هند نیروهای کشتن 4 کشمیر شورشیان جرقه درگیری

سرینگر هند – نیروهای دولتی به کشته شدن حداقل پنج تن از شورشیان در جریان یک ترور شد در مورد مناقشه کشمیر در روز یکشنبه جرقه خشونت آمیز ضد هند در اعتراض ساکنان ارتش هند و محلی گفت.

سربازان ارتش و پلیس ضد شورش احاطه شده یک روستا در جنوب Shopian منطقه در اوایل روز شنبه پس از یک نکته که شبه نظامیان پنهان شده بودند وجود دارد گفت: سرهنگ راجش Kalia یک سخنگوی ارتش هند.

جستجوهای توسط نیروهای موجب تبادل آتش که به کشته شدن پنج شبه نظامیان Kalia گفت.

این مبارزه موجب تظاهرات و درگیری به عنوان صدها نفر از ساکنان سعی در ماه مارس به سایت از نبرد در همبستگی با شورشیان.

شعار در حمایت از شبه نظامیان و خواستار پایان دادن به حکومت کشمیر تظاهرکنندگان با پرتاب سنگ به سوی پلیس و شبه نظامی سربازان شلیک گلوله تفنگ ساچمهای و گاز اشک آور برای سرکوب تظاهرات. هیچ تلفات شدند و بلافاصله در گزارش daylong درگیری.

مردم محلی گفت: نیروهای تخریب حداقل یک خانه با مواد منفجره مشترک ضد ستیزه جویی تاکتیک به کار گرفته شده توسط نیروهای هندی در کشمیر.

هند به شدت آن عملیات ضد شورشی در سراسر کشمیر در ماه های اخیر در سراسر کشور coronavirus مستند. شبه نظامیان همچنین در ادامه حملات خود بر نیروهای دولتی و اتهام خبرچینان.

شنبه شب مهاجمان ناشناس barged به خانه یک مرد جوان در شمال غربی Sopore منطقه و او را به ضرب گلوله کشته, به گفته پلیس که متهم داعش برای کشتن.

کشمیر تقسیم شده است بین هند و پاکستان, اما هر دو کشور ادعای این منطقه را در تمامیت آن. اکثر کشمیری حمایت از شورشی هدف متحد کردن خاک یا تحت حکومت پاکستان و یا به عنوان یک کشور مستقل در حالی که همچنین غیر نظامی شرکت کننده در تظاهرات خیابانی علیه کنترل هند.

هند را متهم پاکستان از مسلح کردن و آموزش ضد هند شورشیان. پاکستان با رد این گفته آن ارائه می دهد تنها اخلاقی و دیپلماتیک حمایت از شبه نظامیان و به کشمیری که مخالف هندی قانون است.

شورشیان شده اند مبارزه هندی قانون از سال 1989 است. در مورد 70,000 نفر کشته شده اند و در قیام و متعاقب آن ارتش هند کشته و زخمی شدند.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>