درب در اعتماد به درمانگاه زنان در شهر اوکلاهما قفل شده بودند روز سه شنبه زمانی که زن جوان وارد شده را برای قرار ملاقات خود را. از طریق تلفن درمانگاه کارگر به او گفت اخبار – تسهیلات مجبور به تعطیل به دلیل منظور از رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt ممنوعیت سقط جنین.

“و بلافاصله من فقط خواهم شکست” او گفت:. “من فقط کار من از دست رفته به دلیل coronavirus. من در حال حاضر در 10 ماهه دختر. من نمی دانم آنچه که من میخوام انجام, شما می دانید؟”

“م” خواسته ما نیست, با استفاده از نام کامل او چرا که او در مورد چگونه خانواده خود را واکنش نشان می دهند به دنبال سقط جنین. او 30 با دو بچه. او گفت: او از کار در صنعت خرده فروشی از چند هفته پیش پس از کسب و کار به طور ناگهانی از بین رفت.

“م” گفت که او قادر به گرفتن یک قرار ملاقات برای روز بعد در یک کلینیک در Wichita کن. او مجبور نیست یک ماشین قابل اعتماد, بنابراین یک دوست سوار او وجود دارد – دو-و-نیم-ساعت سفر در هر راه.

“وجود دارد بسیاری از مردم وجود دارد از بسیاری از کشورهای مختلف و من فقط فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از می تواند آن را نمی,” او گفت:.

مقامات جمهوری خواه در چند کشور در حال تلاش برای ممنوعیت سقط جنین در طول coronavirus بحران است. آنها می گویند این روش باید به حالت تعلیق در طول همه گیر برای کمک به حفظ لوازم پزشکی مانند ماسک های جراحی و بیمارستان لباس.

دادگاه فدرال مسدود شده اند از جمله سفارشات در اوهایو و Alabama. مقامات در آیووا توافق کردند که به پزشکان اجازه می دهد برای تعیین زمانی که سقط جنین مورد نیاز است. یک دادگاه فدرال به طور خلاصه مسدود و ممنوعیت در تگزاس قبل از این تصمیم در دادگاه تجدید نظر لغو شد. دادخواهی در حال انجام است.

حقوق باروری گروه می گویند صدها نفر از بیماران تبدیل شده است که در تگزاس و اوکلاهما.

Becca واکر یک مشاور در جنوب غربی زنان در مرکز جراحی در دالاس گفت: بسیاری از بیماران مبتلا به “وحشت” زمانی که آنها شنیدن این خبر که روش های خود را در حال لغو شدن. او گفت: برخی از بیماران به خصوص ترس از باردار شدن در طول یک بیماری همه گیر.

“گاهی اوقات شما فقط هدایت آنها را از طریق تنفس در گوشی به دلیل آن را مانند یک لحظه از وحشت و بحران برای آنها” واکر گفت. “و سپس شما فقط باید به آنها ارجاع و ارجاع بعدی خبر خوبی نیست.”

واکر شده است مراجعه بیماران به درمانگاه جدید در مکزیک و یا کانزاس اگر آنها می توانند سفر.

سقط جنین و حقوق مخالفان استدلال می کنند که ممنوعیت لازم و مناسب در طول یک بیماری همه گیر.

“ما در حال کنار گذاشتن انواع چه در غیر این صورت در نظر گرفته شود ضروری بهداشت و درمان – من می گویند بیشتر ضروری بهداشت و درمان از سقط قطعا – قراضه سرطان,” دکتر گفت: Christina فرانسیس, OB/GYN در ایندیانا و رئیس هیئت مدیره در انجمن آمریکایی طرفدار زندگی زنان متخصصين زنان و.

“سقط جنین ضروری است, بهداشت و درمان; آن را نمی کند, درمان بیماری, روند” فرانسیس گفت. “این یک اجتماعی راه حل و راه حل دیگری وجود دارد که ما می توانیم به زنان که خود را در بسیار ترسناک و نامشخص شرایط در حال حاضر.”

بسیاری از پزشکان می گویند انکار سقط جنین می توانید با قرار دادن بيمار در خطر است. انجمن پزشکی آمریکا منتشر شده بیانیه ای را متهم به برخی از مقامات منتخب از “بهره برداری از این لحظه” و گفت: این تصمیم باید به سمت چپ به بیماران و پزشکان.

یک پزشک با دالاس درمانگاه NPR گفت که برخی از بیماران ایم که تبدیل به دور وجود دارد که تهدید به آسیب رساندن به خود را دارند.

دکتر Bhavik کومار که فراهم می کند خدمات سقط جنین در Planned Parenthood درمانگاه در هوستون گفت: در میان همه گیر بسیاری از بیماران به دنبال سقط جنین, احساس, از جان گذشته به اندازه کافی به نظر خطرناک داروهای خانگی.

“بخش ترسناک است که بسیاری از بیماران ما درخواست آنچه که آنها می توانند خود را انجام دهد که چگونه آنها می توانید با استفاده از چیزهایی که در خانه های مختلف گیاهان و ویتامین ها و یا اشیاء به کمک آنها نمی توان باردار” کومار گفت. “آنها می ترسند.”

چالش های قانونی در حال انجام در چندین ایالت که در آن مقامات تلاش برای منع سقط جنین در طول coronavirus بیماری همه گیر. یک جلسه در اوکلاهما ممنوعیت برنامه ریزی شده است برای بعد از ظهر جمعه در دادگاه فدرال در شهر اوکلاهما و این موضوع می تواند راه خود را به دادگاه عالی ایالات متحده.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im