اورشلیم – اسرائیل رئیس جمهور روز شنبه خواسته کنست برای انتخاب نخست وزیر جدید به مجلس سه ماه به توافق بر یک رهبر و یا سقوط این کشور به طور بی سابقه ای چهارمین دوره متوالی انتخابات در بیش از یک سال است.

پرزیدنت رئوبن ریولین ساخته شده حرکت می کند پس از او نخست وزیر سابق ارتش Benny Gantz و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر موفق به رسیدن به قدرت های مقابله با پایان مهلت اولیه.

اگر چه مهلت گذشت نتانیاهو حزب لیکود و Gantz آبی و سفید حزب گفت: آنها خود را ادامه خواهد داد مذاکرات به سمت یک “اورژانس” دولت وحدت ملی به معنای هدایت کشور از طریق coronavirus بحران است.

طرف رسما باید سه هفته به قرار دادن یک معامله است. در غیر این صورت کنست را حل و ماشه یکی دیگر از انتخابات.

اما نتانیاهو به نظر می رسد به دست آورده اند برخی از اهرم. با Gantz دیگر به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری “دستور” برای قرار دادن با هم یک ائتلاف نتانیاهو می تواند جستجو برای گزینه های دیگر.

در مجموع 59 قانونگذاران باید تایید نتانیاهو ترک او فقط خجالتی از یک اکثریت 120 کرسی پارلمان است. در حالی که در ادامه به صحبت می کنند به Gantz او همچنین ممکن است سعی به فریب دو مجلس از مخالفت خود را به امید قرار دادن با هم یک باریک دولت است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im