روز بین المللی زنان: با کفش و سنگ اسلامگرایان مختل پاکستان تجمع

بزرگنمایی این تصویر

زنان از یک تندرو مذهبی حوزه علمیه در پاکستان اسلام آباد فرم نظامی سبک ردیف در یک ضد تظاهرات علیه یک روز بین المللی زنان مارس برگزار می شود در سراسر جاده. حوزه زنان متهم زنان بعد از رسیدن از ابتذال برای مناجات با شعار “بدن من است انتخاب من است.” Diaa حدید/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Diaa حدید/NPR

تظاهرکنندگان متعلق به گروه های اسلامگرای حمله یک روز بین المللی زنان تجمع در پاکستان اسلام آباد در روز یکشنبه پرتاب سنگ و تکه های گل و حتی کفش خود را. تظاهرکنندگان بودند که در یک رقیب تجمع برگزار شده توسط تندرو اسلامگرا سازمان به خصوص خشمگین یکی از شعار های این روز تجمع به تصویب رسید: “mera jism, mera marzi” – “بدن من است انتخاب من است.”

پلیس ضد شورش راه اندازی بزرگ پارچه سنگر به شیرجه رفتن رقیب تظاهرات که از سوی هر دو طرف از جاده اصلی. اما پلیس نیز وجود دارد برای محافظت از زنان در تظاهرات روز پس از تندرو مردان و زنان تهدید به خشونت است.

به عنوان اعتراض پیچ در پیچ پایین ده ها تن از مردان سعی کردم به فشار از طریق مانع شدن از جمله یک مرد برگزار شد که یک دختر کوچک نگاه داشته بر روی شانه های او. با توجه به تصویری آپلود به توییتر توسط یک خبرنگار پلیس با باتوم به آنها فشار به عقب. هنوز هم برای چند دقیقه آنها پرتاب پرتابه که پراکنده روز معترضان به عنوان روزنامه نگاران نشسته اند پشت جاده های بتنی تقسیم.

این گروه تندرو خود را عملیاتی و محافظه کارانه صحبت سر گرفت و به امواج رادیو و تلویزیون قبل از این تجمع را محکوم پاکستان فمینیست سازند و آنها را تشویق ضد اسلامی ابتذال با بالا بردن یک شعار است که اشاره کرد که تا به حال حق را به او خوشحال است.

تنش و حتی آب پز در یک بحث زنده نشان می دهد که در آن یک صفحه نمایش نویسنده سوگند در یک سخنرانی در لیبرال پس از او قطع او را با شعار شعار. “هیچ کس نمی خواهد حتی تف بر بدن خود” او فریاد زد: در یک کلیپ به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

بزرگنمایی این تصویر

یک تجمع اعتراضی در روز جهانی زن و تجمع در پاکستان اسلام آباد دارای بالاترین نقطهء کشتی نشانه آن است که بار خوانده شده “بدن من است انتخاب من است.” اسلامگرایان تندرو برگزار ضد تظاهرات در سراسر این جاده تا حد زیادی خشمگین که شعار آنها که گفته شد سازمان ملل متحد-اسلامی و مبتذل. آنها را متهم به روز راهپیمایان گسترش لیبرال غربی دستور کار است. Diaa حدید/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Diaa حدید/NPR

محافظه کار وکلا درخواست دادگاه در پاکستان سه شهرستانها سعی کنید ممنوعیت زنان پیاده روی. یکی از برجسته اسلامی رهبر مخالفان شناخته شده به عنوان مولانا فضل-ur-Rehman تهدید معترضان در فوریه. 29 هشدار آنها را به شعار “بدن من است انتخاب من است.” خدا کند ما نیز خواهد آمد به خیابانها و ما شما را نابود خواهد کرد” او هشدار داد. و یک معلم ارشد در Jamiat عوسجه های تندرو زنان حوزه علمیه در پاکستان گفت: NPR دانش آموزان خود را خواهد توقف مارس سازماندهی رقیب “عفت مارس است.”

