرائیل در فوریه. 23. ثبت نام در پیش زمینه برای نتانیاهو و حزب لیکود می خواند “لیکود اعضای بیرون رفتن برای رای دادن پیروزی تنها بر شما بستگی دارد.” ادد Balilty/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ادد Balilty/AP

پس از دو شکست خورده تلاش می کند بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل است که مبارزه به شدت به نفع دیگری کوتاه مدت در روز دوشنبه. آن خواهید بود این کشور بی سابقه انتخابات در کمتر از یک سال.

نتانیاهو اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر تا کنون برای بیش از یک دهه. او باعث شده است که کشور به لحاظ سیاسی بیشتر به راست در طول یک دوره رشد اقتصادی است. او سخت اسرائیل در سیاست نسبت به فلسطینی ها شد و منجر متحد از رئیس جمهور تهمت که شیرین نتانیاهو از انتخاب مجدد مبارزات با حرکات دیپلماتیک و دفتر بیضی عکس ops. در حال حاضر نتانیاهو به آویزان در زیر ابری از اتهام فساد مالی.

برای تحکیم قدرت را در دستان خود نتانیاهو به نام آوریل, انتخابات, که در آن او موفق به کسب حمایت کافی در پارلمان را برای تشکیل یک دولت جدید است. بنابراین او هماهنگ تکرار رای خیره کننده حمله رعد اسا برای جلوگیری از نامزد میانه رو بازنشسته ژنرال Benny Gantz از گرفتن کار خود را.

در دوم انتخابات نه حزب لیکود نتانیاهو و نه Gantz آبی و سفید ائتلاف به حال به اندازه کافی رای به تشکیل یک دولت و آنها نمی توانند توافق بر سر قدرت-های معامله. در حال حاضر اسرائیلی ها در حال کشیده شدن به یک سوم طاقت فرسا دور از انتخابات است.

چرا آن چنان سخت به تشکیل یک دولت ؟

هشت اصلی احزاب و یا ائتلاف احزاب در حال رقابت برای رای در اسرائیل انتخابات پارلمانی و هیچ انتظار می رود که به نفع اکثریت مجلس 120 کرسی است. هر کدام از فرمانداران می تواند به تشکیل یک اکثریت ائتلاف با دیگر احزاب است ویکتور.

برای سال نتانیاهو موفق به ماندن در دفتر با همکاری بیشتر با جناح راست و مذهبی یهودی ، کمی بزرگتر از اسرائیل رای داده است برای کسانی که احزاب در سال گذشته است. اما جناح راست حزب به رهبری وزیر دفاع سابق آویگدور لیبرمن دیگر پشتیبانی از نتانیاهو خروج وقت و بدون اکثریت. نتانیاهو عمل کرده است به عنوان نخست وزیر موقت در حالی که انتخابات پس از انتخابات بوده است مجمل.

در ضمن Gantz نشده است قادر به جمع اوری خود را جناح چپ اکثریت در مجلس است. از این رو به بن بست سیاسی است.

خواهد شد این نتایج باید متفاوت باشد در این زمان است یا اسرائیل به مقصد چهارمین دور از انتخابات ؟

خودتان را کنترل کنید ممکن است برای چهارمین انتخابات. یک حزب لیکود کمپین رسمی می گوید NPR حزب است و حتی صرفه جویی در بودجه مبارزه انتخاباتی در مورد دیگری وجود دارد که رای دادن.

جمعه نظر سنجی گذشته منتشر شود قبل از انتخابات نشان می دهد یکی دیگر از بن بست بین نتانیاهو و Gantz. هیچ یک از طرفین حاضر به نظر می رسد تکان دادن از ایدئولوژیک خود را در گوشه ای به نوک فلس است.

وجود دارد برخی از عوامل است که می تواند در برابر نتانیاهو. او شده است تحت تعقیب به اتهام رشوه خواری و تقلب خود فساد آزمایشی برنامه ریزی شده است برای شروع در دو هفته و اتهامات می تواند باعث برخی از جناح راست متحدان نقص به Gantz اردوگاه. و یا مقامات قضایی می تواند به رد آن خواهد بود نامناسب برای یک متهم نخست وزیر برای تشکیل یک دولت جدید است. Gantz که شعار “ما باید حرکت رو به جلو” ادعاهای نتانیاهو را تضعیف نهادهای دموکراتیک اگر مجددا انتخاب و وعده به درمان جامعه اسرائیل پس از نتانیاهو تفرقه سال است.

