است COVID-19 تغییر چگونه ما اندازه گیری فاصله ؟

بزرگنمایی این تصویر

ساکن مذاکرات در تلفن در حالی که راه رفتن در Jiangtan پارک پس از بازگشایی در ماه مارس در ووهان هوبئی چین است. جدید بیماری همه گیر کوروناویروس احساس هزاران مایل دور تا زمانی که آن را نمی. به عنوان موارد در آمریکا سر به فلک کشید بسیاری متوجه یک تغییر — از تماشای این عناوین به تماشای آنچه ما را لمس کنید. گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

گتی ایماژ

جدید بیماری همه گیر کوروناویروس احساس هزاران مایل دور تا زمانی که آن را نمی. به عنوان موارد در آمریکا سر به فلک کشید بسیاری متوجه یک تغییر — از تماشای این عناوین به تماشای آنچه ما را لمس کنید. شنوندگان نوشت: به ما, پادکست, خشن, ترجمه, توصیف احساس همگام با دولت خود را, خود, دوستان, همسایگان خود است.

اما آنچه در مورد قطع در داخل خانه خود?

Liying, 31, زندگی در حال حاضر در حومه کانکتیکات اما او متولد شد و در ووهان شهر در چین که در آن رمان کروناویروس اولین بار شناسایی شده در اواخر ماه دسامبر. او پس از وحشتناک به روز رسانی از خانواده گسترده وجود دارد. از جان گذشته برای کمک به او شروع به جمع آوری کمک های مردمی با دیگر آمریکایی چینی در محله خود برای خرید N95 ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی در eBay به ارسال به ضعف بیمارستانها در ووهان. (هر چند او خریداری این تجهیزات در بازار خصوصی او خواسته است که ما نه با استفاده از نام خانوادگی او را چرا که او نگران او می شود مورد آزار و اذیت بیش از تسهیل حمل و نقل از ماسک برای چین یک موضوع داغ سیاسی در حال حاضر.) او به یاد می آورد بسیاری از اواخر شب همه خواب همسایه ویندوز تاریک او خواهد بود در کف آشپزخانه اسکن گوشی خود را برای معاملات در ماسک و تجهیزات حفاظتی.

در ضمن شوهر, فدریکو, 32, خواهد او ارسال متون خود را از طبقه بالا اتاق خواب, خواست او را دوباره به تخت. راه او آن را دیدم او تا به حال یک کار سخت و دو بچه های کوچک به تمایل به. COVID-19 مشکل بود هزاران مایل دور.

بزرگنمایی این تصویر

مشتریان خرید محافظ ماسک صورت در یک داروخانه در ووهان در ماه ژانویه است. در ایالات متحده Liying شروع به جمع آوری کمک های مردمی با دیگر آمریکایی چینی در محله خود برای خرید N95 ماسک و دیگر لوازم پزشکی در ای بی برای ارسال به ضعف بیمارستانها در ووهان. هکتور Retamal/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

هکتور Retamal/خبرگزاری گتی ایماژ

اما Liying نبود اندازه گیری او فاصله از این بیماری همه گیر در فضا است. او فکر می کرد در مقیاس زمان: چند هفته تا کسانی که ماسک می رسند? چگونه بسیاری از روز قبل از آخرین پرواز باری از آمریکا قطع شود و وجود خواهد داشت هیچ شانسی برای ارسال منابع? هر چند او و همسرش شد اشغالگر همان خانه آنها اندازه گیری این بحران با دو معیارهایی.

اما این مورد را تغییر دهید.

فدریکو است از لمباردی, ایتالیا — یکی از اولین و سخت ترین-آمار مناطق اروپا است. در اواخر فوریه فدریکو یک تماس از پدرش گفت که او بود که دستور به پوشیدن ماسک خود را به کار در اداره پست. در چند هفته فدریکو برادر خواهد بود فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی حق را به خط مقدم از این بیماری همه گیر در ایتالیا.

شانس چه هستند? زن و شوهر هر دو از مربوطه در فاصله این بیماری همه گیر در خانه خود قاره است.

“همه دوستان ما در حال خندیدن ما” فدریکو اذعان می کند “نه که خیلی در مورد خنده.”

اخبار از لومباردی تغییر پویا بین زن و شوهر. هیچ بیشتر وجود دارد در اواخر شب متون از طبقه بالا. سوالات بیشتری در مورد اینکه چرا Liying شد هماهنگی پروازهای باری و در حال اجرا یک مینی تلاش های امدادی از آشپزخانه خود را. در حال حاضر فدریکو شد صرف زمان زیادی را به عنوان همسر خود را اسکن های بین المللی سایت های خبری. واحد اندازه گیری او با استفاده از به محاسبه دوری از ویروس بدبختانه: از مایلز به روز.