“این یک مارس به متوقف مارس گفت:” زن که با استفاده از نام بنت Azwa (زنان در این حوزه اغلب با استفاده از نام و یا نام جعلی برای جلوگیری از شناسایی شدن توسط نهادهای امنیتی است که نظارت بر فعالیت های خود را). “ما در حال رفتن به اجازه دهید آن دسته از زنان مارس خیابان های کشور ما محله ما با کسانی که شعارهای مبتذل.”

خشونت تأکید چگونه تندرو اسلامگرا گروه بازی بر خشم محافظه کار بیش از شعار “بدن من انتخاب من” به دفاع از حضور خود در پاکستان – و نشان دادن عضلات خود.

رهبر مخالفان مولانا فضل-ur-Rehman است تلاش برای پیدا کردن یک toehold در پاکستان هرزگرد سیاست پس از حزب او مجبور شد به مخالفت. این تندرو Jamiat عوسجه بود با خشونت تعطیل در سال 2007 پس از یک بن بست که به کشته شدن بیش از 100 نفر است. زنان بازگشت به حوزه علميه تنها این فوریه و جرأت نیروهای امنیتی به آنها را حذف کنید دوباره.

روز یکشنبه ده ها تن از حوزه زنان تبدیل شده تا در ضد تجمع چادری در بلند سیاه و سفید لباس روسری و چهره حجاب جدا از ده ها تن از مردانی که ایستاده بود در نزدیکی یک پارک. آنها ایستاده بود در سبک نظامی ردیف مهیب خود را ظاهر تنها jarred آبی و سبز و صورتی کمان دوخته به شانه های خود را برای شناسایی که اتوبوس آنها باید بازگشت توضیح داد: یکی 25 ساله که فقط به نام Rubina.

“ما نمی خواهیم زنان را به انتخاب برای بدن خود را. انتخاب استوار با خدا,” او گفت:. تکان نسبت به روز مارس او در توصیف زنان وجود دارد به عنوان “برهنه”. “این افراد حتی نمی پوشند dupatas” او بانگ زد: با اشاره به شال که زنان پاکستانی به طور سنتی با پارچه مزین کردن در سراسر سینه به معنی عفت.

بزرگنمایی این تصویر

زنان از یک تندرو مذهبی حوزه علمیه در پاکستان اسلام آباد فرم نظامی سبک ردیف در یک ضد تظاهرات علیه یک روز بین المللی زنان مارس برگزار می شود در سراسر جاده. Diaa حدید/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Diaa حدید/NPR

از طرف دیگر در انقلاب صدها نفر از مردان و زنان و فراجنسیتی پاکستانی خوشه. برخی دست تکان دادند پرچم قرمز از چپ ، دیگران برگزار شد تا نشانه هایی از جمله “بدن من انتخاب من” اما آنها محکوم به اصطلاح “افتخار” کشتار که در آن مردان به قتل زن خود را بستگان برای آوردن اتهام شرم بر روی خانواده است. برخی خواستار دانم که سرنوشت فعالان سیاسی زن که به طرز مرموزی ناپدید شد.

“پاکستان است که بیشتر و بیشتر تقسیم شده و در طول زمان گفت:” Ambreen گیلانی 41 ساله توسعه مشاور اشاره به اسلامگرایان در سراسر جاده. مخالفان به انقلاب کمک کرد ایجاد انگیزه در یکی دیگر از معترضان به نوبه خود تا Sukaina کاظمی یک مهندس شیمی. او با اشاره به مسلمان روسری “دین ما نیست ما یاد می دهد هر یک از چیزهایی که آنها در حال ایستاده در برابر دین ما در واقع مبارزه برای حقوق زنان” او گفت:.

به عنوان معترضان دوباره و راه می رفت دور از ده ها تن از مردان در تلاش برای حمله به آنها را در یک سازمان, انام Rathor گفت: خشونت تأکید چرا آنها نشان دادن. “این ثابت می کند ما نقطه و این جنبش در حال رشد است. و در حال حاضر ما بیشتر از افراد. به همین دلیل آنها در حال پرتاب سنگ است چرا که آنها می ترسند از ما و ما را خوشحال می کند.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de