کالیفرنیا به رهبری بازگشت به خشکسالی و یا آیا ما واقعا هرگز ترک یکی است ؟

اخیر ایالات متحده خشکسالی نظارت صادر شده در روز پنجشنبه نشان می دهد بیضی شکل پچ مرکزی کالیفرنیا لغزش به متوسط خشکسالی است. این است که پس از چند ماه که در آن خشکسالی مانیتور نشان داد دولت به تقریبا خشکسالی-رایگان.

la-me-drought-monitor-021320-01.jpg

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

این 2018-19 آب سال که آمد به ماه ژوئن گذشته خوب بود — بالاتر از حد متوسط در بسیاری از مکان ها در دولت — ولی عالی نیست. این 2019-20 آب سال رو به شروع سریع با یک زن و شوهر از قوی طوفان و جنوب کالیفرنیا بود بالا فصلی هنجارهای حتی به عنوان شمال کالیفرنیا عقب مانده. سپس در ژانویه و فوریه — دو دولت مرطوب ماه — تبدیل استخوان خشک می شود. و فوریه به نظر می رسد بعید است که غلبه بر آن خشک عادات قبل از ماه به پایان می رسد حتی اگر تقویم را قرار داده است یک روز اضافی در این سال که در آن سعی کنید.

مداوم ریج از فشار بالا گرفته تا اقامت در شرق اقیانوس آرام و آن را نشان می دهد هیچ نشانه ای از budging. آن است که انحراف طوفان به منطقه شمال غربی اقیانوس آرام که بدان معنی است که بیشتر در آب و هوای خشک برای کالیفرنیا.

تبلیغات

اما آیا خشکسالی در کالیفرنیا تا کنون واقعا در پایان ؟ Climatologist و آب و متخصص لایحه Patzert فکر می کند در جنوب کالیفرنیا همچنان به صورت فرو رفته در دو دهه خشکسالی و او با استفاده از بارش آمار و ارقام مرکز شهر لس آنجلس برای نشان دادن نقطه خود را.

بیش از یک دوره از 143 سال متوسط بارندگی سالانه ثبت شده در مرکز شهر لس آنجلس شده است 14.93 اینچ است. نگاهی به بارش آمار و ارقام مرکز شهر لس آنجلس از سال 1999 تا سال 2019 نشان می دهد بسیاری از متاسفانه خشک سال از قوی مرطوب هستند.

la-me-20-year-drought-01.jpg

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

در طول 21 سال با پایان دادن به 2019 فصل 14 سال بوده است کمتر از متوسط و تنها هفت شده در بالا با توجه به Patzert که اخیرا با ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت. در واقع سه تا از خشک ترین سال پس از سال 1878 رخ داده است در طول این دوره: سال 2002 2007 و 2018. این دوره از سال 2012 تا 2016 اختصاص پنج خشک ترین سال متوالی در تاریخ ثبت شده که میانگین بارندگی در هر سال تنها 7.74 اینچ یا 50 درصد از حد نرمال است.

تبلیغات

در طول این سال 1999 تا سال 2019 دوره در مرکز شهر لس آنجلس شد و در مجموع تقریبا 52 اینچ زیر متوسط Patzert اشاره می کند. “آن را مانند از دست دادن سه و نیم میانگین سال از بارش بیش از 21 سال گذشته.”

کاهش بارندگی آورده متوسط برای کسانی که سال ها به 12.47 اینچ در هر سال — 2.47 اینچ کوتاه عادی هر سال به طور متوسط. “که mucho زمین آب آبیاری برای محصولات تعداد زیادی از مرده چمن و مرگ و میر دسته جمعی در جنگل های کالیفرنیا گفت:” Patzert.

“این خشکسالی نیست به سادگی می آیند و هر سال آن را ادامه داد تا به تعمیق برای دو دهه” Patzert توضیح می دهد. “و این اثرات شده اند و ماندگار برای ساکنان شهری و کشاورزان و مدیران آب و به ویژه آتش.”

اثرات خشکسالی مداوم مدت زمان طولانی گذشته. برای مثال دریاچه مید کلید مخزن تشکیل شده توسط سد هوور بر روی رودخانه کلرادو در تامین آب برای میلیون ها نفر از مردم در آریزونا و کالیفرنیا و نوادا از جمله لس آنجلس. در سال 1999 سطح آن بود 1,212 فوت بالاتر از سطح دریا. در حال حاضر آن را در 1,094 پا — 118 پا پایین تر است که نشان دهنده 50% کاهش حجم دریاچه. آن را در چندین دهه برای مخزن به بهبود Patzert هشدار می دهد.

“که شوم چون مردم خدمت توسط آب از رودخانه کلرادو است منفجر شد و پس از 1950s” گفت: Patzert. “دریاچه مید که ما خشکسالی مانیتور برای جنوب غربی آمریکا.”

Patzert تاکید می کند که در حالی که یک یا دو خشک سال می توان مجازات یک ساختمان به آرامی در مقیاس بزرگ خشکسالی بسیار مخرب تر است. طولانی عمده خشکسالی صفر نیست و یا 50 درصد زیر نرمال باران. خشکسالی هستند وقتی که شما قطره از میانگین 14.93 اینچ باران در هر سال به 12.47 اینچ — ظریف 16 درصد کاهش در میانگین باران برای 21 سال او توضیح داد. دو دهه افت سطح دریاچه مید نتیجه است.

“تاریخچه و علم به ما نشان می دهد که خشکسالی بزرگ دراز و آنها موم و افول” گفت: Patzert. “این درست است به خصوص در غرب آمریکا است. بزرگ گرد و غبار باول آغاز شده در سال 1930 به طول انجامید و برای تقریبا یک دهه است. کالیفرنیا با تجربه در دوباره خاموش-دوباره خشکسالی از اواسط 1940s از طریق اواخر 1970s. در طول این مدت طولانی خشک جادوها یک مرطوب یا دو سال می تواند تسکین موقت, اما نمی خواهد استراحت چند سال خشکسالی” Patzert نتیجه می گیرد.

“خشکسالی و ساخت تدریجی و بهبودی اتفاق می افتد در حرکت آهسته را با یک مرطوب سال” گفت: Patzert. “خشکسالی و شما احمق. شما فکر می کنید شما و آنها شما کشش پشت در است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>