IRS کاهش بودجه و نیروی انسانی چالش های ایجاد Coronavirus پرداخت سردرد

بزرگنمایی این تصویر

سرویس درآمد داخلی دفتر مرکزی در واشنگتن دی سی معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

سرویس درآمد داخلی تحت فشار به سرعت پراکنده $1,200 پرداخت وعده داده شده به بسیاری از افراد در 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه. کارشناسان می گویند این می تواند ماه برای همه, برای دریافت چک با برخی از مردم احتمالا انتظار تا پس از آنها فایل مالیات خود را در سال آینده.

بیش از 10 سال گذشته IRS بودجه کاهش پیدا کرد تقریبا 20% از خروج از آژانس با پیری تکنولوژی و وادار کردن آن به عقب کاهش کارکنان و آموزش به گفته کارشناسان. استرس اضافه شده از coronavirus است که در حال حاضر باعث خدمات به مشتریان سردرد.

“هیچ قحط و غلا از افرادی که واجد شرایط برای انجام این کار و آنها overworked گفت:” علامت گذاری Everson که در خدمت به عنوان نمایندگان کمیساریای از 2003-2007 تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش است. “اگر شما در حال رفتن به دریافت یک بررسی در پست الکترونیکی آن را به عنوان اواخر به عنوان پایان ماه اوت.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت آمریکا روز شنبه که اولین دور از coronavirus پرداخت خواهد شد واریز مستقیم در هفته آینده. دموکرات ها در خانه راه و وسیله کمیته برآورد حدود 60 میلیون نفر خواهد بود واجد شرایط برای کسانی که سپرده — بخش کوچکی از حدود 150 میلیون نفر IRS در برآورد خواهد فایل مالیات در این سال است.

باقی مانده 90 میلیون همراه با میلیون ها نفر بیشتر خواهد که به صبر برای سپرده های پست الکترونیکی است که طول می کشد زمان. اما سردرد وجود دارد متوقف نمی.

برخی از مردم ممکن است ساخته شده بیش از $99,000 درآمد درپوش سال گذشته معنی آنها را از دست پرداخت. اما اگر آنها را از دست داده و درآمد خود را کاهش یافته است, آنها می توانند و می باید برای رفتن به IRS در سال 2021 به دریافت و پرداخت های خود را.

Everson که در حال حاضر معاون رئیس در کسب و کار مالیاتی مشاوره AlliantGroup می گوید: مردم اشتباه در مورد پرداخت نباید زحمت تلاش برای تماس با IRS به سعی کنید به شکل از چه باید بکنید.

“من نمی خواهد وکیل کسی که به تماس در” Everson گفت. “شما نمی خواهید برای دریافت از طریق تلفن است.”

IRS خود موافق است. بخشی از سایت خود را اختصاص داده شده به کروناویروس پرداخت مشاوره “انجام تماس نیست” و “بررسی برای به روز رسانی.”

که اتکا به روز رسانی وب سایت ایجاد یک لایه دیگر از سردرگمی برای بسیاری از افراد کم درآمد و افراد مسن. نینا اولسون که در خدمت از سال 2001 از طریق ماه اوت گذشته به عنوان IRS داخلی دیده بان به عنوان شناخته شده ملی مالیات دهندگان مدافع گفت: بسیاری از مردم بدون بانک اطلاعات در فایل هم لازم نیست دسترسی به اینترنت است.

اولسون می گوید IRS نیروی کار شده است به شدت تهی از طریق کاهش بودجه و بیشتر کاهش می یابد که این سازمان تلاش می کند تا مطابق با CDC حکم اجتماعی فاصله برای کمک به کاهش سرعت گسترش Coronavirus.

“برخی از آنچه را که ضربه زدن به کف اتاق برش است که کیفیت خدمات مالیات دهندگان” اولسون گفت. “این است که واقعا یک مشکل زمانی که شما در حال پرداخت پول به مردم در شرایط بحرانی که در آن مردم در حال حاضر مضطرب و این می تواند یک موضوع از زندگی یا مرگ برای یک فرد و یا یک کسب و کار است.”

Mnuchin می گوید IRS است که عجله برای قرار دادن با هم یک وب پورتال به مردم اجازه می دهد برای به روز رسانی بانک و اطلاعات شخصی خود را به طوری که آنها می توانید با استفاده از رسوب مستقیم. اما کسانی که نه تنها به سوالات مردم.

اولسون می گوید بسیاری از کم درآمد مالیات دهندگان و افراد بدون حساب بانکی دریافت بازپرداخت خود را از طریق پیش پرداخت کارت اعتباری. کسانی که کارت بانکی به احتمال زیاد دیگر فعال اما اطلاعات حساب هنوز هم ممکن است در فایل با IRS. اگر امداد پرداخت به کسانی که کارت آن دسته از مالیات دهندگان را مجبور به رفتن را از طریق فرایند کار که با IRS.

آژانس می گوید که آنها برنامه ریزی برای مردم ارسال نامه ای به اطلاع آنها 15 روز پس از پرداخت فرآوری شده و یا به آنها ارسال می شود. هدف این است که برای تایید است که مردم پرداخت و اگر آنها نمی, آنها را فرصتی برای آشتی.

