آیووا انجمن 2020: نتایج زنده و تجزیه و تحلیل

“من می خواهم یک مطلب متوسط نامزد’

جو بایدن لگد یک شنبه نوسان از طریق شرق آیوا در یک بسته بندی مرکز جامعه در نورث لیبرتی فقط در خارج از آیووا, شهرستان.

همسایگان Rosanne طبخ و 75 و جان ناخالص 77, از, آیووا, شهرستان بنا کردن یک جفت از صندلی در یک گنجه کت در پشت این رویداد فضا.

کوک در حال برنامه ریزی برای انجمن مینه سوتا بهداشت ، ctq اما چک کردن معاون سابق رئیس جمهور به عنوان یک پتانسیل انتخاب دوم انتخاب کنید — اگر Klobuchar مشخص نیست آستانه به پشته تا نمایندگان.

“من می خواهید یک نامزد معتدل اما من به دنبال کسی است که بیشتر تجربه های اخیر در کنگره” کوک گفت. “همچنین به صداقت کسی که جوانتر است. من فکر می کنم جو بایدن یک مرد بزرگ. من دوست داشتم او را برای مدت زمان طولانی. اما من مطمئن هستم که او حق انتخاب در این زمان است.”


کوک همسایه جان ناخالص است به طور کامل در بایدن را در اردوگاه.

“هیچ کس بهتر,” او گفت:.

بایدن متمرکز کرده است بسیاری از بیخ و بن سخنرانی چند روز گذشته صحبت کردن در مورد توانایی های خود را به این کشور را به عقب با هم.

“ما به شما هرگز دوباره عادی من فکر می کنم” ناخالص گفت. “و اقدامات سنا دیروز [در استیضاح محاکمه] نشان می دهد [جمهوری خواهان هستند] نه علاقه مند به حاکم تنها حفاظت از [رئیس جمهور] مغلوب ساختن پیشی جستن. و من فکر می کنم که حزب جمهوری خواه هرگز خواهد بود که دوباره همان. و من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به آسان به آن است.”

گروس می گوید: او می داند که یک کار به یاد ماندنی اما او فکر می کند بایدن بهترین شات در آن است.

— سام Gringlas, NPR, تولید کننده

↑ بازگشت به بالا

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>