در داخل یک ساحل طولانی رسومات تان شدیدا از ضد عفونی کننده دست به نبرد COVID-19

طبقه مهم و هوا بوی مشروب الکلی.

در پرتغالی خم تقطیر در ساحل اسکلت خدمه در ماسک های پزشکی و Carhartt کار پیراهن clambers در اطراف مس هنوز و فولاد ضد زنگ fermenters که در روزهای عادی خواهد بود تان شدیدا از ودکا و جین.

اما این نیست روزهای عادی.

کمی تقطیر با آن steampunk پرنیان و عظیم پرچم آمریکا بر روی دیوار در حال حاضر دودی یک نوع بیماری همه گیر میهن پرستی. الکل و روان است و از آن استفاده می شود نه برای کوکتل اما برای چیزی که به شدت مورد نیاز برای مبارزه با رمان coronavirus: ضد عفونی کننده دست.

تبلیغات

“وجود دارد فقط بدون الکل در خارج وجود دارد” گفت: Simon Haxton استاد distiller و بخشی مالک.

بیش از دو هفته گذشتهفدرال الکل و تنباکو مالیات و تجارت اداره صادر اضطراری مقررات اجازه می دهد مشروب به بلافاصله شروع به تولید ضد عفونی کننده دست و سازمان غذا و دارو کاسته محدودیت در ساخت و توزیع آن است.

کوچک محلی مشروب مانند پرتغالی خم شدن و چشمک زدن جغد رسومات در سانتا آنا بسیج به علت.

“ما بچه های کوچک. ما می تواند آن را انجام دهد” گفت: Riahna Bjornsen پرتغالی خم رسومات کارمند با گل خالکوبی روی بازوی او و مدرن روز رزی پرچ کن نگرش است. علاوه بر کار در اینجا او یک استاد کمکی ارتباطات در Chaffey, کالج در رانچو کوکامونگا (در حال حاضر آموزش کلاس های آنلاین به دلیل COVID-19). او گفت که او ساخته شده بود برای بار مثل این که ساعت های طولانی و راه حل های خلاق خواستار هستند.

تبلیغات

“من احساس می کنم مثل من آموزش دیده تمام زندگی من برای این,” او گفت:.

پرتغالی خم به حال نزدیک به آن رستوران به خانه شام در 17 مارس به دلیل افزایش stay-at-home سفارشات. آنها تا به حال برخی از مانده خنثی دانه بالا ضد الکل به معنای برای ودکا و کارکنان که آنها را کمی از ضد عفونی کننده برای کمک به جامعه.

اما کلمه رو سریع.

“ما متوجه شدم که وجود نداشت در فروشگاه های مواد غذایی است که مردم با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن آن” Haxton گفت. “ما گفت:” ما قرار داده و آن را در بطری کوچک و آن را دور زمانی که مردم می آیند و انتخاب کنید تا مواد غذایی.

Distillery workers wearing face masks

کارخانه یا محل تقطیر خدمه در پرتغالی خم شدن و تقطیر است و تان شدیدا از ضد عفونی کننده دست به جای ودکا و جین.

(علامت Potts / لس آنجلس تایمز)

“قبل از شما آن را بدانید ما شروع به دریافت تماس های تلفنی از شرکت های آب و برق از اداره پست و بیمارستان و ادارات پلیس.”

امنیت آمد و برداشت برخی از بطری. تسلا به نام. بنابراین آیا ادیسون کالیفرنیای جنوبی. تورانس بیمارستان یادبود می خواستم به جای یک سفارش.

آن را تمام شده است کمی… طاقت فرسا است.

تبلیغات

کارخانه یا محل تقطیر به نام بعد از پرتغالی خم منطقه در پالوس وردس شبه جزیره که به سر چشمه برای رم قاچاق در ممنوعیت به طور معمول تولید 100 تا 150 گالن الکل در هفته است. امیدوارم که آنها را به دو و یا حتی سه گانه تولید خود را از غیر شرب الکل برای ضد عفونی کننده دست و حتی که نمی خواهد به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا است.

“اعداد است که در آینده بسیار سرسام آور” Haxton گفت.

کارخانه یا محل تقطیر خدمه فقط Haxton و سه نفر دیگر.

چند روز پیش هنگامی که نوار و رستوران به کاهش بود را خارج و تحویل فقط Haxton تا به حال به غیر روحانی کردن 85 درصد از کارکنان خود را. پیشخدمت. Bartenders.

این یک روده-پانچ برای این رسومات که فقط باز در ماه ژوئن گذشته.

A distillery staffer works at a vat to make hand sanitizer

Riana Bjornsen پرتغالی خم رسومات کارمند در کار ساخت الکل برای ضد عفونی کننده دست.

(علامت Potts / لس آنجلس تایمز)

“آنها شده ایم سوار-or-die با ما از آغاز” Haxton گفت: خاموش کارکنان. “ما واقعا نمی هر گونه پول در آینده است.”

در حال حاضر او امیدوار است که کارکنان خود را فقط قادر به دریافت مزایای بیکاری و محرک چک به زودی.

تبلیغات

در خالی, رستوران های چوبی قدیمی قایق ماهیگیری است که از سقف معلق. قایق نام مناسب بگذرانند. نوار است که در حال حاضر اندود شده با رنگ سفید 1-گالن پلاستیکی کوزه. برچسب های خود را به پرتغالی خم و صنعت تقطیر, لوگو و عبارت: ضد عفونی کننده دست غیر استریل حل است.

در این روزها از کمبود حتی کوزه و بطری برای ضد عفونی کننده دست شده اند سخت به آمده است. Haxton گفت: آنها تبدیل چند ظروف لوازم آرایشی و بهداشتی با اسپری پمپ های ضد عفونی کننده به بطری.

کارخانه یا محل تقطیر باعث ضد عفونی کننده و الکل از ذرت با استفاده از FDA فرمول است که نیاز به آن به دناتوره معنی آن مواد افزودنی مانند استون یا متانول به آن را بد مزه و سمی بنابراین مردم نمی آن را بنوشید.

الکل مخلوط شده با پراکسید هیدروژن و گلیسیرین وvoila! — ضد عفونی کننده دست متولد شده است.

اندی کارلوس ریشو رسومات کارگر در چهره سیاه و ماسک و دستکش یکبار مصرف احساس خوش شانس هنوز هم به کار می شود و در یک کار او را دوست دارد — در حال حاضر با بسیاری از مردم از دست دادن کار.

این درست است که وجود دارد فقط آنقدر تقاضا برای ضد عفونی کننده دست و تنها آنقدر آنها را می توانید. کارلوس مقایسه آن را به کار در یک پناهگاه حیوانات دیدن تمام گربه ها و سگ ها و مایل به گرفتن همه آنها را به خانه.

“ما فقط آرزو می کنم ما می توانیم” او گفت:.

این معلوم نیست چه مدت پرتغالی خم خواهد شد و در اورژانس ضد عفونی کننده دست کسب و کار. می تواند هفته. می تواند ماه.

آن را قطعا نبود چه Haxton تصویر زمانی که رسومات گذشته باز تابستان است.

“ما به حال ما یک سال سالگرد” Haxton گفت. “در بسیاری از محصولات ما هنوز رتبهدهی نشده است به. من به دنبال به جلو به ساخت whiskeys و من هرگز فکر نمی کردم که به جای ساخت بهترین ویسکی در جهان ما می تواند ساخت ضد عفونی کننده دست.

“اما در اینجا ما هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im