از دست دادن طعم و بوی نشانه ای از COVID-19? پزشکان می خواهید برای پیدا کردن

The human nose.

بزرگنمایی این تصویر

ilbusca/گتی ایماژ

سه هفته پیش در واشنگتن دی سی اقامت ربکا را بخوانید Medrano شروع به احساس ناخوشی. او تا به حال یک سرفه خشک, خستگی, تهوع و وحشتناک درد معده که تا به حال خم شدن بیش از.

وجود دارد یکی دیگر از علائم و آن را کمی عجیب و غریب. Medrano تا به حال تا حد زیادی از دست داده و حس خود را از طعم و مزه. “پسر عموی من بود پخت و پز و همه چیز در او ساخته شده طعم عجیب و غریب” او به یاد می آورد.

Medrano, 71 احساس بد به اندازه کافی برای رفتن به دکتر برای تست های مختلف از جمله تست برای coronavirus. هر چند او نمی باید یک تب در نظر گرفته شده یک علامت کلاسیک COVID-19 – او نگران بود چرا که او دارای یک وضعیت پزشکی است که او قرار می دهد در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت است.

شب شنبه گذشته نتایج آمد: او مثبت بود.

Medrano مورد ممکن است فقط یک اتفاق است.

پزشکان از ایتالیا به چین به کره جنوبی به آمریکا گزارش مواردی که از دست دادن حس چشایی و حس بویایی به طور خاص دیده شده است در بیمارانی که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus.

“به همین دلیل زنگ زنگ شد رفتن است که همه ما در حال شروع به دیدن این به خصوص در بخش هایی از ایالات متحده با بسیاری از موارد از COVID-19 می گوید:” دکتر راشل کی یک استادیار گوش و حلق در دانشگاه راتگرز. Otolaryngologists تخصص سر و گردن جراحی.

گزارش در حال ظاهر شدن در رسانه های اجتماعی از جمله مشهور است که باید آزمایش مثبت برای coronavirus مانند یوتا جاز بازیکن بسکتبال رودی Gobert و آمریکایی مد بلاگر Arielle Charnas وزن در در “از دست دادن بویایی” سوال. گفت: هر دو آنها را از دست داده احساس خود را از بوی و طعم و مزه.

بنابراین سوال این است که اگر شما از دست داده ام احساس خود را از بوی و طعم و مزه ممکن است شما coronavirus — و شما باید سعی کنید و تست شده ؟

در سطح جهانی و از دست دادن حس بویایی و چشایی در نظر گرفته نمی شوند علائم COVID-19 و بخشی از توصیه غربالگری معیارهای آزمایش می شود. علایم اولیه ذکر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) آشنا هستند در این نقطه: تب و سرفه و تنگی نفس. سازمان بهداشت جهانی (WHO) لیست تب و خستگی و سرفه خشک و شامل تنگی نفس در یک لیست از “دیگر” علائم مانند درد و درد گلو درد و اسهال و تهوع و آبریزش بینی.

ممکن است که افزایش اخیر پوشش رسانه ها از “از دست دادن طعم و بوی” داستان باعث شده است تا مردم به این باور آنها دچار این علائم.

سپس دوباره آن را بی سابقه به سرزنش coronaviruses برای اختلال در بویایی خود را از توانایی های. که قبلا شناخته شده coronaviruses شناخته شده اند به علت تغییر در بوی از جمله anosmia (از دست دادن حس بویایی). و مانند برخی از coronaviruses SARS-CoV-2 ممکن است قادر به آلوده کردن دستگاه تنفسی فوقانی است که به بینی و معابر بینی.

اگر از دست دادن حس بویایی (anosmia) و تحریف حس چشایی (اختلال چشايی استفاده) در واقع مرتبط با COVID-19 که ممکن است سرنخی که coronavirus می تواند باعث طیف وسیعی از دستگاه تنفسی فوقانی مسائل. (و اگر شما تعجب که چرا هر دو حواس ممکن است تحت تاثیر این دلیل است که ما حس چشایی است که تا حد زیادی رانده شده توسط حس بویایی ما; آن دو حواس neurologically در هم تنیده).

