عراق آسانسور خبرگزاری رویترز تعلیق بیش ویروس گزارش

بغداد – عراق اجازه خواهد داد که خبرگزاری رویترز به بازگشت به کار پس از آن مجوز به حالت تعلیق در آمد در اوایل این ماه بیش از یک گزارش که دولت underreporting coronavirus موارد آژانس خبری روز یکشنبه گفت.

آژانس تعلیق در آمد و پس از یک مه 3 داستان ذکر منابع متعدد که گفت: دولت گزارشدهی نادرست coronavirus موارد که تعداد واقعی از آلوده در سراسر کشور در هزار است. عراق بود و گزارش موارد در صدها نفر در آن زمان است.

اخبار آژانس نیز جریمه 25 میلیون دینار عراق و یا در مورد $20,800.

در یک خبر یکشنبه, آژانس گفت: آن مطلع شد عراق ارتباطات و رسانه های کمیسیون رسانه های کشور تنظیم کننده است که تعلیق بود که برداشته “اجازه می دهد تا شفاف و بی طرفانه کار توسط رسانه ها.”

ایسنا گفت: از آن قدردانی از تلاش های انجام شده توسط مقامات عراق و CMC به حل و فصل این موضوع. رئیس جمهوری عراق Barham صالح گفته بود دفتر خود مشغول به کار بود به لغو تعلیق در اظهارات به سی ان ان در هفته گذشته.

با توجه به رسمی وزارت بهداشت آمار و ارقام عراق 1,539 تایید coronavirus موارد است. حداقل 82 نفر کشته شده اند از ویروس و 1,009 بهبود بود.

به گزارش رویترز گفت: “تعداد واقعی از ویروس موارد در محدوده 3000 تا 9,000.

این حادثه بار دوم روزنامه نگاران آمده اند زیر آتش برای به چالش کشیدن رسمی تعداد coronavirus موارد در خاورمیانه است. در اواخر ماه مارس مصر اخراج یک خبرنگار گاردین بیش از یک گزارش با استناد به یک مطالعه که پیشنهاد موارد در مصر بيشتر از مقامات گزارش شده بود.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im