ان پی آر

ایران گزارش جزئیات زنجیره ای از اشتباهات در تیراندازی کردن اوکراین هواپیمای مسافربری

بزرگنمایی این تصویر

تیم های امداد و نجات بررسی خرابه اوکراین هواپیمای سرنگون مدت کوتاهی پس از take-off در پایتخت ایران تهران در Jan. 8. ایران می گوید غم انگیز سری از اشتباهات منجر به حمله موشکی. اکبر توکلی/ایرنا/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اکبر توکلی/ایرنا/خبرگزاری گتی ایماژ

خطای انسانی misaligned موشک از سیستم هدایت و تصمیم به آتش بدون مجوز کمک ایران به سقوط یک هواپیمای مسافربری غیر نظامی در ماه ژانویه با توجه به یک گزارش جدید از ایران سازمان هواپیمایی کشوری.

خطوط هوایی بین المللی اوکراین پرواز 752 به ضرب گلوله کشته شد در مدت کوتاهی پس از برخاستن از تهران کشتن تمام 176 نفر در هیئت مدیره. برای چند روز هیچ کس در زمان مسئولیت اما نشانه ها اشاره کرد و نسبت به آن اصابت یک موشک. در نهایت ایران بستری را هدف قرار داده بود این هواپیما پس از اشتباه باور آن بود که آمریکا موشک.

“PS 752 شناسایی شد توسط یکی از دفاع هوایی واحد به عنوان یک تهدید و هدفمند در نتیجه” ایران را بررسی حوادث می گوید در معرفی آن قبل از تخمگذاری حقایق مربوط. کیف-محدود هواپیما دریافت مجوز از کنترل ترافیک هوایی را به پرواز از تهران به فرودگاه بین المللی امام خمینی. طرح پرواز بود رله به ایران دفاع هوایی مرکز هماهنگی و نظامی اعطا ترخیص کالا از گمرک برای هواپیما به ترک.

این زمانی است که همه چیز چپ چپ رفت. اشتباه شماره یک: یکی از ایران دفاع هوایی واحد شده بود نقل مکان کرد اما به دلیل خطای انسانی آن سیستم رادار هرگز وفراهم. بنابراین هنگامی که واحد کشف یک شیء سفر ناشناخته مسیر پرواز آن را درک نمی کنند که بوئینگ 737-800 که در حال حاضر بدست ترخیص کالا از گمرک.

دفاع هوایی واحد اپراتور ابلاغ فرمان در مورد جسم و شناسایی آن به عنوان یک تهدید. اما فرمان هرگز پاسخ داده و اجازه واحد اپراتور می دانم که کیف-محدود پرواز. “یکی دیگر لینک در زنجیره ای از وقایع تشکیل شده بود در این مرحله” این گزارش می گوید.

در حال حاضر این فاجعه هنوز هم می توانست برطرف, این گزارش می گوید اگر اشتباه شماره سه: “اگر در این مرحله او تا به حال شناسایی هدف به عنوان یک مسافر هواپیما, موشک نمی خواهد راه اندازی شده است.”

اشتباهات خود ادامه داد. از کنترل ترافیک هوایی دیدگاه ص 752 بود زیر آن اختصاص داده مسیر پرواز. اما داشتن شنیده نشده از فرماندهی دفاع هوایی واحد اپراتور شلیک بر روی هدف. او قرار نیست به انجام این کار; نظامی ایران روش آمده است که فردی واحد مجاز به آتش به صراحت و بدون گرفتن سفارشات برای انجام این کار. “چهارم لینک که منجر به شلیک این موشک در حال حاضر تشکیل شده است.”

اولین موشک به احتمال زیاد ضربه هواپیما, این گزارش می گوید. اما سرکش واحد هنوز ردیابی شی دوباره اخراج شدند. در حال حاضر این هواپیما از دست داده بود ارتباط رادیویی. آن را تبدیل به حق است. آتش سوزی در داخل هواپیما. دو دقیقه بعد از آن سقوط کرد به زمین بازی در Khalajabad انفجار در تاثیر. “این هواپیما را نگه داشته و سپس ضربه زدن به زمین و تندرست در یک مسیر به سمت فرودگاه, ساخت هواپیما, قطعات قربانیان خواص اشیاء و بدن باقی می ماند و متلاشی به طور کامل در یک منطقه وسیع در نزدیکی یک مجتمع مسکونی تفریحی و ورزشی پارک و باغ و اطراف آن زمین های کشاورزی” این گزارش می گوید.

تمام مسافران و خدمه کشته شدند.

“دنباله ای از حوادث به وضوح نشان می دهد که وقوع یک زنجیره ای از حوادث آغاز شده توسط یک خطای انسانی” این گزارش می گوید.

دولت ايران قبلا توضیح داده شده بود که آن را در بالا هشدار پس از آن اخراج حملات موشکی در عراق پایگاه های میزبانی نیروهای ایالات متحده. که حمله تلافی برای حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که به کشته شدن برجسته ایرانی فرمانده نظامی مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی و رهبر شبه نظامیان ابو مهدی Muhandis در بغداد در Jan. 3.

ایران است و تاخیر در ارائه محققان بین المللی با پرواز جعبه سیاه ضبط شده است اما بنا به گزارش ها متعهد به ارائه آن به محققان در جولای 20.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول