اسرائیل بالا دادگاه شنود مورد علیه نتانیاهو ائتلاف مقابله

اورشلیم – اسرائیل در دیوان عالی کشور بود و شنیدن استدلال دوشنبه در برابر قانونی بودن نخست وزیر بنیامین نتانیاهو ائتلاف مقابله با رسمی رقیب Benny Gantz یک روز پس از آن بررسی اینکه آیا دیرین رهبر می تواند سر یک دولت در حالی که تحت تعقیب در جرائم جدی.

به حکم دادگاه می رود تا پایان هفته دیکته خواهد شد که آیا اسرائیل معافیت از آن در طولانی مدت فلج سیاسی با نتانیاهو و Gantz پیوستن به نیروهای در دولت, و یا اینکه آیا این کشور سقوط به چهارمین دوره متوالی انتخابات در بیش از یک سال است.

بی سابقه پخش زنده دادرسی و نیز شکل گیری تا به اوج دراماتیک به نتانیاهو علیه اسرائیل قانونی استقرار.

نتانیاهو و متحدان خود را به مدت طولانی در نظر گرفته دادگاه عالی لیبرال سنگر و استحکامات که overreached مرزهای خود را به دخالت در امور سیاسی آن را متهم به تضعیف اراده مردم به عنوان بیان شده در انتخابات ملی. مخالفان خود توجه دادگاه به عنوان نهایی حفاظت از دموکراسی اسرائیل شده اند که تحت خطرناک حمله از عوام فریب populists.

با تظاهرات در حال وقوع در خارج از دادگاه خانه غیر منتظره ای بزرگ پنل 11 قضات همه با پوشیدن ماسک های صورت و جدا شده از پلاستیک موانع بودند با شنیدن این پرونده در حال ظهور ائتلاف.

پس از deadlocking در سه زننده مبارزات انتخاباتی نتانیاهو و Gantz توافق رسیده است ماه گذشته که در آن آنها خواهد بود سوگند هم برای مواقع اضطراری دولت برای مبارزه با coronoavirus و اقتصادی خود را خرید اینترنتی.

این قرارداد خواستار نتانیاهو به خدمت برای اولین بار به عنوان نخست وزیر و Gantz به عنوان تعیین شده برتر با دو مبادله مواضع پس از 18 ماه. موقعیت جدید خواهد لذت بردن از تمام مظاهر نخست وزیر از جمله اقامت رسمی و کلید برای نتانیاهو — معافیت از قانون است که نیاز به تمام مقامات دولتی به جز یک نخست وزیر به استعفا شد و اگر متهم به جرم و جنایت.

دادگاه خواهد بود وظیفه با حکم این ترتیب.

نتانیاهو شده است به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در یک سری از رسوایی که در آن او متهم است که ارائه سوغات به رسانه های مقتدر در ازای مطلوب پوشش خبری. او با رد این اتهامات و می گوید: او قربانی یک رسانه-هماهنگ شکار ساحره. دادگاه او به تعویق افتاد در ماه مارس با توجه به محدودیت های خود دست برداشت موقت وزیر دادگستری قرار داده شده در دادگاه پس از coronavirus بحران آغاز شده است. آن است که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای شروع در اواخر این ماه.

نتانیاهو مشتاق به باقی می ماند در طول محاکمه او با استفاده از موقعیت خود برای ضربه زدن به نظام قضایی و تجمع حمایت در میان پایگاه خود را. ائتلاف مقابله نیز به او می دهد نفوذ بیش از کلید قضایی قرار ملاقات ایجاد یک پتانسیل تضاد منافع در طول یک روند تجدید نظر اگر او را محکوم کرد. نتانیاهو وکلای هر چند می گویند او را به خودداری از درگیر شدن در هر چیزی مربوط به خود را مورد.

اسرائیل دادستان کل Avichai Mandelblit گفت: در یک نظر به دادگاه در حالی که نتانیاهو کیفرخواست “افزایش مشکلات قابل توجهی” وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی برای محرومیت او از خدمت در حالی که اتهامات جنایی روبرو. اما حکومت خوب گروه را به دادگاه تجدید نظر علیه این با استناد به سابقه وادار کابینه وزرا و شهرداران به استعفا در صورت تحت تعقیب.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>