به همین دلیل گوش و حلق و بینی پزشکان می خواهید برای کشف کردن: آیا این نشانه ای از COVID-19?

‘همه چیز سلیقه مانند مقوا’

برای دکتر کی این شواهد آمد به آستان او. او را دیدم یک تورم از بیماران گزارش خود را در حس بویایی و چشایی به طور ناگهانی از بین رفت.

“من یک مقدار زیادی از, ‘همه چیز سلیقه مانند مقوا’ و ‘من می توانم بوی هر چیزی” کی گفته زبان به NPR در روز سه شنبه. آن دسته از بیماران نیست نشان دادن هر یک از دیگر معمولا ذکر COVID-19 علائم.

اما در طول یک هفته و نیم تعدادی از آنها را آزمایش مثبت برای coronavirus — یا زندگی با کسی که تایید شد مثبت است. و او شنیده ام دو ده داستان از پزشکان همکار و گفت چیزهای مشابه.

برای کی این مطرح شده این امکان وجود دارد که یک میزبان کامل از علائم دیگر — فراتر از تب و سرفه و تنگی نفس — که پزشکان و مقامات بهداشت عمومی بودند مشرف در ردیابی گسترش این کوروناویروس.

بدیهی است که افرادی که بسیار علامتی باید درمان شود و محدود به قرنطینه” او می گوید.” اما راه برای صاف منحنی’ پیدا کردن تمام این افراد بدون علامت و خفیف علامتی مردم است. آنها یخ زیر آب کوه یخ است. خطر این است که این افراد در مخفیگاه خود در حال انتقال ویروس است.”

اما یک مشکل وجود دارد. کی تا به حال به هیچ وجه به آماری اندازه گیری anosmia در سراسر گسترده حجم نمونه از بیماران به suss از تایید موارد COVID-19 در میان کسانی که تا به حال خود را از دست داد حس بویایی و یا چشایی. بنابراین او به نام American Academy of Otolaryngology-Head and Neck Surgery صحبت کرد و به رهبر آن دکتر جیمز Denneny به نشان می دهد امکان نظرسنجی از پزشکان دیگر.

او گفت: Kaye که تلفن زنگ شده بود با داستان از گوش و حلق و بینی پزشکان بیش از حد.

“من تا به حال پنج یا شش های مختلف شیوه های مختلف و پزشکان تماس با من.” Denneny می گوید. “آنها به من اجازه می دانم که آنها از دیدن anosmia – یا عدم بو یا hyposmia – کاهش حس بویایی در بیماران بدون هیچ دلیل که پس از آن مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت برای coronavirus” Denneny گفت NPR در روز دوشنبه.

در روز یکشنبه, American Academy of Otolaryngology انتشار بیانیه ای پیشنهاد که anosmia, hyposomia و اختلال چشايی استفاده می شود اضافه شده به لیست ابزار غربالگری برای COVID-19.

هدف این است که به هشدار پزشکان به امکان ارتباط بین این علائم و COVID-19 و نشان می دهد آن دسته از بیماران آزمایش می شود برای coronavirus پس از تعیین آلرژی و عفونت های دیگر نیست به سرزنش.

آکادمی نیز به شدت تشویق گوش و بینی و گلو پزشکان به پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی در هنگام انجام راه هوایی فوقانی مراحل و امتحانات فقط در صورتی که خود بیمار COVID-19 و بدون علامت یا نشان دادن علائم خفیف.

وجود دارد در حال تحول است و شواهد از چین و ایتالیا و ایران که otolaryngologists در میان بالاترین گروه های در معرض خطر ابتال به این ویروس.

این یک پیشگیرانه حرکت توسط آکادمی با توجه به کمبود تحقیقات منتشر شده در دقیقا چگونه SARS-CoV-2 مختل حس بویایی — و در حال حاضر آنها در حال تلاش برای گرفتن یک عکس بهتر از آنچه پزشکان در حال دیدن.

