روحانی در 3 انتخابات در یک سال با تمرکز بر نتانیاهو

اورشلیم – اسرائیل بودند رای گیری روز شنبه در این کشور بی سابقه انتخابات در کمتر از یک سال برای تصمیم گیری که آیا دیرین بنیامین نتانیاهو نخست وزیر باقی می ماند در قدرت با وجود آینده دادگاه جنایی به اتهام فساد مالی.

نتانیاهو طولانی ترین خدمت رهبر در تاریخ اسرائیل بوده و سرپرست نخست وزیر برای بیش از یک سال به عنوان یک تقسیم اسرائیل دارای اب و هوای دو بی نتیجه انتخابات و طولانی مدت فلج سیاسی. با نظر سنجی پیش بینی یکی دیگر از بن بست نتانیاهو است که به دنبال اواخر افزایش حمایت از نمره یک اکثریت پارلمانی همراه با دیگر احزاب ناسیونالیست ارائه خواهد شد که او چهارمین دوره متوالی در دفتر پنجم به طور کلی.

او چهره سفت چالش یک بار دیگر از بازنشسته ارتش Benny Gantz که میانه رو آبی و سفید حزب در حال اجرا است حتی با نتانیاهو حزب لیکود در یک کمپین پیام است که اسرائیل دیرین نخست وزیر نالایق است به سرب به دلیل جدی اتهامات علیه او.

هر دو طرف به نظر می رسد قادر به تشکیل یک ائتلاف با متحدان سنتی خود را. با چشم انداز یک دولت وحدت بین آنها به ظاهر از روی میز پس از به خصوص تند و زننده کمپین روز دوشنبه رای به خوبی ممکن است به نوبه خود به صرفا یک مقدمه به یکی دیگر از انتخابات.

“من امیدوارم که امروز نشانه شروع یک روند شفا که در آن ما می توانید شروع به زندگی با هم دوباره” Gantz گفت: پس از رای گیری در زادگاه خود از روش هعاين در مرکز اسرائیل هشدار رای دهندگان به “کشیده شده در توسط نهفته است و یا با خشونت” پس از acrimonious انتخابات.

وجود دارد کمی هیاهو در روزهای منتهی به رای با فقدان قابل توجه کمپین پوستر در خیابان ها و تظاهرات که به طور معمول مشخص به اجرا تا انتخابات اسرائیل. با رای دهندگان خستگی به وضوح یک عامل مشارکت مردم می تواند به اثبات می تواند تعیین کننده باشد. روز انتخابات یک روز تعطیل ملی در اسرائیل و کشور معمولا دارای یکی از بالاترین رای دهندگان سوئیچ در میان دموکراسی های غربی. اما دوم تکرار رای و ترس از جدید کروناویروس که تا کنون نگه داشته شده است تا حد زیادی در بررسی نگاه به مانع مشارکت مردم است.

اسرائیل راه اندازی برخی از 15 ایستگاه اجازه می دهد تا رای گیری توسط صدها نفر از اسرائیلی ها که دستور داده شده است به باقی می ماند در خانه-قرنطینه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض ویروس.

“تاج چیز به طور کامل تحت کنترل است. امروز ما گرفته ام تمام اقدامات احتیاطی است که لازم است مردم می توانند با رای بروند و با اعتماد به نفس کامل” نتانیاهو گفت: پس از قرار دادن رای خود در اورشلیم.

نتانیاهو در تلاش است برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک دولتمرد است که منحصر به فرد واجد شرایط برای رهبری کشور را از طریق زمان به چالش کشیدن. Gantz سعی شده است که به رنگ نتانیاهو به عنوان تفرقه و رسوایی-گرفتار ارائه خود را به عنوان یک اثر آرام بخش و صادقانه جایگزین.

Gantz می گوید او سوغات دولت وحدت ملی با حزب لیکود اما تنها در صورتی آن را rids خود را از آن دیرین رهبر به دلیل اتهامات فساد علیه او است. نتانیاهو که هنوز برخوردار از حمایت گسترده در حزب خود اصرار دارد او باید باقی می ماند نخست وزیر در هر وحدت مقابله.

