ارتش عراق می گوید 2 راکت پایگاه در نزدیکی بغداد بدون هیچ ضرر و زیان

بغداد – دو راکت در عراق پایه آباد توسط نیروهای آمریکایی در شمال بغداد عصر روز دوشنبه بدون ایجاد هیچ گونه تلفات نظامی عراق گفت: سومین این ماه و تنها چند روز پس از واشنگتن و بغداد راه اندازی استراتژیک شد.

این موشک کاتیوشا زده اردوگاه تاجی و باعث آسیب های جزئی اما بدون آسیب با توجه به ارتش عراق در بیانیه ای. در ماه مارس دو آمریکایی و یک سرباز انگلیسی کشته شدند زیر رگباری از راکت ها در اردوگاه تاجی است که استفاده می شود به عنوان یک پایگاه آموزشی برای تعدادی از سال است.

جلسه اول از مقدار پیش بینی استراتژیک مذاکرات بین ایالات متحده و عراق آغاز شد و پنج شنبه است و برای ذخیره کردن دستور کار برای ماه های پیش رو از جمله حضور نیروهای آمریکایی در کشور ایران مورد حمایت گروههای شبه نظامی اقدام خارج از دولت و عراق را وخیم بحران اقتصادی است.

آمریکا معاون وزیر امور خارجه دیوید Schenker در نظرات به خبرنگاران در واشنگتن پس از جلسه گفت: عراق متعهد شده بود به “حرکت به جلو و انجام تعهدات خود” با توجه به حملات شبه نظامیان هدف قرار دادن آمریکا حضور.

روز شنبه در حمله ظاهر شده اند به یک تست از این تعهد است. بیانیه ای از عراق مشترک فرماندهی عملیات پس از حمله گفت: دستور داده شده بود برای راه اندازی یک تحقیق “به فاش کردن این اشخاص است که با وجود هشدارهای ما برای آنها به دنبال تضعیف عراق است.”

یک روز قبل از مذاکرات شروع یک فروند راکت به چند صد متر (متری) از سفارت آمریکا در بغداد را غنی منطقه سبز.

یکی دیگر از حمله موشکی روز سه شنبه رخ داد حاشیه بغداد فرودگاه که شامل یک پایگاه نظامی مورد استفاده نیروهای ایالات متحده. وجود دارد هیچ گزارش تلفات و یا آسیب.

ایالات متحده را متهم کرده است ایران رهبر انقلاب از انجام چنین حملات در گذشته است. چندین حملات هدفمند منافع ایالات متحده در اوایل ماه مارس از جمله سه پایگاه های نظامی شناخته شده به خانه نیروهای ایالات متحده. آمریکا رهبری ائتلاف خارج شده است از چندین پایگاه در سراسر عراق در خروج برنامه ریزی شده.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>