اسرائیل و فلسطینی ها خشونت خوشه یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح

اورشلیم – نیروهای اسرائیلی به کشته شدن دو فلسطینی در درگیری در کرانه در روز پنج شنبه و یک سوم در بیت المقدس پس از او افتتاح شد آتش سوزی در, یک افسر پلیس ساعت پس از یک خودرو-رمنج از حمله در جای دیگر در این شهر زخمی شدن 12 سرباز اسرائیلی.

تنش افزایش یافت پس انتشار هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از ایران ابتکار عمل که تا حد زیادی به نفع اسرائیل و رد شد توسط فلسطینی ها. خشونت قرار داده و این طرح حتی shakier زمین و نگرانی از دیگر تمدید دور از مبارزه در چندین دهه جنگ است.

این برنامه اجازه می دهد اسرائیل برای ضمیمه تمام شهرک های یهودی نشین و بخش های بزرگی از کرانه — جرقه تماس از اسرائیل ملی به انجام این کار بلافاصله. در بازگشت از آن را عطا فلسطینی محدود استقلال در پراکنده در نواحی احاطه شده توسط اسرائیل, اما تنها اگر آنها ملاقات تقریبا غیر ممکن است شرایط.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح “ایجاد این محیط تنش و تشدید” نبیل ابو Rdeneh سخنگوی محمود عباس گفت: این مقام فلسطینی به خبرگزاری “وفا”.

خشونت آغاز شد و اوایل روز شنبه هنگامی که یک فلسطینی رانندگان ناودان ماشین خود را به یک گروه از سربازان اسرائیلی و زخمی شدن 12 قبل از فرار از صحنه نظامی اسرائیل گفت. در کرانه باختری دو فلسطینی کشته شدند در درگیری با نیروهای فلسطینی به بیمارستان خبر داد.

بعد پلیس اسرائیل گفت که آنها به ضرب گلوله کشته و یک عرب شهروند اسرائیل که باز آتش در نیروهای در قم به آرامی زخمی شدن یک افسر.

نظامی اسرائیل سخنگوی سرهنگ سرهنگ جاناتان Conricus گفت: یکی از 12 سربازان مجروح در بیت المقدس بود که به طور جدی صدمه دیده است و این دیگران بودند که به آرامی مجروح شدند. سخنگوی پلیس اسراییل میکی روزنفلد گفت: این حادثه بود که به عنوان یک “حمله تروریستی” و گفت: نیروهای اسرائیلی بودند در جستجوی ضارب.

فلسطینی مقامات بیمارستان گفت: یک جوان 19 ساله بود کشته در درگیری در غرب بانک شهر “جنین” ، شش نفر دیگر زخمی شدند در درگیری با اشرار. در یک حادثه جداگانه در شهر “جنین”, یک عضو نیروهای امنیتی فلسطینی به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط نیروهای اسرائیلی.

روز چهارشنبه نیروهای اسرائیلی به ضرب گلوله کشته شد یک جوان 17 ساله فلسطینی در جریان درگیری با تظاهرکنندگان در جای دیگر در کرانه باختری است.

Conricus نظامی گفت نیروهای اسرائیلی هستند “تلاش برای تشدید این وضعیت در حالی که درک پیچیدگی و حساسیت این وضعیت است.” او را متوقف کوتاه از پیوند خشونت به مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه پیشنهاد.

در اولین بیت المقدس حادثه نیروهای نظامی شد و در اواخر شب “آموزشی میراث تور” راه رفتن در نزدیکی یک سرگرمی محبوب در منطقه بیت المقدس زمانی که رانندگان منفجر ماشین خود را به آنها و فرار کرد.

در حالی که آن را ادعا می کنند مسئولیت این حمله جهاد اسلامی فلسطین گروه های شبه نظامی ستایش خودرو رمنج به عنوان “آغاز جدید رویارویی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح است.”

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل قول داد که ضارب دستگیر. “این فقط یک ماده از زمان و زمان زیادی نیست” او در بیانیه ای گفت.

از جمله اعمال خشونت رایج در اورشلیم در یک سطح پایین موج نزدیک به روزانه حملات چند سال پشت, اما آنها مخروطی و ماشین rammings تبدیل شده اند نادر.

Conricus گفت: نیروهای نظامی بودند انجام تخریب یک خانه در غرب بانک متعلق به یک مبارز گفته که در یک حمله مرگبار. به گفته او “قابل ملاحظه شورش” در صحنه فلسطینی که انداخت firebombs که یک تک تیرانداز نیز از کار اخراج نیروهای نظامی است. Conricus گفت: نیروهای در پاسخ به خشونت با خود آتش تیرانداز از خفا کشتن یک فلسطینی تیرانداز.

جنین فرماندار اکرم (ص) جبرئیل رجوب گفت: 19 ساله مصدوم شد و یک دانش آموز در یک آکادمی که قطار جوانه زدن افسران پلیس و پرتاب سنگ به سوی نیروهای نظامی است.

در همین حال وجود داشته است یک جریان ثابت از موشک و خمپاره گلوله شلیک شده از غزه است که حکومت اسلامی حماس و جنبش و از این طرح منتشر شد. اسرائیل در پاسخ با امواج از حمله ، نزدیک به روزانه تبادل آتش را نه ناشی از تلفات.

در روز پنج شنبه, اسرائیل زده مواضع حماس در غزه پس از سه خمپاره در اسرائیل است. هیچ فوری گزارش از صدمات در هر دو طرف.

پرده برداری در هفته گذشته در کاخ سفید با هیاهوی بسیار تهمت طرح طرف با اسرائیل در بسیاری از مسائل که آلوده به گذشته تلاش های صلح از جمله مرزها و وضعیت بیت المقدس و یهودی شهرک غرب بانک. آن متصل تقریبا غیر ممکن است شرایط را برای اعطای فلسطینی خود امید-دولت از جمله کامل خلع سلاح حماس است.

طرح استقبال شد خوشوقتی در اسرائیل با نتانیاهو تعهد به سرعت پیش با الحاق بخش هایی از کرانه باختری است. اما تحت فشار از سوی دولت ایالات متحده آمریکا به نظر می رسد او به پوسته پوسته شدن پشت در که وعده حداقل تا بعد از مارس انتخابات است.

فلسطینی ها را رد کرد و این طرح به عنوان “مزخرف” و وعده داده اند به مقاومت در برابر آن است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

فلسطینی ها نیز به همان اندازه از جامعه بین المللی مشاهده و شهرک سازی در کرانه غربی و ضمیمه شرق اورشلیم — سرزمین های تصرف شده توسط اسرائیل در سال 1967 جنگ — به عنوان غیر قانونی و یک مانع عمده برای صلح است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده محمد Daraghmeh در رام الله در کرانه کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر