است در خانه بماند سفارش در کالیفرنیا “خیلی کم و خیلی دیر” یک E. R., دکتر, عجایب

بزرگنمایی این تصویر

یک مرد لذت می برد در سن دیگو پنج شنبه قبل از کالیفرنیا گفته شد به ماندن در خانه به قطع گسترش coronavirus. گرگوری گاو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

گرگوری گاو/AP

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در زمان دراماتیک گام در این هفته از سفارش دولت نزدیک به 40 میلیون نفر به ماندن در خانه. که منظور در روز پنج شنبه شد و به دنبال آن دستور مشابه در ایالت از جمله نیویورک و ایلینوی و نوادا.

این اقدامات مورد استقبال متخصصان مراقبت های بهداشتی که در حال تلاش برای آماده سازی بیمارستان ها حتی در میان همه گیر آنها به عنوان دیده بان ایتالیایی بیمارستان ها زیر دست و پنجه نرم تقاضا از سرعت گسترش ویروس.

“من فکر می کنم ماندن در خانه سفارش لازم است و من فکر می کنم آن را باید انجام شود در سراسر کشور” گفت: Haig Aintablian رئيس جمهور از آکادمی آمریکایی طب اورژانس مقیم و انجمن دانشجویان. او در جنوب کالیفرنیا بر اساس اورژانس مقیم. “اما من تعجب می کنم اگر که ممکن است بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. از آنجا که این ویروس نشان دادن علائم خیلی زود.”

بنابراین او می گوید: ممکن است گسترش بیش از حد در حال حاضر به طور گسترده ای. هنوز هم وجود دارد کمبود ملی در تست به طوری که ناشناخته است.

در همین حال کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور در حال صدایی هشدار در مورد کمبود شخصی دنده محافظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی به عنوان موارد ضرب.

Aintablian گفت: او را شنیدن از پزشکان و ساکنان کالیفرنیا که منابع کم در برخی از بیمارستانها و در چند مورد می تواند تخلیه در دو هفته. در ضمن مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارشاد را نگه می دارد در حال تغییر از جمله نشان می دهد با استفاده از یک دستمال یا ماسک خانگی در یک بحران زمانی که هیچ ماسک صورت در دسترس است.

“این تقریبا مضحک از نظر ما از آنجا که ما نیاز به محافظت می شود چرا که اگر ما مریض ما یک خطر برای ما بیماران دیگر از آنجا که ما می تواند آنها را آلوده” Aintablian گفت. “اگر ما وجود دارد به مبارزه با این جنگ چه کسی است؟”

به خصوص به این دلیل به این نقطه گفت: بسیاری از مردم گرفته نشده قرنطینه به طور جدی و ویروس در حال گسترش است. تا دیروز پیاده روی مسیرهای پیاده روی و پارک شلوغ شد با مردم در منطقه لس آنجلس و در طول هفته گذشته فروشگاه های خرده فروشی به طور کلی باز است.

“بزرگترین نگرانی من این است که امنیت همه ما در اورژانس ، اگر یکی از ما پایین می رود و سپس آن را تا سرنگونی اثر در هر کس دیگری و ما قادر به متوقف کردن که مگر ما واقعا خوب دنده محافظ در سراسر شیفت” Aintablian گفت.

کالیفرنیا پرجمعیت ترین کشور دولت است. فرماندار می گوید اگر گسترش این بیماری است که در سمت چپ بدون کنترل بیش از نیمی از دولت خواهد بود آلوده در دو ماه بر اساس مدل های خاصی. وجود دارد بیش از 1000 موارد تایید شده در کالیفرنیا و حداقل 20 مرگ و میر.

دولت و شهرداری ها, استان ها و بیمارستان ها در تکاپوی آماده خود را در میان یک بیماری همه گیر. Newsom گفت: دولت حدود 75,000 مجوز تخت بیمارستان و او تخمین می زند در افزایش ظرفیت آن را 88,000. Newsom همچنین گفت: دولت در مورد 11,400 فشرده-واحد مراقبت تخت هر دو برای کودکان و بزرگسالان. دیگر برآورد قرار داده است که پایین تر است.

اما اگر عفونت رای دیدار می کند که بدترین سناریو طرح گفت: این بیمارستان خواهد بود نزدیک به 20 ، 000 تخت کوتاه برای موج از مردم که نیاز به بستری است.

دولت در حال کار برای به دست آوردن بیشتر تخت. آن را اجاره یک بیمارستان در شمال کالیفرنیا است که در آستانه بسته شدن Seton مرکز پزشکی در شهرستان دالی سیتی. این دستیابی به بیمارستان دیگری در جنوب کالیفرنیا. آن را نیز در مذاکرات به اجاره متل, هتل ها و دانشگاه خوابگاه برای استفاده در طول بیماری همه گیر. دولت قوه مقننه تصویب یک بودجه اضطراری لایحه از 1.1 میلیارد دلار در اوایل این هفته.

فردی بیمارستان ها و شبکه های اخذ شده است آماده برای هفته ها و در حال کار در هماهنگی با گسترده تر شهر و شهرستان و سیستم دولتی.

Johnese Spisso رئیس دانشگاه UCLA بیمارستان گفت: سیستم رهبران شروع به برنامه ریزی در ژانویه هنگامی که آنها را دیدم گسترش آغاز خواهد شد.

این سیستم شامل یک دانشگاهی مرکز پزشکی و Level-1 مرکز تروما با چهار بيمارستان و حدود 180 درمانگاه. آنها راه اندازی یک مرکز فرماندهی است که آغاز شده جلسه روزانه فوریه و آنها تا به حال چادر تن به تن خارج از مرکز پزشکی توسط هفته اول ماه مارس به صفحه نمایش بيماران است.

اونها از انجام 40 آزمون در روز به 100. هفته آینده Spisso امیدوار بود تا 500 با حمایت دولت فدرال و تغییرات FDA ساخت است. کافی نیست, او گفت:, اما بهتر است.

“ما قطعا می خواهم به انجام به عنوان بسیاری از آزمون ها که ممکن است در اینجا در لس آنجلس. ما یک county,” او گفت:. “ما باید 10 میلیون نفر است. بنابراین ما می خواهیم مطمئن شوید که ما و دیگر بیمارستان ها و سلامت سیستم واقعا کار با هم به مطمئن شوید که ما می توانید شروع به مسطح منحنی.”

در حال حاضر این سیستم این است که به دنبال گرفتن بیشتر ICU تخت ظرفیت تبدیل در-تخت بیمار و در حال حرکت بیماران با کمتر علائم شدید به سایت های دیگر. مدیران در حال تلاش برای انبار کردن, شخصی, دنده محافظ و هواکش و آموزش کارکنان اضافی.

“ما احساس می کنیم که ما آماده شده است. شما می دانید, همه ما تا به حال برخی از زمان به تماشای آنچه اتفاق می افتد در کشورهای دیگر و نوع نگاه به آینده” او گفت:.

سیستم برنامه ریزی گفت: برای بدترین سناریو در جایی که برای قرار دادن ماهواره در چادر به خانه بیماران که در آن ساختمان را می توان برای استفاده در بیمارستان و به طور مداوم ارزیابی اگر به اندازه کافی وجود دارد هواکش و کارکنان و نحوه کار با دیگر بیمارستان ها و سیستم های سلامت برای دریافت هر آنچه که آنها نیاز دارند.

“اما ما نیاز به همه کمک کند. ما آن را به تنهایی ندارند. به عنوان نظام سلامت ما نیاز عمومی به شدت پیوستن به این دستورالعمل,” او گفت:.

چرا که اگر این منحنی نیست پهن?

“نمایی افزایش می دهد چیزی است که ما نمی توانیم جلوتر از” Spisso گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet