پلیس اسرائیل کشتن غیر مسلح فلسطینی در بیت المقدس

اورشلیم – پلیس اسرائیل می گویند که آنها به ضرب گلوله یک فلسطینی به آنها مشکوک به حمل سلاح در نزدیکی قم در روز شنبه.

پلیس می گویند او حامل “یک شیء مشکوک است که شبیه یک تپانچه” و فرار کرد زمانی که دستور به توقف. پلیس می گویند که آنها در تعقیب او بر پا و آتش گشودند.

یک سخنگوی پلیس بلافاصله پاسخ وقتی پرسید که آیا او در واقع حمل یک تفنگ.

تیراندازی یک روز پس از سربازان اسرائیلی کشته شدن یک فلسطینی در کرانه که آنها گفت: تا به حال سعی کردم به رم آنها را با وسیله نقلیه خود را. هیچ اسرائیلی زخمی شدند که در هر دو حادثه است.

تنش ها افزایش یافته است در هفته های اخیر به اسرائیل فشرده پیش رو با برنامه ای به ضمیمه بخش های بزرگی از کرانه در خط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح که به شدت به نفع اسرائیل و رد شد توسط فلسطینی ها.

تشکیلات خودگردان فلسطینی هفته گذشته گفت که آن را دیگر محدود گذشته از توافق با آمریکا و اسرائیل و قطع همه روابط از جمله دیرینه هماهنگی امنیتی.

شنبه تیراندازی رخ داده در شرق بیت المقدس که اسرائیل دستگیر شده در سال 1967 جنگ همراه با کرانه باختری و نوار غزه. فلسطینی ها می خواهند تمام سرزمین های خود را برای دولت آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه اجازه می دهد فلسطینی ها برای ایجاد سرمایه در حومه شهر فراتر از اسرائیل مانع جدایی. این امر اعطای آنها را محدود استقلال در یک خوشه از انکلاوها احاطه شده توسط اسرائیل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>