است لس آنجلس رفتن به نیویورک در سطح coronavirus فاجعه ؟ در اینجا چیزی است که ما می دانیم

لس آنجلس و رفتن به آینده در نیویورک هنگامی که می آید به کروناویروس?

Coronavirus موارد افزایش یافته است به طور چشمگیری در طول هفته گذشته و به مقامات هشدار می دهند که همه چیز خواهد شد بسیار بدتر در چند هفته آینده.

“یک یا دو هفته از هم اکنون ما تصاویر ما شاهد هستیم در نیویورک در اینجا در لس آنجلس است.” شهردار اریک Garcetti گفت:

آن بد خواهد بود — اما چقدر بد یک سوال باقی می ماند.

تبلیغات

L. A. مقابل نیویورک

میزان مرگ و میر در L. A. شهرستان حدود 1.8 درصد است که بالاتر از میزان مرگ و میر در شهر نیویورک و ایالات متحده به طور کلی فرر گفت.

یکی از عوامل در این است که لس آنجلس را آزمایش کرده است تا کنون چند نفر از نیویورک معنی آن را به خوبی حس تعدادی از افراد مبتلا به این ویروس است. تقریبا 11000 نفر تا به حال تست شده در L. A. شهرستان از روز شنبه گفت: باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت.

در مقابل شهر نیویورک گزارش شده بود 25,000 تایید موارد مثبت, او گفت:.

به طوری که نرخ خواهد شد به احتمال زیاد تغییر همانطور که بیشتر مردم در L. A. تست شده هستند.

تبلیغات

لس آنجلس گزارش داد پنج مرگ و میر بیشتر جمعه آوردن این شهرستان را در مجموع به 26. شهرستان گزارش اضافی 257 موارد جمعه آوردن مجموع به 1,481. که در مجموع 678 موارد گزارش شده بیش از 48 ساعت گذشته.

“در کمتر از یک هفته … ما بیش از سه برابر تعداد زیادی از مردم در اینجا در L. A. شهرستان که مثبت برای COVID-19,” فرر گفت.

او هشدار داد که اگر بخش نیست آهسته گسترش این ویروس در این منطقه سیستم بهداشت و درمان خواهد غرق شود.

اپیدیولوژی می گویند آنها انتظار دارند L. A. شهرستان مورد اعداد به همچنان به رشد اما است که اجتماعی فاصله توصیه ها ممکن است کمک به دفع شیوع به عنوان بد نیویورک. این اقدامات به اثر رفت در کالیفرنیا در اوایل به اندازه کافی است که آنها می تواند تاثیر قابل توجهی کارشناسان می گویند.

شهر نیویورک بیش از 23,000 موارد و بیش از 500 مرگ و میر.

دکتر یعقوب Quinton یک طب داخلی پزشک در UCLA گفت: پزشکان در لوس آنجلس و شهرهای دیگر شده اند که آمار هنوز به عنوان بد به عنوان نیویورک در حال آماده شدن برای آنچه که هفته آینده ممکن است نگه دارید.

“بسیاری از ما در حال مرتب کردن بر اساس در نظر گرفتن یک نفس عمیق قبل از شیرجه رفتن و آماده شدن برای دیدار با چالش هایی که می آیند,” او گفت:. “کسانی که در حال حاضر هولناک با COVID موارد در ضخامت از یک مبارزه است که احساس می کند بسیار شبیه تعریف پزشکی چالش از زندگی ما است.”

آنچه که در مسیر?

فرر گفت که درک ما از شیوع و مسیر آن را احتمالا به بهبود به عنوان تست را افزایش می دهد و فراهم می کند اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به سرعت این ویروس در حال گسترش است.

تبلیغات

“مدل سازی است فقط به عنوان خوب به عنوان داده های شما باید برای ورود به مدل و در واقع ما در یک نقطه ضعف در اینجا در L. A. شهرستان و بقیه از کالیفرنیا چون ما فقط انجام نداده بسیاری از تست نشده است,” او گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه.

با این حال او گفت که او فکر می کند آن را کاملا ممکن است که مورد اعداد ادامه خواهد داد به افزایش برای سه هفته بیشتر در L. A. شهرستان به عنوان یک اخیر دانشگاه واشنگتن طرح پیشنهاد شده است. این مدل پیش بینی شده است که در کالیفرنیا coronavirus موارد خواهد اوج در آوریل 25. این پروژه ها در مجموع 6,109 مرگ و میر از طریق Aug. 4.

“من فکر می کنم این پیش بینی احتمالا در هدف با توجه به آنچه که ما در حال دیدن” فرر گفت: از مارس 25 اوج تاریخ پیشنهاد شده توسط محققان. فرر گفت که او انتظار دارد مورد اعداد به ادامه به دو هر چهار تا شش روز در هفته با توجه به افزایش سریع است که تا کنون دیده شده است در منطقه.

گسترش سریع

او با اشاره به مورد شماره سه برابر بیش از شش روز است.

“با توجه به آنچه ما می دانیم درباره گسترش از جاهای دیگر و با توجه به چه تعداد ما هستند … شما می توانید ببینید که ما به احتمال زیاد برای بسیاری از مردم در اینجا است که در حال رفتن به آلوده بیش از سه هفته بعد. و که می شود گفت مهم ترین چیزی که من فکر می کنم برای عموم در مدل سازی است که واقعا درک جدی از چه چیزی نهفته است در مقابل ما — که تعداد زیادی از مردم به راحتی می توانید دریافت کنید اگر ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما به آن کمی سخت تر است.”

ماهیت ویروس باعث می شود آن را سخت تر است.

“هیچ یک از ما مصونیت و این یک نقطه ضعف واقعی زمانی که شما یک ویروس مانند COVID-19 که به نظر می رسد که به راحتی گسترش زمانی که مردم در تماس نزدیک با یکدیگر,” او گفت:.

“اعداد می توانید بزرگ که بدان معنی است که مفاهیم برای سیستم بهداشت و درمان هستند به همان اندازه چشمگیر است. بدون کاهش گسترش ما می تواند به راحتی پایمال سیستم ما در اینجا در L. A. شهرستان و کل سیستم بهداشت و درمان در کالیفرنیا,” او گفت:. “به همین دلیل ما درخواست با مردم — انجام بخشی خود را.”

تبلیغات

در واقع L. A. ساکنان می توانید تفاوت را. اجتماعی فاصله قوانینی که در زمان اثر در طول هفته گذشته می تواند یک تفاوت عمده — اما احتمالا منعکس شده در زمان افزایش موارد است.

“من پیش بینی خواهد شد که ما ادامه خواهد داد برای دیدن افزایش می دهد در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر است اما من فکر می کنم ما باید قادر به دیدن برخی از درست کردن این اعداد در چند هفته به دلیل فاصله فیزیکی اقدامات” UCLA اپیدمیولوژی دکتر رابرت Kim-Farley گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im