دیگر عوامل کار در نتانیاهو به نفع. او دیده نشده و حمایت خود را از لغزش بسیار است. او همچنان مبارز در برابر سیستم قضایی سیاهی خود روابط نزدیک با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان قبلی رای و خود را متقاعد جناح راست هواداران حریف خود را آمیخته با حمایت احزاب عربی. او در حال اجرا موثر در انتخاب مجدد مبارزات جذاب به نوسان رای دهندگان مانند اتیوپی مهاجران یهودی و گردهمایی حامیان حزب لیکود’ شماره تلفن های عظیم get-out-the-رای درایو. حزب لیکود خود را به یک برنامه تلفن هدف به منظور جلب رای دهندگان بالقوه که به طور معمول نمی رفتن به پای صندوق های رای, هر چند آن را سهوا ساخته شده است برخی از اطلاعات شخصی خود را به هکرها آسیب پذیر.

مردم در انتخابات می تواند کلید. بسیاری از اسرائیلی ها خسته از تکرار انتخابات و می تواند در خانه بمانند که می تواند بر رای دادن. در گذشته دور Gantz حامیان آمد به پای صندوق های رای در یک درصد بزرگتر نسبت به نتانیاهو.

خواهد شد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح خاورمیانه تاثیر می گذارد رای دادن ؟

هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد صلح به شدت به نفع اسرائیل و آمریکا به تبلیغ آن را در مبارزات انتخاباتی به نفع جناح راست نظر سنجی نشان می دهد ممکن است کج رای دادن.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد می دهد چراغ سبز به اسرائیل برای سرپیچی از اعتراض در جامعه بین المللی و ضمیمه شهرک های یهودی نشین و سرزمین های دیگر در کرانه اشغال سرزمین فلسطینی ها به دنبال برای خود دولت مستقل. اما این حرکت پیچیده به سرعت برای نتانیاهو و کاخ سفید گفت که اسرائیل برای نگه داشتن در الحاق در حال حاضر پیشرو نتانیاهو مهاجر حامیان به سوال اگر نتانیاهو هرگز آن را خاموش بکشد.

Gantz را نمی خواهید به عجله در الحاق بدون بین المللی تصویب. بسیاری از کشورها با توجه اسرائیل به شهرک سازی و الحاق زمین به عنوان نقض قوانین بین المللی است.

فلسطینی شهروندان عرب اسرائیل ممکن است انگیزه مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به نشان می دهد تا به پای صندوق های رای جمعه تضعیف نتانیاهو شانس برنده شدن. این پیشنهاد نشان می دهد که “مثلث” در منطقه شمال اسرائیل با غلظت زیادی از شهروندان اسرائیلی می تواند با توجه به یک آینده فلسطین عصبی برخی از رای دهندگان که به دنبال برابری در اسرائیل است.

چگونه فلسطینی ها تحت تاثیر رای دادن ؟

فلسطینی ها در اسرائیل و کرانه ندارد تابعیت اسرائیل و نه برای رای دادن در روز انتخابات. نه فلسطینی ها در غزه. اما نتیجه رای گیری را به طور مستقیم تحت تاثیر قرار زندگی خود را.

اگر نتانیاهو برنده و انجام وعده های خود را به ضمیمه غرب بانک زمین, این امر می تواند یک حرکت انفجاری است که رهبران فلسطینی را به عنوان یک میخ را در تابوت زنده مستقل فلسطین در فاصله دو طرف از هر گونه سازش شاید منجر به خشونت و یا افزایش تماس شهروندی در اسرائیل یک کابوس سناریو برای بسیاری از اسرائیلی ها ،

برخی از فلسطینی ها را ببینید تفاوت کمی بین نامزدها و می گویند اسرائیل و سیاست های تبعیض آمیز خود ادامه خواهد داد. اما مقامات فلسطینی به محمود عباس گفت: به نفع Gantz که ممکن است بیشتر رویکرد آشتی جویانه با رهبران فلسطینی. و در عین حال Gantz بسیاری سابق نتانیاهو و حامیان او در لیست حزب که مخالف امتیاز دادن به فلسطینی ها است.

جالب اینجاست که حماس در نوار غزه به سود به تازگی از نتانیاهو که متهاجم به سوی فلسطینی ها اما با این وجود اجازه داده است پول نقد به غزه و اسرائیل کاسته محدودیت در غزه در یک معامله برای کاهش خشونت است. Gantz انتقاد است که سیاست ها و وعده های بیشتر پرقدرت نظامی حذف حماس در غزه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im