با حرفه ای خود را در خط نتانیاهو در مبارزات انتخاباتی است خشمگینانه. او را گرفته و سخت به نوبه خود به سمت راست و به امید وحدت ملی خود را پایه امیدوار به گسترش و ضمیمه شهرک غرب بانک. در یک کمپین است که مشخص شده است زشت اسمیر نتانیاهو عملیاتی را گسترش اتهامات بی اساس ادعا Gantz فاسد است ناپایدار و مستعد ابتلا به باج خواهی از ایران هستند.

تازه ترین تلاش به نظر می رسد به نتیجه معکوس. ضبط را نشان داد, نتانیاهو دروغ به صورت زنده از تلویزیون در مورد درگیر شدن در یک طرح را به طور مخفیانه ضبط یک Gantz مشاور توهین به رئیس خود را. کانال 12 پخش صوتی یکشنبه شب از نتانیاهو صحبت به خاخام که مخفیانه ضبط شده Gantz مشاور و بحث در مورد زمانی که از آن خواهد شد به بیرون درز به رسانه ها.

نتانیاهو از جان گذشته است به نمره باریک 61-صندلی اکثریت در پارلمان با خط های مذهبی و ملی متحدان قبل از رفتن به دادگاه و دو هفته بعد. نتانیاهو شکست خورده است را به امن خود را مصونیت از پیگرد قانونی اما با قوی نگه قدرت او می تواند به دنبال راههای دیگر برای از خط خارج شدن مراحل قانونی در برابر او.

نتانیاهو می رود در دادگاه مارس 17 به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد ناشی از اتهامات او پذیرفته اسراف هدیه از میلیاردر دوستان و وعده داده شده به ترویج به نفع قانون به صورت عمده روزنامه در ازای مطلوب پوشش. او قول داد او را به اثبات بی گناهی خود را در دادگاه.

نظر سنجی پیش بینی نتایج مشابه به قبلی دو stalemates و بن بست افزایش احتمال چهارم انتخابات در جانشینی سریع.

Maverick سیاستمدار آویگدور لیبرمن بار دیگر بافندگی را به عنوان یک پتانسیل kingmaker با نه نتانیاهو و نه Gantz قادر به امن یک اکثریت پارلمانی بدون حمایت خود را. لیبرمن مرتکب نشده خود را به هر دو نامزد هر چند او قول داده است که وجود خواهد داشت نه یک چهارم انتخابات.

مراکز رای دهی باز در سراسر کشور در 7 صبح دوشنبه با خروج سنجی ها انتظار می رود در پایان روز رای گیری در 10 p. m. (20:00 GMT) نتایج رسمی پیش بینی شده برای آمدن در یک شب.

این زمانی است که واقعی مانورهای رندانه ممکن است در جریان با توجه به تغییر رئیس جمهور رئوبن ریولین که مسئول انتخاب یک نامزد برای نخست وزیر. او قرار است برای انتخاب رهبر که او معتقد است بهترین شانس کنار هم قرار دادن ثبات و ائتلاف است. افتخار معمولا به رئیس بزرگترین حزب اما نه لزوما. فقط به عنوان مهم است که تعدادی از نمایندگان مجلس در خارج خود که او را توصیه به رئیس جمهور.

Rivlin انتخاب خواهد شد و سپس به مدت شش هفته برای تشکیل یک ائتلاف. اگر او نتواند نامزد دیگری پس از آن تا 28 روز به شکل یک جایگزین ائتلاف. اگر این تلاش با شکست مواجه انتخابات جدید خواهد بود ، این یک رویه فرایند است که باقی مانده فرضی برای اسرائیل اول 70 سال از وجود تا زمانی که آن را پس از آخرین انتخابات در ماه سپتامبر. باید نتایج مسابقه زمان نظر سنجی و پخش عمده چوب به وعده های انتخاباتی آن را ممکن است به خوبی خود را تکرار.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

“این است که معمولا یک روز تعطیل اما صادقانه بگویم من هیچ جشن من فقط یک حس عمیق شرم قبل از شما شهروندان اسرائیل” Rivlin گفت: او به عنوان بازیگران رای خود را. “ما سزاوار نیست این. ما سزاوار نیست یکی دیگر از وحشتناک و کثیف انتخاباتی بود که امروز به پایان می رسد و ما را سزاوار نیست این بی بی ثباتی است. ما شایسته یک دولت است که برای ما کار می کنند.”

____

دنبال هلر در www.twitter.com/aronhellerap

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de