اولسون و Everson گفت: این coronavirus-مشکلات خاص سخت شده اند برای آژانس برای پیش بینی, اما وجود دارد بسیاری آژانس انجام داده اند می تواند به آماده شدن برای یک فاجعه اقتصادی مانند یک جنوبی کشور امروز اگر آنها تا به حال کمک های مالی به آن را انجام دهد.

“وجود دارد یک سری از بودجه کاهش و تخلیه نیروی کار و به خصوص در فن آوری منطقه” Everson گفت. “فن آوری شما نیاز به به طور مداوم سرمایه گذاری شده است که در کوتاه واقعا تغییر کرده است.”

Everson گفت که او نگران فشار بر روی سیستم و با عجله به موضوع پرداخت نیز قرار می دهد این سازمان در معرض خطر داده breech.

در این زمان اقدام به مالیات دهندگان مدافع Bridget رابرتز منتشر شده یک گزارش در ماه ژانویه با شرح چگونگی 20 درصد بودجه کاهش بیش از دهه گذشته منجر به 20 درصد کاهش در نیروی کار حتی به عنوان تعدادی از واصل گرداند تا 9 درصد افزایش یافته.

IRS دیده است کمک های مالی خود را افزایش اندکی بیش از چند سال گذشته برای اولین بار در سال 2018 پس از کنگره تصویب کاهش مالیات مشاغل و عمل می کنند. اما آن را افزایش می دهد ساخته شده است تا برای کاهش آن بودند در شروع سال 2013 زمانی که آژانس بود که درگیر یک رسوایی است.

کنگره جمهوری خواهان را متهم کرد که آژانس با استفاده از ایدئولوژیک با هدف قرار دادن به انکار غیر انتفاعی به سازمان IRS تلقی سیاسی محافظه کار است. تشکر. جیم اردن R-اوهایو کمک کرد که منجر به درایو برش آژانس بودجه گفت: لازم و پاسخ به رسوایی.

“هنگامی که شما یک آژانس فدرال با قدرت و نفوذ و توانایی تاثیر شهروندان آمریکایی’ زندگی مانند IRS است و شما کشف خواهید کرد که آنها هدف قرار دادن افراد بر اساس باورهای سیاسی است که ترسناک” اردن در مصاحبه ای گفت:. “و پس از آن آمدن و درخواست برای اطلاعات بیشتر مالیات دهندگان دلار منظورم واقعا که فقط نمی خواهید به پرواز است.”

اردن و سابق کنگره و فعلی کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع رهبری محافظه کار خانه آزادی انجمن در طول رسوایی. آنها هر دو با انتقاد از آژانس برای شکست اداری و سوء مدیریت.

دموکرات ها را رد کرد و این رسوایی در زمان و بازسازی بیشتر از بودجه زمانی که آنها در زمان کنترل کنگره پس از انتخابات 2018. تشکر. لوید Doggett D-تگزاس که منجر فرعی است كه ناظر به مسائل مالیاتی گفت: آنها در حال بازی گرفتن.

“جمهوریخواهان مطمئن باشید که IRS کمتر قادر به انجام آن کار” Doggett گفت. “من فکر می کنم آن را بزرگ خواهد بود اگر ما می تواند یک طرح دو حزبی به عنوان یک نتیجه از این بحران به نگاه IRS و سعی کنید به ساده کردن آن ساده آن را برای این قرن است.”

اردن خواهد حکومت نه از امکان در نظر گرفتن آینده نمایندگان بودجه را افزایش می دهد در صورتی که آژانس می تواند ثابت کند که آنها لازم نیست که منابع به اندازه کافی به طور کامل پیاده سازی coronavirus قانون. اما او همچنان تمایلی به موافقت با انتقال هر گونه هزینه های دور از مستقیم کمک به صندوق یک آژانس فدرال.

Doggett, Everson و اولسون همچنین نگرانی که IRS نیروی کار است که بیشتر توسط تخلیه coronavirus شیوع. یک سخنگوی این سازمان گفت: 45,000 از حدود 80,000 IRS کارکنان در حال کار از راه دور و هزاران نفر دیگر هستند مطابق با CDC مقررات به عنوان آنها همچنان به کار در دفاتر سراسر کشور.

بیش از 20 ، 000 کارکنان موقت ترک اما IRS گفت: این ویروس نمی خواهد تاثیر توانایی خود را برای دریافت پرداخت.

با توجه به تمام چالش ها Everson و اولسون می گویند به طور کامل حل و فصل پرداخت ممکن است تا سال آینده. در حال حاضر آنها را به برخی از مشاوره: به دنبال IRS دستورالعمل و جلوگیری از تماس, به یاد داشته باشید به فایل خود را مالیات و جلوگیری از کلاهبرداری است که درخواست اطلاعات شخصی از طریق تلفن. IRS هرگز به شما تماس بگیرید و بپرسید شما برای اطلاعات شما Everson گفت.

“کسی که راحت رفتن آنلاین خود نیاز به پیدا کردن یک دوست و یا نسبی است که می تواند کمک به آنها را از طریق تعامل با سرویس” Everson گفت. “اگر شما از شنیدن IRS و واقعا IRS آنها را نادیده بگیرد اگر آنها به شما ارسال یک نامه.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im