مارکوس بون dribbled بسکتبال دو بار بین پاهای خود و اخراج کردن یک شات بیش از خود خانه بلندتر برادر دانته است.

توپ منعکس کردن لبه ضربه رنگ شده به رنگ آبی در بیرون دادگاه در ساحل ونیز فقط از دست رفته sea gull. برادران — مارکوس 13 و دانته 16 — خندید. خوب بود. کوبه برایانت از دست رفته عکس بیش از حد.

مارکوس عینک بنفش لیکرز کلاه و سعی کردم با برخی از موفقیت برای کپی کردن برایانت کلاسیک پمپ جعلی. هنگامی که پسران بازی یک بر یک آنها را ببینید که چه کسی خواهد بود که برای اولین بار به نمره یا 8 امتیاز یا 24 امتیاز به افتخار برایانت نیوجرسی اعداد.

“هنگامی که ما شلیک خواهیم گفت “این برای کوبه’ از آنجا که مانند او اینجا نیست بازی کنه بنابراین گاهی اوقات ما آن را انجام برای او” مارکوس گفت.

تبلیغات

در اینجا در این streetball مکه در زیر درختان نخل بازی تبدیل شده مقدس در روز پس از برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس.

به عنوان جهان بدحال, hoopsters اینجا, جوان و پیر شده اند در بی انتها سنت تقلید حرکات ورزشی خود را بت. وانت در دادگاه های بسکتبال در هفته گذشته بازی کرده اند میزبان به کار نسخه برایانت fadeaways, dunks و پمپ های تقلبی باشید. بازدید کنندگان دیده می شود بازیکنان در طلا لیکرز کشباف و بنفش کوبه کفش ورزشی. شده است وجود دارد مقدار زیادی از بحث زباله در کوبه افتخار ،

این دادگاه بودند قابل توجهی به برایانت که نام رنگی نسخه از خود را Nike Kobe 8 امضا کفش “ساحل ونیز.”

برایانت بود به سختی 18, یک جایزه تازه کار فقط از دبیرستان در اوایل ماه سپتامبر سال 1996 زمانی که او در طول یک وانت بازی در ساحل ونیز و شکست خود مچ دست چپ.

تبلیغات

آسیب benched برایانت برای بسیاری از فصل اردوگاه های آموزشی. در اولین بازی خود لیکرز بازی که در ماه نوامبر او بدون گل بازی شش دقیقه خاموش روی نیمکت مقابل مینه سوتا تیمبرولوز.

این یک عملکرد بدون زرق و برق اما آنی شد, رکورد گذارنده به عنوان برایانت در آن زمان جوانترین فرد برای بازی در یک بازی NBA.

“آن را شسته و رفته یک روز را به نشستن با من grandkids و به آنها بگویید که من جوانترین بازیکن در تاریخ NBA,” نوجوان برایانت گفت: بعد از بازی.

در ساحل ونیز در بعد از ظهر جمعه اورلاندو بون عکس مارکوس و دانته فرزندان خود را در دادگاه. آنها بسیار جوان تر از برایانت زمانی که او یک ورزشکار حرفه ای.

برایانت مرگ در سن 41 ضربه بون که 44 است ،

این بون خانواده پرواز در دوشنبه, روز پس از fatal helicopter crash از تورنتو تا بون سابق بازیکن حرفه ای در لیگ فوتبال کانادا می تواند صحبت می کنند در کارآفرینی کسب و کار کنفرانس است.

“یکی از چیزهایی که من همیشه فکر می کردم در مورد زندگی بعد از بازی و اهمیت برخی از چیزهای بزرگتر مثل این است که یک پدر و به پشت” بون گفت. “یکی از دلایل من فکر می کنم من احساس عمیقا تحت تاثیر کوبه گذشت این بود که او انجام آنچه شما قرار است به انجام است.”

بون مخابره در مورد فرزندان خود دانته بازیکن چوگان سرپهن. مارکوس بازیکن بسکتبال است. پانزده سال عدالت ترومبون بازیکن.

تبلیغات

هنگامی که آنها به لس آنجلس ونیز ساحل در دادگاه های بسکتبال تنها جایی که آنها می خواستند به آمده است.

“آنها قادر خواهید بود به می گویند که آنها بازی اینجا را; آنها در همان دادگاه که کوبه در بازی” بون گفت. “و آنها این کار را با هم به عنوان برادران. این لایه برای من. بسیاری از خوشحال پاپا لحظات را در اینجا.”

در نزدیکی یک زن شات پرتال تخصصی اولی ها در یک جفت کفش کتانی سفید و آبی, لباس شنای زنانه دوتکه. پابرهنه خوانندگان در wetsuits راه می رفت بین وانت های toting تابلوهای خود را. بوی آب شور آویزان در هوا.

486294-la-me-kobe-bryant-pickup-basketball-venice-beach-18-BRV.jpg

بازیکن بسکتبال Chris Staples می پوشد Kobe Bryant shoes در دادگاه های عمومی روز جمعه در ساحل ونیز.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

در یک دادگاه Chris Staples — سابق هارلم جهانگرد حرفه ای با شدت بهم زدن dunker و زمانی شرکت کننده در “لیسانس” شات یک ویدیو یوتیوب در یک جفت از بنفش و طلا کوبه Nikes و لیکرز ،

برای محصولات اساسی ونیز در دادگاه های بسکتبال, که در آن فیلم “White Men can’t Jump” فیلم برداری شده بود هر دو نماینده بسکتبال و رویاهای هالیوود آرمان — اتصالات شاید پس از برایانت برنده جایزه اسکار در سال 2018 برای تولید و نوشتن انیمیشن کوتاه “عزیز بسکتبال.”