‘هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای پهن کردن منحنی حیاتی است’

به عنوان پزشکان در نظر گرفتن این پدیده آنها به دنبال توضیحات. التهاب معابر بینی ناشی از ارسال-عفونت ویروسی می تواند منجر به احتقان و که می تواند مانع از حس بویایی کی می گوید.

پس از عفونت ویروسی است که یک علت شایع برای از دست دادن بویایی در بزرگسالان است. “هر نوع تنفسی فوقانی بیماری می تواند باعث التهاب مخاط بینی معابر” کی می گوید. “و هنگامی که معابر بینی متورم می تواند منجر به گرفتگی.”

بیشتر چه می گوید کی آن را شایع برای عفونت های ویروسی به منظور محدود کردن جریان هوا از طریق بینی.

“انفجار بسیار مهم است برای توزیع بوی مولکول های گیرنده در بینی. بنابراین عملکردی و ساختاری و آناتومیک موضوع است که می تواند اتفاق می افتد با احتقان بینی است که می تواند توضیح دهد از دست دادن حس بویایی” کی می گوید.

کی میگه دیگری وجود دارد توضیح ممکن برای از دست دادن حس بویایی و چشایی.

“فکر است که وجود دارد در واقع virally ناشی از آسیب به اعصاب یا سیستم عصبی است که در حال تولید است که حس بویایی” کی می گوید. “و ما می دانیم که ویروس می تواند آسیب اعصاب به طور کلی.”

Denneny موافق است. او می گوید که پایانه های عصبی است که نشستن بر روی مخاط بینی است که انتقال اطلاعات به مغز خود را بر روی آنچه که شما در حال بو کردن می توان نهفته ویروس ها.

“هنگامی که ویروسی التهاب می گیرد درست مثل با هر گونه ویروس دیگر آن می تواند آسیب انتهای عصب و کاهش توانایی برای انتقال آنچه که ذرات در حال گفتن بینی با ارسال پیام به مغز است که “این یک گل” یا “آن آتش است.” بنابراین بدون انتقال” Denneny می گوید.

اما در این لحظه مکانیسم دقیق برای چه SARS-CoV-2 ممکن است تحت تاثیر قرار بو است که هنوز هم یک راز است.

در عین حال Denneny نمی خواهید به صبر برای تحقیقات به گرفتن قبل از اینکه صدایی زنگ. در صحبت با همکاران در خط مقدم مبارزه با این coronavirus از سیاتل به شهر نیویورک او تصمیم گرفت به صحبت کردن در منافع به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی — هشدار پزشکان به در مواظب برای بیمارانی که از دست داده اند و احساس خود را از بوی و طعم و اگر کسانی که به اثبات می شود یک نشانه از COVID-19.

از آنجا پزشک می تواند توصیه به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب مانند ماندن در خانه و رفتن به قرنطینه.

“تحت بدترین حالات کسی جدا شده و آن را نه آنها صدمه دیده است” Denneny می گوید. “زیر یک بیماری-کنترل سناریو آن را ممکن است به جلوگیری از آنها را از گسترش آن و یا در غیر این صورت انتشار این بیماری است. اگر شما یک خطا و شما می خواهم و نه گمراه بودن بیش از حد محافظه کار در این نقطه است.”

وقتی پرسید که آیا او تردید در زبان عموم Denneny داد قاطع “نه.”

“هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای مسطح کردن این منحنی بسیار مهم است. اگر معلوم نمی شود, مفید, آن را نمی خواهد صدمه زدن به. آن را مانند شما در حال گرفتن یک روش جراحی و مصرف دارو را” Denneny می گوید. “اگر ما قادر به شناسایی چیزی است که کمک می کند تا صاف منحنی حتی 10 درصد آن خواهید بود بسیار با ارزش را به این کشور و یا به کشورهای دیگر نیز هست.”

