هند گسترش ‘کل’ مستند نزدیک به 3 هفته

بزرگنمایی این تصویر

مردم در حیدرآباد هند, سازمان دیده بان نخست وزیر نارندرا آدرس کشور روز سه شنبه. مودی تمدید بزرگترین coronavirus مستند امید به سر کردن بیماری همه گیر در اوج. Mahesh کومار یک/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Mahesh کومار یک/AP

بزرگترین coronavirus مستند تمدید شده است 19 روز بیشتر.

هند 1.3 میلیارد ساکنان شده اند تحت مستند برای سه هفته گذشته. محدودیت تعیین شد به پایان رسید در نیمه شب سه شنبه (2:30 p. m. ET). اما در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد که سرخپوستان را مجبور به ماندن در خانه از طریق ممکن است 3.

هند شمارش حدود 9,000 COVID-19 موارد و حدود 340 مرگ و میر هر چند تست گسترده نبوده است. تحت مستند غیر ضروری گردش ممنوع با استثنا برای خرید مواد غذایی و پزشکی بازدیدکننده داشته است.

مودی اذعان محدودیت بوده و مشکلات به خصوص برای فقرا است. اما او ستایش و هندیها با این وجود پیروی از قوانین.

“از آنجا که خود قربانی هند تا به حال اجتناب بدترین آسیب را از این بیماری همه گیر کوروناویروس. شما را دچار سختی و نجات کشور خود را,” او گفت:. “شما را نجات داد هند است.”

برخی از محدودیت ها می تواند کاسته بعد از یک هفته به نخست وزیر پیشنهاد می شود در مناطقی که اطاعت مستند قوانین و نمی بینم هر جدید “نقاط داغ” شکستن. این کمک به فقیر روزانه دستمزد حقوق بگیران و کسانی که مشغول به کار در بخش کشاورزی, او گفت:.

هفته آینده مهم خواهد بود مودی گفت.

نخست وزیر گفت: هند به پرداخت بزرگ اقتصادی قیمت با تحمیل قوانین سختگیرانه اما این اقدامات اولیه به نظر می رسد به کمک هند نبرد ویروس حتی بهتر از مراتب غنی تر از کشورهای.

“تنها از نقطه نظر اقتصادی آن بدون شک پر هزینه به نظر می رسد در حال حاضر” مودی گفت. “اما اندازه گیری در برابر زندگی از شهروندان هیچ مقایسه وجود دارد.”

ترس است که میلیون ها نفر می میرند اگر coronavirus اسپرد را از طریق هند پرجمعیت زاغه.

پس از مودی برای اولین بار در سراسر کشور اعلام کرد محدودیت در مارس 24, دهها میلیون نفر از کارگران مهاجر بیکار مانده بودند و برخی از آنها بی خانمان. با حمل و نقل عمومی و کاهش بسیاری از آنها کردم رشته در شهرستانها که در آن آنها می خواهم مهاجرت برای کار و تلاش برای پیاده روی در برخی موارد صدها مایل – به روستاها.

در مارس 26, هند اعلام کرد بیش از 22 میلیارد دلار در coronavirus امداد پول از جمله نقل و انتقالات پول نقد و مواد غذایی یارانه ها. اما اقتصاددانان می گویند بیکاری است پس از تقریبا سه برابر شده و این که یک بزرگتر بسته محرک مورد نیاز است.

مودی اعلام نشده است هر گونه کمک های جدید. اما گزارش وجود دارد که زمانی که صندوق بین المللی پول در دیدار سهشنبه ممکن است پیشنهاد هند 4 میلیارد دلار یا بیشتر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im