هندی مقامات ارسال اتوبوس به بیکار به روستاهای

دهلی نو – مقامات فرستاده ناوگان اتوبوس به خارج از هند پایتخت در روز شنبه برای دیدار با خروج از کارگران مهاجر به شدت در تلاش برای رسیدن به خانه خود روستا در بزرگترین coronavirus مستند.

هزاران نفر از مردم عمدتا مرد جوان بعد کارگران بلکه خانواده خود فرار کرد دهلی نو خانه پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد 21-day مستند آغاز شد که روز چهارشنبه و به طور موثر قرار داده و میلیون ها نفر از سرخپوستان که زندگی می کنند و درآمد روزانه ،

پروژه های ساخت و ساز در تاکسی, خدمات خانه داری و دیگر بخش غیررسمی اشتغال به طور ناگهانی متوقف شد. مودی گفت: این اقدام شدید بود که نیاز به توقف گسترش coronavirus در هند است که تایید 775 موارد و 19 مورد مرگ و میر و که در آن میلیون ها نفر زندگی می کنند در شرایط تنگ به طور منظم و بدون دسترسی به آب تمیز.

هند به وزارت دارایی اعلام کرد 1.7 تریلیون (22 میلیارد دلار) بسته محرک اقتصادی که شامل ارائه غلات و عدس جیره به مدت سه ماه به 800 میلیون نفر در حدود 60 درصد از جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور است.

اما هزاران نفر از هند را آسیب پذیر که از ترس در حال مرگ از بیماری ناشی از این ویروس جدید اما نه از گرسنگی باید تصمیم خود را صبر کنید.

Ram, Bhajan نثار یک نقاش و همسر و دو فرزند در سنین 5 و 6 بودند بخشی از یک حزب از 15 است که توسط پا از دهلی نو به گوراکپور یک روستا در مرز با نپال برخی از 650 کیلومتر (400 مایل) به دور است.

“چگونه می تواند ما را در خوردن اگر ما همین حالا کسب درآمد؟” نثار گفت که خانواده اش تا به حال به اندازه کافی به آن را چهار یا پنج روز بدون کار اما نه کامل سه هفته از اقامت در خانه سفارش دهید.

دولت ایالت اوتار پرادش که مرزهای دهلی نو با ارسال ناوگان عمومی و خصوصی اتوبوس با اتاق را برای 52,000 مردم به گذشتن از بزرگراه در منطقه در دهلی مرز که در آن هزاران نفر گرفتار شده بودند با توجه به دولت سخنگوی دولت Awanish Awasthi.

دولت همچنین اعزام تیم پزشکی به صفحه نمایش مسافران اتوبوس در شهر اتوبوس متوقف می شود. در توقف پلیس جیپ و وانت را مردم کشتی بقیه راه به روستاهای خود Awasthi گفت.

نثار گفت: یک اتوبوس گرفته بود خانواده اش را شبانه از مرز گذشتن منطقه به Uttar Pradesh منطقه شهجهنپور.

از وجود آنها راه می رفت و hitchhiked شده در یک مزرعه تراکتور چرخ گرسنگی خود را به طور موقت کاهش خواهد یافت توسط یک وعده غذایی در یک معبد سیک و جزوه خوب از سامریان در جاده ها به عنوان آنها رشد شاخص و نزدیک به خانه. آنها برنامه ریزی شده منتظر در یک ایستگاه اتوبوس برای دولت حمل و نقل آنها را به بقیه از راه است.

اگر هیچ اتوبوس متوقف نثار گفت: گروه همچنان در راه رفتن یا مسافرت مفتی تا زمانی که آنها به روستاهای خود.

Arvind Kejriwal, بالا انتخاب رسمی در دهلی نو گفت: در توییتر که هر دو اوتار پرادش دولت و دولت دهلی نو تا به حال مرتب اتوبوس برای رشته کارگران است.

“من هنوز هم برای همه درخواست تجدید نظر به ماندن در جایی که آنها هستند,” او گفت:. “ما ساخته شده ترتیبات برای زندگی, خوردن, نوشیدن, همه چیز در دهلی نو. لطفا ماندن در خانه خود را. آیا به خود را ایجاد کرد. در غیر این صورت هدف از این مستند خواهد بود.”

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

بانرجی گزارش از لکنو هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de