علاوه بر این, the Academy of Otolaryngology در حال آماده سازی برای شروع تحقیقات خود را دارد در ارتباط بین از دست دادن بویایی و موارد COVID-19 این هفته است. آنها را توزیع یک نظرسنجی به خود 12,000 عضو شبکه گوش و حلق و بینی پزشکان جمع آوری اطلاعات از کسانی که پزشکان از آنچه که آنها در حال دیدن در بیماران است.

“وجود دارد بیشتر موارد anosmia از عادی است ؟ و آیا این موارد COVID-19 مثبت؟,” می پرسد کی است که کمک به طراحی این بررسی. در گردآوری شواهد, the Academy of Otolaryngology امید برای رسیدن به آن نتیجه گیری خود در مورد ارتباط بین بوی و COVID-19.

هنگامی که بررسی کامل Denneny برنامه ای برای ارسال نتایج به کارشناسی علمی مجله است.

اگر نتیجه مطالعه وجود دارد یک لینک Denneny می خواهد برای دیدن فدرال تغییر سیاست. “یکی از چیزهایی که ما امیدوار به انجام در تدوین این موارد است که به درخواست CDC اگر آن را به ارزش از جمله [از دست دادن بویایی] به عنوان یک نشانه است. که یکی از امید می گوید:” Denneny. “این خواهد بود تا آنها را که تعیین.”

NPR رسیده به CDC برای اظهار نظر در مورد علائم COVID-19 و از دست دادن بویایی اما دریافت یک پاسخ توسط مطبوعات زمان.

“این نوع از لغزنده ویروس’

خوشبختانه Medrano از واشنگتن مبتنی بر بیمار قادر به آزمایش می شود.

او در مورد به نظر می رسد نسبتا خفیف. در حالی که او هنوز هم که سرفه های خشک, او به آرامی احساس بهتر و حس خود را از طعم و مزه است که شروع به بازگشت. “این نوع از لغزنده virus چرا که یک روز شما خوب روز بعد شما احساس نمی کنید خیلی خوب است. پس از آن شما احساس می کنید خوب است. آن بوده است که بالا و پایین می گوید:” Medrano.

اما بدون یک آزمون آن دسته از افراد خود را از دست دادن حس بویایی و یا چشایی هستند را به تعجب.

در لندن ناتالی میلر است که در منطقه خاکستری. برای دو روز در هفته گذشته Miller, 26 شده بود مبارزه با خستگی و سردرد همراه با اسهال است. در حالی که پخت و پز شام با شوهرش در روز جمعه او سوخته و سیب زمینی و ماکارونی “بدون تحقق است.”

او در زمان چند گزش اما طعم هیچ چیز نیست. او افزود: سس و پنیر فتا را به پن کیک برای افزایش عطر و طعم خود را. یکی دیگر از نیش می زنند. هیچ طعم و مزه. در حالی که میلر علائم دیگر ناپدید شده اند حس خود را از طعم و مزه آمده است نیست.

میلر بعد متوجه شدند که یکی از همکاران کسی او dined با دو هفته پیش آزمایش مثبت برای COVID-19. او شده است در قرنطینه زمان و از دست دادن بو و طعم بود, او اولین سرنخی که چیزی درست نیست.

“من قطعا می خواهید به آزمایش می شود” میلر گفت: صحبت کردن به NPR در روز سه شنبه. “من نمی توانم تصور کنید چه چیز دیگری می تواند باشد. من می توانم آن را نوشته اند به عنوان عجیب و غریب باقی مانده و یا عجیب و غریب سرد است. اما باید آن را با هیچ احتقان آن را فقط مانند یک پدیده عجیب و غریب,” او گفت:.

دکتر کی برای او بخشی از خواسته های تست شد و به طور گسترده در ایالات متحده را به تصرف تمام راه COVID-19 نشان می شود در بیماران است.

“در یک دنیای ایده آل هر کس در سراسر کشور خواهد بود تست شده,” او می گوید. “هر کس در سراسر کشور را در همه علائم خود را. و ما را فوق العاده خوب طراحی شده مطالعه چه علائم واقعی هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>