بزرگنمایی این تصویر

ماسک محافظ تحمل نام پزشکی کارکنان و پرستاران دوخته به دیوار و در ماه آوریل در یک بیمارستان صحرایی برای coronavirus بیماران خارج از کرمونا بیمارستان در لمباردی, ایتالیا. میگوئل مدینه/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

میگوئل مدینه/خبرگزاری گتی ایماژ

فدریکو و Liying به طور ناگهانی در بر داشت آن را آسان به توافق بر روی همه چیز — مثل کشیدن خود را جوان تر از کودک مراقبت روز و یا نهی هر دو فرزندان خود را از رفتن به زمین بازی هفته قبل از هر کس در اطراف آنها انجام همان. “این بخشی از تنهایی یا انزوا احساس” فدریکو می گوید: “رفتن را از طریق کاری و نداشتن پشتیبانی و یا حتی درک درستی از مردم در اطراف شما است.” آن را نا امید که دوستان و همسایگان خود در کانکتیکات هنوز اقدام جدید کروناویروس بود دور مشکل, اما او می دانست که “شما را اهمیت بیشتر به حقایق و شرایطی که شما را لمس شخصی.” پس از تمام نشده بود او یکسان انجام می شود تنها چند هفته زودتر ؟

در برخی از سطح همه ما می دانیم در این مورد خودمان: ما توجه بیشتر به چیزهایی که ما را تحت تاثیر قرار شخصا کمتر توجه به چیزهایی که دور به نظر می رسد. تکاملی که حس می کند. اما ممکن است که مغز ما سیمی برای یک حس از راه دور است که دیگر در مورد جهان ما در زندگی می کنند ؟ مدل از جهان ما در سر ما کهنه هنگامی که ما فکر می کنم چین یا ایتالیا به عنوان دور زمانی که یک ویروس وجود دارد می رسند در اینجا در روز ؟

بزرگنمایی این تصویر

یک مرد با پوشیدن دنده محافظ اسپری های ضد عفونی کننده در پیازا Duomo در میلان در لومباردی, ایتالیا در ماه مارس است. فدریکو که از لومباردی و همسرش Liying از ووهان کشیده خود را جوانتر و کودکان از مراقبت روز و ناکرده هر دو فرزندان خود را از رفتن به زمین بازی هفته قبل از هر کس در اطراف آنها در کانکتیکات ، پیرو Cruciatti/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پیرو Cruciatti/خبرگزاری گتی ایماژ

قطع که Liying و فدریکو احساس در آشپزخانه خود را در حال حاضر در حال پخش در سراسر ایالات متحده است. برخی از ما در حال اندازه گیری این بحران در زمان شمارش پایین روز تا زمانی که آن را ممکن است به پایان رسید — یا بدتر. دیگران از ما هنوز هم باید لوکس اندازه گیری فاصله در مایل است.

در حومه کانکتیکات که در آن Liying و فدریکو زنده مدارس و غیرضروری کسب و کار بسته شده است. فدریکو با استفاده از, امیدوار, اما همچنین سرد عبارت برای توصیف آن دوره در زندگی خود را هنگامی که برای اولین بار همسر خود را و سپس او درک خطر است که هیچ کس در اطراف او به نظر می رسید برای دیدن. “ما از همگام سازی برای یک زن و شوهر از هفته,” او می گوید. “در حال حاضر من احساس می کنم بیشتر درک” فدریکو می گوید. “من احساس می کنم آن را یک نگرانی مشترک. و من احساس می کنم که ما همه در آن با هم.”

در حال حاضر او می گوید او و همسایگان خود هستند “در همگام سازی.” آن را تنها یک ماده از زمان قبل از همه ایالات متحده آمریکا است که در همان زمان در مقیاس ؟ قبل از این بیماری همه گیر می شود شخصی برای همه ؟

Liying می گوید: همسایگان در حال حاضر به آنها را برای مشاوره در مستند زندگی می کنند. این گروه از آمریکایی چینی که او با به خرید ماسک برای ارسال به ووهان در حال حاضر با استفاده از اتصال خود را به کارخانه های چینی به ارسال کمک های مالی دیگر در راه است. آنها منابع ماسک از چین به ارسال به کانکتیکات ادارات پلیس و ایستگاه آتش نشانی و بیمارستان ها.

Liying است تعجب برای پیدا کردن خودش در مورد آینده خوشبین. در حالی که همسایگان خود در کانکتیکات سرپا ایستادن کردن فروشگاه ها در شهر ووهان شروع به بازگشایی شده است. مادر بزرگ او همیشه به او وعده داده است که این بیماری خواهد بود که چگونه او در سمت چپ این جهان است. Liying است که در نهایت اجازه خودش به او اعتقاد دارند. اما Liying ترس است که او را خوش بینی است که ناخواسته و از مرحله که در آن او زندگی می کند. بنابراین او را نگه می دارد و آرام در مورد چگونه او احساس می کند و آنچه او می بیند. و آن را هنوز هم خیلی تنهایی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im