اسرائیل مذاکرات ائتلاف شبهه پیش از نیمه شب آخرین مهلت

اورشلیم – اسرائیل نیروبخش برای بیشتر آشفتگی های سیاسی دوشنبه و سه شنبه مذاکرات میان این کشور و رقیب سیاسی رهبران شک و تردید عمل پیش از پایان مهلت اولیه برای تشکیل یک دولت ائتلافی.

اسرائیل در تلاطم یک بحران سیاسی است که در سمت چپ این کشور با دولت موقت و فلج قانونی کار پس از اولین دور از stalemated انتخابات صورت گرفت سال گذشته است.

در آخرین لحظات اختلافات بین بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و رقیب سابق فرمانده ارتش Benny Gantz به نظر می رسد مجموعه ای برای جلوگیری از دوباره یک توافق ائتلاف پس از انتخابات در ماه مارس — سوم رای گیری در کمتر از یک سال به پایان بدون برنده.

رانده شده توسط فوریت coronavirus بحران رقبای توافق ماه گذشته برای ورود به آنچه به نظر می رسد امیدوار کننده در مذاکرات قدرت های توافق بین حاکم و حزب لیکود و Gantz آبی سفید.

اما آنچه به نظر می رسید نزدیک به یک معامله انجام می شود در هفته گذشته شک و تردید عمل بیش از اختلافات بنا به گزارش ها بیش از تقاضا توسط نتانیاهو که چهره قریب الوقوع فساد محاکمه به نفوذ بیشتری قضایی قرار ملاقات.

به عنوان این مذاکرات به نظر می رسد در حال فرو ریختن پیش از مهلت Gantz که وظیفه توسط اسرائیل رئیس جمهور پس از انتخابات با تشکیل یک دولت اعلام کرد که او برنامه ریزی شده برای ارائه یک بیانیه بعد از آن روز شنبه در یک نشانه آشکار شکست. مدت کوتاهی پس از هر دو طرف منتشر شد بیانیه مشترک که مذاکرات ادامه شدند.

وی در پایان در سراسر کشور پخش توجیهی در coronavirus تلاش های نتانیاهو اصرار وحدت سیاسی اولویت او بود.

“حتی اگر آن اتفاق نمی افتد نیمه شب” نتانیاهو گفت: “ما همچنان به تلاش برای رسیدن به وحدت است که این کشور به شدت نیاز در این روز است.”

روز یکشنبه اسرائیل را نشانده رئیس جمهور که مسئول نظارت بر ائتلاف-ساختمان روند رد Gantz درخواست برای دو هفته تمدید مذاکرات است. این تصمیم در واقع به طرف یک اولتیماتوم برای رسیدن به یک معامله با نیمه شب.

اگر این تیم را تضمین معامله نیمه شب کنست سه هفته به حمایت از یک نامزد به عنوان نخست وزیر. اگر آن را نمی کند موفق اسرائیل به رهبری می تواند به صورت فوق العاده ای مستقیم چهارم انتخابات در بیش از یک سال است.

هر انتخابات شده یمن که به تصویر کشیده شده خود را به عنوان کمال دولتمرد در حالی که در تلاش برای بازی کردن اتهامات علیه او را به عنوان پخته شده توسط لیبرال رسانه ها و سیستم قضایی را به او. او را انکار می کند و خطا را به اتهام دریافت رشوه نقض اعتماد و تقلب.

Coronavirus بحران ارائه طولانی در خدمت رهبر با تاسیسات. او را گروگان پاسخ این کشور موقعیت خود را به عنوان یک قادر به آزمایش رهبر است که کار بین المللی خود را اتصال به هدایت اسرائیل از بحران. در حالی که نتانیاهو و آمد در دور قبلی که تصویر جلا می تواند افزایش بخت و اقبال خود در یک چهارم انتخابات.

اسرائیل بیش از 11,000 موارد از ویروس و 110 مرده اما به نظر می رسد هوازدگی بحران بهتر از بسیاری از کشورها.

Gantz که تا به حال قول داد که هرگز به نشستن در یک دولت تحت نتانیاهو را شکست که وعده نگرانی بیش از coronavirus ماه گذشته. رهبر مخالفان مسدود برنامه ریزی شده ضد نتانیاهو قوانین و قبول پست از رئیس مجلس به عنوان او شروع مذاکرات در یک چرخش توافق است که در آن هر دو را به عنوان نخست وزیر. این turnabout باعث Gantz را شریک اصلی — سکولار و طبقه متوسط Yesh Atid حزب — به پیچ باعث خود آبی و سفید داد به متلاشی و ترک آن را در کمتر از نیم اصلی آن قدرت است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

اگر او نمی کند موفق به عقد یک قرارداد پنج شنبه, Gantz ندارد حمایت اکثریت قانونگذاران و حمایت عمومی است که انتظار می رود به خرد شدن در یک چهارم رای ترک یک بار توانمند رقیب نتانیاهو از جان گذشته برای نهایی کردن یک معامله است.

نتانیاهو همچنین فاقد حمایت اکثریت در مجلس اما او ممکن است قادر به تعداد جداشدگان از احزاب دیگر به او شماره او نیاز به شنود گذاشته شود به عنوان نخست وزیر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de