به عنوان یک بازیگر اساسی ستارهدار به عنوان یک بازیکن بسکتبال در تلاش برای بازسازی زندگی خود پس از آزادی از زندان در سال 2017 فیلم “Slamma Jamma” با صحنه های فیلم برداری در ساحل ونیز دادگاه.

روز جمعه کالاهای اساسی, 33, گفت که او متوجه بسیاری از مردم در حال بازی در کوبه کفش و لباس در روزهای اخیر. وجود ندارد و معمولا بسیار NBA دنده وانت دادگاه اما این احساس حق او گفت:.

تبلیغات

روز برایانت مرگ کالاهای اساسی آمد به ونیز به افتخار او در راه او می دانست که چگونه: با توپ بازی.

“من می دانستم که اگر من در آنجا ماند در خانه من می خواهم که فقط نگاه من به گوشی نگاه کرد این اخبار در تمام طول روز بیشتر و بیشتر غمگین,” او گفت:. “پس از آمدن به اینجا در زمان در ذهن من همه چیز را برای در حالی که کمی. … آن را به من شفا برای لحظه ای.”

486294-la-me-kobe-bryant-pickup-basketball-venice-beach-17-BRV.jpg

دوستان آرتین عظیمی, 26 چپ و رامین Molaie, 26, هر دو از سن خوزه, بحث در مورد کوبه برایانت در روز جمعه در تفریحگاه ساحلی در ساحل ونیز.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

ایستاده در نزدیکی ساحل ونیز مرور به عنوان Weezer را در “بورلی هیلز” blared در نزدیکی بلندگو, رامین Molaie و آرتین عظیمی, دوستان بازدید از سان خوزه داشتند حرف زدند در حالی که با پوشیدن لیکرز کشباف.

برای Molaie جان سخت طلایی رزمندگان امور خارجه فن آن را صرفا یک نشانه احترام به پوشیدن برایانت شماره 8 نیوجرسی برای اولین بار در.

“من نفرت لیکرز” Molaie, 26, گفت:.

Molaie مادر بزرگ او را نیوجرسی در طول سفر به لس آنجلس هنگامی که او در مورد 8 سال.

“او مانند” من کردم شما یک بازیکن بسکتبال نیوجرسی! خود را بازیکن مورد علاقه,'” Molaie گفت:. “من گفتم:” اوه واقعا؟’ … و او من به ارمغان می آورد کوبه. من گفتم: “اوه خدای من این وحشتناک است.’ “

اما حتی پس از آن Molaie نمی تواند پرتاب نیوجرسی دور. او را دیدم برایانت بازی در اوکلند و هو او به عنوان آمار سه-اشاره گرها در برابر رزمندگان. اما به عنوان او مسن تر شدیم Molaie می دانستم که او مورد احترام برایانت بازی و در حال حاضر او را به عنوان “بهترین بازیکن نسل ما.”

“در اعماق همه نفرت بود احترام!” گفت عظیمی, 26 بود که با پوشیدن یک LeBron James لیکرز نیوجرسی.

درست کردن دادگاه جان سرسپرده محو عرق از پیشانی خود را پس از بیش از یک ساعت از بسکتبال بود. به عنوان او در زمان استراحت مردم که مایل به نوبه خود در بازی فریاد زد: “من بعدی!” “من بعدی!”

486294-la-me-kobe-bryant-pickup-basketball-venice-beach-8-BRV.jpg

جان سرسپرده, 20, از لانگ بیچ پایین می آید با یک جهش در طول یک وانت در بازی روز جمعه در ساحل ونیز.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

سرسپرده 20 ساله که تا به حال بازی توپ برای اردن دبیرستان Panthers در لانگ بیچ رشد بت قرار دادن “مامبای سیاه” خواهد بود و برش مو خود را به نگاه مانند برایانت.

“من فقط نشستن در اتاق نشیمن انجام تکالیف ریاضی, سازمان دیده بان کوبه” سرسپرده گفت. “من آنها را به نام همه: ‘آن را دریافت ، تمام راه را!’ کوبه فقط مرد در دادگاه. من سعی کردم به مانند او از مدرسه.”

زمانی که سرسپرده 12 بود حضور در یک بازی در مرکز استیپلز با پدر و عموی او پنج بالا از برایانت. سرسپرده می ایستد 6 فوت 4 در حال حاضر, اما در آن زمان او فکر برایانت که ایستاده بود 6 فوت و 6 بود و غیرممکن است.

او نگاه خود را پدر وجد آمدیم: “من مانند,” اوه, بله, او در مورد به رها کردن سطل.'”

هفته گذشته سرسپرده گریستم بیش برایانت مرگ است.

روز جمعه او در آسمان است. این یک زمستان کامل بعد از ظهر. هفتاد درجه است. صورتی و نارنجی رنگ به عنوان خورشید شروع به تنظیم. خیلی متفاوت از آن سرد روز یکشنبه گذشته زمانی که هلی کوپتر حامل قهرمان خود رفت و در انبوه مه تکه ای.

“امروز می شده اند روز کامل برای کوبه به پرواز,” او گفت:. “او می تواند بدست بیش از آن کوه است.”

سرسپرده آهی کشید.

سپس او رفت و برگشت در دادگاه به بازی.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر