هند هرچه در تب و تاب با رنگارنگ خوش آمدید برای مغلوب ساختن پیشی جستن

احمدآباد هند – هند ریخت و در تب و تاب با شاد, رنگارنگ, خوش آمدید به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که روز دوشنبه لگد کردن یک گردباد 36 ساعت بازدید که بر تب و تاب بیش از سیاست و مگا تجمع به تصریح ایالات متحده-هند روابط در حالی که ارائه دلخواهی در خارج از کشور تصاویر برای یک رئیس جمهور در یک انتخابات مجدد سال است.

پس از یک نیروی هوایی لمس کردن در احمدآباد در غرب هند مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان به آرامی سوار خیابان های پوشیده شده با صدها نفر از هزاران نفر از تماشاچیان. او شروع شد که روز بالا-وات سه نفر از ریاست جمهوری عکس-ops: مراجعه به خانه سابق استقلال رهبر Mohandas Gandhi, یک رالی در جهان بزرگترین ورزشگاه کریکت و یک سفر به معروف تاج محل.

رقصنده در لباس سنتی, رقصنده و طبل صف فرش قرمز نورد در پله ها از هواپیمای ریاست جمهوری به عنوان برگ برنده basked در خشن پذیرش است که بازداشته او را در بسیاری از سفرهای خارجی که برخی از آنها برجسته تظاهرات گسترده و یخی handshakes از رهبران جهان. در هند او به جای دریافت یک آغوش گرم — به معنای واقعی کلمه — از لحاظ ایدئولوژیک با هم تراز وسط قرار دارد و در آغوش محبت نارندرا نخست وزیر.

خورشید پخته شهر احمدآباد سرو به عنوان تهمت وارد خیابان teemed با مردم مشتاق به گرفتن یک نگاه اجمالی از رئیس جمهور آمریکا است. تمیز تازه جاده ها و گل کاشته نقطه جاده ها در میان صدها نفر از تابلوهای رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump.

اولین توقف گاندی که در آن تهمت ملبس به نماز شال و در زمان خاموش کفش خود را به ایجاد نامتجانس تصویر از یک پر اب و تاب جمهور بی سر و صدا راه رفتن را از طریق فروتن آشرام. او بازرسی دستگاه استفاده شده توسط مشهور صلح طلب و نگاه مجسمه میمون نمایندگی گاندی شعار “See no evil, Hear no evil, Speak no evil” قبل از عزیمت به مراتب بیشتر خشن و بی ادب تنظیم: مگا تجمع در بزرگترین ورزشگاه کریکت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان سفر در میان به سلامتی از یک باتری با دقت و بررسی مودی وفاداران و کارگران از Bharatiya Janata Party که ایستادگی خواهد کرد برای ساعت ها در کنار منظمی آراسته 22-کیلومتر (14 مایل) کشش از جاده به توافق رئیس جمهور یک جایزه خوش آمدید در راه خود را به تازگی ساخته شده ورزشگاه. ده ها هزار نفر از افسران پلیس بودند با در دست برای حفظ امنیت و یک دیوار جدید آمده است تا در مقابل از یک زاغه ظاهرا به پنهان کردن آن از ریاست جمهوری عابران.

در راه به ورزشگاه مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان عبور بیش از یک رودخانه که در آن یک بارج شد نابودسازی با “تهمت” و تماشاچیان شعار “مودی!”

ورزشگاه بسته بندی شده بود با عیاشان بسیاری از آنها sported تهمت و مودی ماسک به عنوان آنها نشسته و در 80-درجه حرارت و گوش به هر دو سنتی و پاپ موسیقی هند جلوتر از رهبران ورود.این “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رالی خواهد بود در راه بازگشت نیمی از خانه-و-خانه رویدادها برای مودی و تهمت که با حضور یک “پرونده مودی” تجمع در هوستون در سال گذشته به خود جلب کرد که 50000 نفر.

مغلوب ساختن پیشی جستن خارجی بازدیدکننده داشته است به طور معمول شده است نور را در گشت و گذار اما این بار رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump هستند برای بازدید از تاج محل. داستان در رسانه های محلی هشدار می دهند از میمون ها که ساکن برجسته pestering گردشگران برای مواد غذایی و در مواردی شوم هر دو بازدید کنندگان و تیرکمان بچه گانه-حمل امنیتی سپاه پاسداران است.

تصاویر رئیس جمهور آمریکا در حال شرکت در صحنه جهانی ایستاده اند در مقایسه با کسانی که از رقبای خود در حزب مخالف slogging از طریق شام در اوایل رای گیری متحده و تضاد در بحث است. این سفر به طور خاص نشان دهنده یک مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی مبارزات انتخاباتی به نمایش گذاشتن او در انتخابات ریاست جمهوری نقش در دوران کوتاه مدیریت با دقت سفرهای است که ارائه counter-برنامه نویسی به دموکراتها اولیه مسابقه و تولید انواع تصاویری مبارزات انتخاباتی خود می توانید استفاده کنید در آینده تبلیغات. دستیاران خود را نیز بر این باورند که سفر می تواند کمک به رئیس جمهور وو ده ها هزار نفر هندی-آمریکایی رای دهندگان قبل از انتخابات ماه نوامبر.

این دیدار نیز می آید در یک لحظه بسیار مهم برای مودی همکار پوپولیستی که به ارائه بیش از یک شیب اقتصادی مرکز شهر نشده و وعده های انتخاباتی در مورد ایجاد شغل. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن لمس کردن در دهلی نو در اواخر روز دوشنبه او را پیدا شلوغ و پر سر و صدا, رنگارنگ, سرمایه که همچنین با خال خال با نیم به پایان رسید ساخت و ساز پروژه های متوقف شده با توجه به ناپدید شدن بودجه.

رئیس جمهور در روز سه شنبه خواهد نتیجه گیری خود را در گردباد سفر به هند با یک روز در پایتخت کامل با یک شام ملاقات با مودی بیش از متوقف تجارت مذاکرات بین دو کشور است. این دو کشور در حال نزدیک متفقین در بخشی به عنوان سدی در برابر نفوذ روزافزون در نزدیکی چین اما تجارت تنش بین دو کشور تشدید شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل تعرفه های فولاد و آلومینیوم از هند است. هند در پاسخ با مجازات های بیشتری در محصولات کشاورزی و محدودیت در ایالات متحده آمریکا دستگاه های پزشکی. آمریکا انتقام حذف هند از قدیمی دهه ترجیحی تجارت برنامه.

چشم ها نیز خواهد شد که آیا تهمت وزن در تظاهرات پوشاند هند بیش از آن تابعیت متمم قانون. آن را فراهم می کند یک مسیر سریع به تابعیت برای برخی از مهاجران که وارد این کشور به طور غیر قانونی در حالی که در حال فرار از آزار و اذیت مذهبی اما مانع کارش بالا بردن ترس است که این کشور در حال حرکت به سمت یک مذهبی آزمون شهروندی. گذشت باعث شده است تا در مقیاس بزرگ تظاهرات و خشونت سرکوب کرد.

به طور معمول مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه عموم سرزنش رهبران جهان برای نقض حقوق بشر در طول سفرهای خارج از کشور. اما یک مقام ارشد دولت گفت: آمریکا نگران است در مورد وضعیت و تهمت بگویید مودی جهان است که به دنبال به هند برای ادامه به رعایت آن سنت های دموکراتیک و احترام به اقلیت های مذهبی.

___

Sheikh Saaliq کمک گزارش. Lemire گزارش از دهلی نو.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال Colvin در توییتر در http://twitter.com/colvinj و ونسان لومیر در http://twitter.com/@JonLemire

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de