آن را امن برای رفتن به ورزشگاه ؟ L. A. مقامات اصرار coronavirus احتیاطی

لس آنجلس مقامات بهداشت گفت: آنها توصیه کرد که مردم از ورزشگاه با توجه به کروناویروس, اما آنها اصرار که مراجعان اقدامات احتیاطی ویژه.

دکتر باربارا فرر, این شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر گفت که در حالی که ورزشگاه شده اند بسته حس مشترک است نیاز به کاهش گسترش ویروس. او می خواست مردم را به چرخش کلاس ها و فعالیت های دیگر که در آن آنها خواهد بود کمتر از شش فوت دور از دیگران است.

در حال چرخش است “نه فعالیت های خوبی در حال حاضر,” او گفت:.

همانطور که برای استفاده از تجهیزات سالن های بدنسازی, او را تشویق مراحل زیر است:

تبلیغات

—دستهای خود را قبل از استفاده از تجهیزات.

—پاک کردن تجهیزات قبل از استفاده از.

—پاک کردن تجهیزات دوباره بعد از استفاده از.

—دستهای خود را دوباره بعد از استفاده از این تجهیزات است.

تبلیغات

“اگر شما در حال رفتن به رفتن به ورزشگاه و شما نیاز به معرض نه خودتان و نه دیگران در معرض” او گفت:. “شما نیاز به یک مقدار زیادی از احتیاط است.”

به گفته مقامات اجتماعی فاصله ضروری است به کند کردن روند گسترش این ویروس در این نقطه است. اما حفظ یک فاصله امن ممکن است ممکن است در شلوغ ورزشگاه.

دیگران پیشنهاد رفتن به ورزشگاه و تنها زمانی که وجود دارد نه جمعیت بزرگ در حالی که برخی از جوامع را به نام ورزشگاه به نزدیک است.

L. A. شهرستان عامه و تایید هشت مورد جدید از coronavirus آوردن مجموع به 40 به عنوان جامعه گسترش شدت یافته است.

سه تا از این موارد به احتمال زیاد نتیجه جامعه انتقال و دو نفر از این افراد در بیمارستان بستری فرر گفت.

مقامات گفتند که انتظار می رود تعداد موارد به گسترش به طور قابل توجهی به عنوان مردم بیشتر تست شده است. فرر گفت: L. A. شهرستان رو بیشتر تست کیت های این هفته اشاره کرد که آزمایش اولیه محدودیت ها ساخته شده اند برآورد دشوار است برای جمع آوری.

“آن بسیار سخت به می دانم که چگونه بسیاری از موارد ما,” او گفت:.

فرر همچنین گفت که مقامات انتشار جغرافیایی مکان ها و گروه های سنی از موارد شناخته شده در دوشنبه. کسانی که ممکن است در تماس نزدیک از افرادی که تست مثبت برای این ویروس ممکن است شروع به دریافت “پتو قرنطينه” به جای اینکه مصاحبه اول فرر گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de