اندونزی متوقف اسلامی مجمع quarantining 9,000 مردم

ماکاسار اندونزی – اندونزی متوقف توده جماعت از حدود 9,000 حجاج و شروع quarantining و چک کردن سلامت خود را روز شنبه برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

چهار روز جمع آوری شد که برای باز کردن بعد از روز پنج شنبه در یک مدرسه شبانه روزی در یک منطقه روستایی در جنوب جزیره سولاوسی نبود تایید شده توسط مقامات کشید و ترس از آن می تواند به طور گسترده ای گسترش این ویروس در جهان چهارم پرجمعیت ترین کشور.

آن را سازماندهی شده توسط جماعت تبلیغ یک مبلغ مسلمان جنبش برگزار شد که مشابه جرم رویداد در مالزی فقط سه هفته پیش که مرتبط شده است نزدیک به دو سوم از این کشور 790 عفونت و همچنین ده ها تن از موارد در کشورهای مختلف.

South Sulawesi فرماندار Nurdin عبدالله گفت: تیم پزشکی و غربالگری بیش از 8,600 شرکت کنندگان دریافتند یک مرد محلی با تب که گرفته شد به یک بیمارستان است.

“ما سخت کار کرده ام در برخورد با این موضوع شامل رهبران مذهبی و نیروهای امنیتی. ما گفت: زائران است که ما در مواقع اضطراری دولت از coronavirus و تنها مشترک و انضباط می تواند شکستن COVID-19 گسترده” عبدالله گفت.

اندونزی با جمعیت بیش از 267 میلیون دلار است که تا کنون گزارش شده 227 موارد با 19 مرگ و میر بیشترین مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا.

تصاویر و فیلم ها ارسال شده توسط برخی از شرکت کنندگان در رسانه های اجتماعی نشان داد چند ردیف طولانی از آبی موقت چادر در یک میدان در زمین مدرسه. جانبازان در طولانی لباس سفید و skullcaps نشسته به یکدیگر نزدیک و یا خواب بر روی تشک گذاشته شد روی زمین.

Sentot ابو Thoriq عضو کمیته سازماندهی و گفت: او با ابراز تاسف از تصمیم دولت به هیچ کس صورتی که برنامه ریزی شده است که بیش از یک سال پیش. او گفت: کسانی که بیمار شده اند گفت: برای دور ماندن و اشاره کرد که کسانی که وارد خواهد گذشت دقیق چک های بهداشتی در فرودگاه های کشور و بنادر دریایی.

“تصمیم گیری و درمان است که به وضوح در برابر ایمان ما و ما صدمه دیده” Thoriq گفت. “سلامت و بیماری یا مرگ است که خدا سرنوشت ما معتقدیم که خدا به شما برکت دهد و محافظت از کسانی که مؤمن.”

عبدالله گفت: 411 خارجی از نه کشور از جمله مالزی و سنگاپور و عربستان سعودی خواهد بود جدا شده در یک هتل در حالی که زائران از مناطق دیگر از اندونزی خواهد بود در قرنطینه یک دولت خوابگاه. او گفت که آنها را مجاز به ترک بعد بر اساس بلیط های خود را تاریخ.

محلی شرکت کنندگان از Sulawesi خواهد بود همراهی بازگشت به روستاهای خود را. عبدالله گفت: همه اندونزیایی را به صورت اجباری قرنطینه برای 14 روز پس از رسیدن به خانه.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر